Sooviks osta 7rem magnumi

2005. aasta teemad
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

Vastuseid

Postitus Postitas Arles »

Jahtumine - tunde järgi, et raud enam kuum polnud. No üle 5 min kulus vast ikka.
Distants - 100 m - selle peal näeb kõiki hajumisi piisavalt. Eraldi tegevus oleks kuuli langemise kontroll. Seda kasulik teha distantsil 50-300 m ja iga 50 m tagant märk. Sedasi tekib trajektoorist ka pilt.
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

100 m, lasime Männiku tiirus liivakottide pealt. Nightforce optikast 22X suurendusega oli märklehel sibav kärbes selgelt näha, teoreetiliselt saaks talle ka pihta lasta...
Kolme-nelja lasuga olid torud kuumad, Weatherby Accumark`i toru jahutasime puhtalt solidaarsusest, selle jämeda Kriegeri match rauaga oleks võinud lõpmatult lasta. Ega mingit mõõdetavat tulemuse erinevust meil ka kuumade raudadega polnud aga jahutasime selleks, et täiesti kindlad olla. 3-4 minutiga oli rauad piisavalt jahtunud. Täitsa mõnus oli üle hulga aja nii täpsete ja võimsate relvadega tulistada! :roll:
http://www.marandi.fie.ee/pildid/Mannlicher.JPG
Viimati muutis Kaupo Kindsigo, N Okt 20, 2005 1:17 pm, muudetud 1 kord kokku.
marxx
Postitusi: 11
Liitunud: L Jaan 29, 2005 8:49 pm

Re: 7 mm Rem Mag laskmispäev

Postitus Postitas marxx »

["Kaupo Kindsigo"] Sako poolmantliga ja saavutasime 7-8 cm ringi.


Millist Sako poolmantlit kasutasite? Gamehead 9,1g või Hammerhead 11g
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Kui palju maksab kriegeri rauaga accumak eestis? Deerhunterisse ei viitsi minna aga niisama kiibitsemiseks. 4 kümpiga ikka saab juba?
bighornet
Postitusi: 414
Liitunud: P Jaan 30, 2005 6:16 pm

Postitus Postitas bighornet »

Joss kirjutas:Kui palju maksab kriegeri rauaga accumak eestis? Deerhunterisse ei viitsi minna aga niisama kiibitsemiseks. 4 kümpiga ikka saab juba?

Aga võibolla on abiks:

http://www.deerhunter.ee/products.php

Kõks... ja ...näiteks , tooted.. ja kõks ja ...kas on müügil ja küsid hinda ja kuipalju mis tingimusel ale´d antakse
:wink:
(Mehed sealt kohe mõnuga kutsuvad ostma (ja minu meelest on tagumises letis müüja soovitamisel täiesti objektiivne ja erapooletu).
Ja mõnel ajahetkel on ka soodusperiood... :o
Edu nuputamisel! BH
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Oi, ei olekski arvand et kodukalt infi leiab! :shock: BH suure tänud. :D
A ei ole minu emailidele sealt kunagi vastust tulnd.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Tere Kaupo. Miks Mannlicherit eelistasid? Miks mitte Weatherby Mark V Accumark näiteks? Või mõni teine veterbi? Kas asi klassikalises välimuses või anatoomilises sobivuses hoopiski?
Omal plaanis 30-06 kõrvale peenike asi kas 222 või 22.....
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

Kellele mis

Postitus Postitas Arles »

Küsimus ju selles, mis kellelegi meeldib - erinev on teostus, erinev hind. Mannlicheril oli minu jaoks miinuseks kompensaatori puudumine, samas see Kaupot ei härinud. Päästik on Mannlicheril juba tehasest tulnuna hää, turvalukustus (kaitseriivi kombinatsioonid) mitmekülgsed. Seega mõlemal erinevaid häid-halbu külgi, lasketäpsuse lõplikuks võrdluseks peaks 300 m testi tegema.
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
laurits
Postitusi: 215
Liitunud: T Mai 04, 2004 10:15 am

Postitus Postitas laurits »

Leian et 300m pealt looma lasta on juba läbi häda!
Arvake mis tahate jaht on jaht sport on sport!!
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Joss kirjutas:Tere Kaupo. Miks Mannlicherit eelistasid? Miks mitte Weatherby Mark V Accumark näiteks? Või mõni teine veterbi? Kas asi klassikalises välimuses või anatoomilises sobivuses hoopiski?
Omal plaanis 30-06 kõrvale peenike asi kas 222 või 22.....


