IZ 27 kaba ehitus

2004. aasta teemad
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

IZ 27 kaba ehitus

Postitus Postitas sniper »

Tervist härrased mul väike probleem.Mul isa ka jahimees ja lubas oma relva mulle anda IZ 27 kui jahimeheks hakkan, aga probleem selles et kaba on liiga lühike. Kas keegi teab kas on üldse võimalik kuskilt eraldi kaba osta või kui ei saa osta äkki keegi teab mõnd head puusseppa kes antud tööga hakkama saaks???? :lol:
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

võibolla aitab paksem õlatugi :?: kui see on juba siis otsi ikka keegi kes tegeleb konkreetselt relvadega.
jaht eesti moodi
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

tegelikult peaks olema ka mingid vahejupid millega saab kaba pikemaks ,aga ´ma ei tea kas nad sobivad iz ile ka :idea:
Viimati muutis kriss, R Veebr 20, 2004 8:15 am, muudetud 1 kord kokku.
jaht eesti moodi
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Postitus Postitas sniper »

ma proovisin ise panna klotse vahele ostsin veel hirmkalli vahejupi prooviks. Jama selles et klots on ca 3 cm mul oleks juurde vaja panna kuskil 8 cm . Proovisin klotse kokkupanna ja ega sealt midagi head välja tulnud sellepärast härrased teie poole pöördusingi oma murega
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

küsisin ükskord ühelt relvameistrilt uut kaba hind oli vist 3000. pani täitsa mõtlema
jaht eesti moodi
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Postitus Postitas sniper »

Täitsa jama see on juba pool uue relva hinda :shock: . Ei tahaks küll nii palju maksta kaba eest.
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

Postitus Postitas tsuks »

8cm juurde? Hm, seda palju jah... Eritellimusel ikkagi pead laskma teha- muidu pihta eisaa- jahimees sihib- a laad laseb- see vana tõde- ja 3000 krooni pole teab mis raha- kui asi omakäe(keha)järgi saab.

Huvitav- kas siis vana kaba on mahalõigatud? Niisuure pikkusevahega poest kindlasti valmisjuppi eisaa.
tsuks nigu ma olen...
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Postitus Postitas sniper »

tsuks kirjutas:8cm juurde? Hm, seda palju jah... Eritellimusel ikkagi pead laskma teha- muidu pihta eisaa- jahimees sihib- a laad laseb- see vana tõde- ja 3000 krooni pole teab mis raha- kui asi omakäe(keha)järgi saab.

Huvitav- kas siis vana kaba on mahalõigatud? Niisuure pikkusevahega poest kindlasti valmisjuppi eisaa.


Isa tegi oma käe järgi kunagi selle kaba. Kuna ma olen palju pikem siis oleks vaja nüüd juurde panna. Vana tõde see et ära võtta on lihtsam kui juurde panna!
ozz
Postitusi: 179
Liitunud: K Dets 03, 2003 10:18 am

kaba tegemisest

Postitus Postitas ozz »

Ah mis jamate mehed!? Võta üks klots,vooli välja,kinnita vana kaba külge
peite kruvidega ja asi ants! Kui korraliku versengi kruvi alla lased pole ju probleemi olla.Pärast pane see plastmassi või tekstoliidi junn sinna otsa ja ei saa midagi aru!
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

tegelikult mulle meenub ,et minu mäletamist järgi oli iz ile kabad isegi müügil mingi 800.-eeku küsi deerhunterist ja küti ärist kummaski neis oli.
jaht eesti moodi
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Postitus Postitas Ax1600 »

Uuri politseijaoskonnast, seal palju vanu relvi, mis lähevad müüki või hävitamisele.
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

oi oi...nüüd läheb küll teemast mööda, aga olen kuulnud sellist asja et venelased pidavat oma püsside kabad tegema veel niiskest puidust mis tähendab lõpuks seda et peale püsi ostmist pika peale see kuivab ja võib mõraneda jne....igatahes tekivad hädad....selle antud teema kohta ma ei oska midagi soovitada aga noh....sääke kerge kõrvalepõige :oops: on võib-olla lubatud.... :oops:
Mine metsa!! ;)
Kasutaja avatar
kriss
Postitusi: 157
Liitunud: N Okt 23, 2003 9:59 am

Postitus Postitas kriss »

väike põrsas kirjutas:oi oi...nüüd läheb küll teemast mööda, aga olen kuulnud sellist asja et venelased pidavat oma püsside kabad tegema veel niiskest puidust mis tähendab lõpuks seda et peale püsi ostmist pika peale see kuivab ja võib mõraneda jne....igatahes tekivad hädad....selle antud teema kohta ma ei oska midagi soovitada aga noh....sääke kerge kõrvalepõige :oops: on võib-olla lubatud.... :oops:



eks vene asjadega on ikka ajast-aega olnud nii kui õnnestub saad korraliku asja kui ei siis satud sellise otsa ,et nutt tuleb peale. neil see kvaliteedi vahe võib väga suur olla. vedamise asi (mul on vedanud) :wink:
jaht eesti moodi
Kasutaja avatar
serx
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 08, 2004 1:36 pm

Postitus Postitas serx »

mul hää meistrimees olemas kes sellised asjad valmis teeb kui vaja.......aint ise pead pidevalt "proovis " käima..........
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Postitus Postitas sniper »

serx kirjutas:mul hää meistrimees olemas kes sellised asjad valmis teeb kui vaja.......aint ise pead pidevalt "proovis " käima..........


Kus linnas see meistrimees elab ? Olen is e Tallinnas 8)
Suletud