HC900LTE ei saada pilte

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
kirp
Postitusi: 597
Liitunud: K Jaan 02, 2008 12:12 am

HC900LTE ei saada pilte

Postitus Postitas kirp »

Tere,
Sai aliexpressist ostetud rajakaamera HC900LTE (4G), aga ei saa seda super-kaardiga tööle, pilte SD kaardile salvestab, aga ära ei saada. Ei tööta ei telia settingud ega gmail.com omad, mida mitmel pool on kirjeldatud (kasvõi rajakaamera.ee kodulehel).

On kellegi head nõu anda (peale selle et osta nüüd odava kõrvale hea ja kallim)? Kuidas üldse kontrollida, et super kaart selle mudeliga töötab?
Kasutaja avatar
smtasku
Postitusi: 316
Liitunud: E Juun 26, 2006 3:12 pm

Re: HC900LTE ei saada pilte

Postitus Postitas smtasku »

On ette tulnud juhtumeid, kus kaamera tunneb mälukaardi ära ja salvestab sellele, kuid pilti ära ei saada. Peale mälukaardi vahetamist aga kõik toimib. Loogika täielikult puudub aga nii on juhtunud. Osad kaamerad ei salli uusi "kiireid" mälukaarte ja mõned kaamerad tahavad väiksema mahuga kaarte. Proovi erinevaid kaarte, kui on võimalik. Kas võtsid Super kaardil PIN-i küsimise ka maha ja aktiveerisid proovikõnega?
meie toimetused sõnas ja pildis www.salmejahiselts.ee
rix
Postitusi: 104
Liitunud: T Sept 25, 2007 11:20 am

Re: HC900LTE ei saada pilte

Postitus Postitas rix »

Äkki sul gmaili turvalisus peal ja siis ei saadagi gmaili.
Võta „Vähem turvaliste rakenduste juurdepääs” gmaili kontolt maha.
kirp
Postitusi: 597
Liitunud: K Jaan 02, 2008 12:12 am

Re: HC900LTE ei saada pilte

Postitus Postitas kirp »

Tänud soovituste eest! Pin maha võetud ja korra telefonis helistatud, ka gmaili turvalisuse võtsin madalamaks, aga telia settingutega see ei tohiks mõjutada. Netist leidsin mingi jutu, et ATP aadressiga olla olnud probeeme (seal on ju nii internet, internet2 kui fix (just sellise lühiaadressina?)), ükski ei näi töötavat. Proovin veel mälukaarti vahetada, eks kusagilt mõne vanema ja aeglasema vahest leiab. Tean kamraadide käest, et Uvisionitega on seda ette tulnud,e t kõigi kaartidega ei tööta.

"Keeruline mitme muutujaga võrrand". Aeg tiksub ja kui tõesti kaamera vigane, siis mingil hetkel ei anna tagasi saata. Seda saatemooduli viga olla ette tulnud kui otse hiinlastelt ostad. Vahendajad teevad väljapraakimise arvatavasti sinu eest ära (tegelikult peaks seda muidugi tootja kvaliteedisüsteem tagama, aga ju on lihtsam kogu partii kontrollimata müüki paisata, eks siis tarbja tegeleb).
heyx
Postitusi: 63
Liitunud: E Okt 15, 2007 5:14 pm

Re: HC900LTE ei saada pilte

Postitus Postitas heyx »

Ühe selle sordi kaamera olen kunagi saatma saanud. Töötas mõne kuu, võttis vee sisse ja viskasin minema. Pane settingutest pilt üles, äkki saan enda omadega õhtu poole võrrelda, ehk on veel kuskil koduarvutis olemas.
Prohvet Maltsvet
Postitusi: 426
Liitunud: T Dets 11, 2007 5:26 am

Re: HC900LTE ei saada pilte

Postitus Postitas Prohvet Maltsvet »

smtasku kirjutas:On ette tulnud juhtumeid, kus kaamera tunneb mälukaardi ära ja salvestab sellele, kuid pilti ära ei saada. Peale mälukaardi vahetamist aga kõik toimib. Loogika täielikult puudub aga nii on juhtunud. Osad kaamerad ei salli uusi "kiireid" mälukaarte ja mõned kaamerad tahavad väiksema mahuga kaarte. Proovi erinevaid kaarte, kui on võimalik. Kas võtsid Super kaardil PIN-i küsimise ka maha ja aktiveerisid proovikõnega?Mul samad tähelepanekud.
Ole kui leebe tuul...
Vasta