K: IZH-60

2005. aasta teemad
Suletud
effekt
Postitusi: 3
Liitunud: L Juun 18, 2005 7:52 pm

K: IZH-60

Postitus Postitas effekt »

Sain omale sellise relva, aga ei tea selle relva kohta suurt midagi! kuidas see relv muidu on? olen teinud paar lasku, aga kuna optikat hetkel küljes ei olnud ei saanud teada ka kui täpne relv tegelikult on. ~15 meetri pealt oli kõikumine ~10 cm. on kellelgi kogemusi?

andke infot (eesti keeles).
minu poolt kirjutatud postitusi otsige huumorinurgast
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

effekt
Postitusi: 3
Liitunud: L Juun 18, 2005 7:52 pm

Postitus Postitas effekt »

kõik kena ja tore, aga ei vasta kuidagi minu poolt esitatud küsimusele. soovisin teada selle relva kohta midagi konkreetset, aga... rääkigu see kellel on varem olnud see relv. kuidas on laskmine, kui täpne jne. ei ole mõtet rääkida kuuli alg kiirusest, kuna mulle ei ütle see midagi. minu sugusele lollikesele võiks parem selle asemel öelda, et kui sügavale laua sisse nt. kuul peaks minema, kuna saaks siis mõõta ja hakata relva parandama.
tänan.

ootan infot.
minu poolt kirjutatud postitusi otsige huumorinurgast
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Nagu aimata võiks, on effekt alles algaja relvahuviline.
Selle relva kohta ei oska midagi kosta ja ega temast erilist rääkida polegi.See selline noore poisi esimene õhukas millega lased plekkpurke jms.
See on natuke kahtlane, et ta 15m pealt 10 cm gruppe laseb.Pane ta toe peale ja lase siis.
Kui talle odav 4x20 optika ka peale sättida siis saab temaga palju lahedaid laske teha.
Kui juba natuke targemaks saad siis võid kolvi vedru jäigema vastu vahetada, päästiku mehhanismi parandada jne.
Katseta julgelt, aga ettevaatlikult.

Head plõnnimist ;)
Hundist toakoera ei saa.
effekt
Postitusi: 3
Liitunud: L Juun 18, 2005 7:52 pm

Postitus Postitas effekt »

tegelikult ei ole see nüüd päris esimene relv mida käes olen hoidnud, aga infot soovisingi saada selleks, et kas on ka mõtet seda edasi aidata. proovisin vahepeal edasi lasta... seekord võtsin sihtmärgiks tühja õllepurgi ja vahemaaks seadsin ~20 meetrit. kõik lasud läksid pihta, aga need mis ei olnud täpselt keskele sihitud lõid ainult purgi pikali..... ülejäänud läbistasid purgi. võib-olla väljendasin ennast valesti, aga rõhutan, et relval puuduvad hetkel sihikud ja tänu sellele on ka laskmis tulemused kõikuvad... natuke jama on suunata relva enam-vähem silma järgi sihtpunkti poole. eks ma siis võtan lihtsalt ta lahti ja puhastan/määrin natuke.
minu poolt kirjutatud postitusi otsige huumorinurgast
sada
Postitusi: 334
Liitunud: N Juul 29, 2004 12:13 am

Postitus Postitas sada »

Üldiselt ei anna antud mudelit eriti võimsamaks teha,kuna kolvikäik tal väga lühike.Kui vene keelt oskad siis sealsetes foorumites palju sellest juttu kuidas võimsamaks teha.http://airgun.org.ru/forum/viewtopic.php?t=2285&highlight=%C8%E660 http://talks.guns.ru/forummessage/24/74051.html
Suletud