Olen ostnud ja omanud palju püsse, tavaliselt 50% õnnestub selline püssiost mis on tehtud "kataloogist", paberi pealt andmeid vaadates. Mida kogenum laskur, seda rohkem peaks hindama relva sobivust, kätte istuvust, ergonoomikat, balanssi, päästiku tööd. Mannlicher on selles suhtes erakordselt õnnestunud relv, sest tal on imeliselt hea päästik (Weatherby päästik vajab tuunimist, siis saab ka heaks), vist polegi standardrelvadel nii head päästikut kohanud, hea balanss, istub hästi kätte ja kaal on mõõdukas (arvan, et 4,5 kg koos optikaga, ehk täpselt minu mugavuspiir). Täpsus: täiesti rahuldav, 14-15 mm 100 m peal, mis lubab 300 meetri peal 4,5-5 cm ringi. Weatherby on 0,5 kg raskem ja tunduvalt kallim, minu jaoks natuke lühike ja balanss on raua peal. "Kaugpommitamise" mõttes on Weatherby Accumark muidugi erakordselt täpne relv. Ühesõnaga, võtsin Mannlicheri, sest terviklikult see relv sobis mulle väga hästi. :lol:
kajahimees
Postitusi: 62
Liitunud: E Mär 28, 2005 1:53 pm

Postitus Postitas kajahimees »

Kõik muudkui pommitavad Kaupot, teadagi, miks. Kindlasti oled proovinud ka Blaser R93 mingit kaliibrit lasta. Mida selle juures heaks ja veaks arvad? Kui viitsid vastata, loen huviga.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Tänud.
Kaupo Kindsigo
Postitusi: 1059
Liitunud: E Nov 22, 2004 11:57 am

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

kajahimees kirjutas:Kõik muudkui pommitavad Kaupot, teadagi, miks. Kindlasti oled proovinud ka Blaser R93 mingit kaliibrit lasta. Mida selle juures heaks ja veaks arvad? Kui viitsid vastata, loen huviga.


Blaser on väga kallis ja hea vintrelv, päästik on hea, olen kunagi olnud umbusklik selle lukusüsteemi/lukustumise suhtes, aga kõik lastehaigused on tänaseks ravitud ja töötavad hästi. Blaseri eelis on ühte relva ostes saada võimalus kergesti ja kiiresti vahetada/paigaldada teise kaliibriga raud ja lukk. Rauajooks täitsa hea, eriti paksu match rauaga, lisadena Kick-Stop ja Magna-Port võtavad kõvasti "matsu maha". Rauad tehakse Šveitsis, Sig-i tehases (Blaser ise raudu ei tee, samast tehasest on veel Saueri rauad) ja need on tippklassist. Tõnu O. on saanud paksu rauaga Blaseri enda laetud moonaga "kopikasse" jooksma ja isegi 7 mm Rem Mag kaliibriga!
kajahimees
Postitusi: 62
Liitunud: E Mär 28, 2005 1:53 pm

Postitus Postitas kajahimees »

Tänud, Kaupo. Enam-vähem seda kuulda tahtsingi, ühinen Sinu arvamusega kuna olen .300 Win Mag omanik, kick-stop ja magna-port said samuti peale tellitud. Pole siiani olnud juhust kaugemalt distantsilt ei tiirus ega jahis lasta.
Uudist oli niipalju, et ei teadnud, et Tõnul selline on.
mudaahv
Postitusi: 65
Liitunud: E Okt 24, 2005 7:19 pm

Postitus Postitas mudaahv »

rääkides teemast ,siis julgen kindlalt soovitada 7rem magi. lased 175 metra peale sisse ja lased 0-200 meetrini ilma kaugust arvestamata. energiat on piisavalt üle, et ka vähe õnnetuma lasu puhul loom käes.padrunihinnast niipalju,et jahimehed üldjuhul sendiveeretajad pole ja hobi jaoks ikka kahju pole.
ahvina sündinud-ise rahul
Suletud