TOZ 34 EP

2005. aasta teemad
Mõnus Mäger
Postitusi: 35
Liitunud: E Juul 18, 2005 2:08 pm

TOZ 34 EP

Postitus Postitas Mõnus Mäger »

Kas keegi teab kusagil vedelemas kesta väljaviskaja vedrude komplekti. Seda ma tean, et välja viskab spiraalvedru aga mingid lehtvedrukesed on seal ka ja üks on katki. TOZ 34 EP tegelikult täitsa norm relv
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

Postitus Postitas tsuks »

TOZ-34 on tõesti hea relv.

Vennas sai politseist ühe kadundjahimehepüssi. Kleepsudega.
Tulem: vend lasi soku metsas 50m kaela. Juhus? Ei- püss jooksis ideaalselt kuuliga.
Sea+ põdramärke rinnus kui breeZnevil!
Olin kade.
Otsisin kaheraudset.
Aastaid tagasi üks vanem Viljandi bussijuht tõi isegi müüa- a need E tähendavad jublakad olid ilusti komplektis õlitatult taskurätikus tal.
Vabandas viisakalt- aga ütles tol ajal kuldsed sõnad - jahis neid vaja ei ole.
ma lollipääga ei julgend "lego komlekti" osta.
tahtsin ikka et hülsid üleõlalendaks.

nüüd on mul iž ja ise olen rahul.
tsuks nigu ma olen...
jannoro
Postitusi: 9
Liitunud: N Veebr 26, 2004 7:28 pm

Kuidas saab nii öelda

Postitus Postitas jannoro »

Mul niisugune kurb kogemus, ostsin poest uue , aga alumine raud laseb 16 cm vasakule 35meetri pealt. Jahipauna sikupillis asuv pood (oh üllatust) ütleb aga et see on ju täitsa normaalne, et püss ei lase sinna kuhu sihid.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kas igasuguse moonaga, st haavli ja kuulimoonaga?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Re: Kuidas saab nii öelda

Postitus Postitas Estlander »

jannoro kirjutas:Mul niisugune kurb kogemus, ostsin poest uue , aga alumine raud laseb 16 cm vasakule 35meetri pealt. Jahipauna sikupillis asuv pood (oh üllatust) ütleb aga et see on ju täitsa normaalne, et püss ei lase sinna kuhu sihid.


Jahipauna mehed üllatavad jätkuvalt.Seal üks jämedam kalamees , kes arvab liiga palju ja kõvasti.
Hundist toakoera ei saa.
jannoro
Postitusi: 9
Liitunud: N Veebr 26, 2004 7:28 pm

Postitus Postitas jannoro »

16cm oli väikseim vahe (gualandiga) teiste kuulidega on asi veel hullem. Haavlivihk on ka nihkes.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

jannoro kirjutas:16cm oli väikseim vahe (gualandiga) teiste kuulidega on asi veel hullem. Haavlivihk on ka nihkes.


Kas tegu on vahetatavate tšokkidega relvaga ? Kui jah, siis on viga ehk lihtsam kõrvaldada, kuna vene relva puhul poleks mingi eriline ime, et läbi tehase lõppkontrolli on jõudnud näiteks viltune tšokk.

BM
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kui ise käisin mõni aeg tagasi ühte kasutatud 12 kal vaatamas tiirus siis üks tegelane kes tegija haavlilaskmise ütles, et kui siledal kuul sinna tänna jookseb on norm sest sile ikka haavlipüssiks loodud, aga kui haavlivihk ka on nagu on siis ... :M
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

jannoro kirjutas:16cm oli väikseim vahe (gualandiga) teiste kuulidega on asi veel hullem. Haavlivihk on ka nihkes.


Ei sellist asja küll normaalseks saa pidada. Tagantjärele viga pea võimatu parandada. Edaspidi ära osta püssi ilma proovimata. Omalgi vitsad vene riistaga käes.
Kasutaja avatar
einstein
Postitusi: 94
Liitunud: L Juun 18, 2005 4:20 pm

to kakuke

Postitus Postitas einstein »

no ei jookse sel siledal see kuul mitte sinna tänna........ lasen pideval tiirus siledatega kuule ja jooksevad päris hästi-isegi poe moonaga. isegi kirutud lätlased jooksevad otse ja puha..
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

minul jooksevad ka lätlased väga hästi(just 29 g kuul tiirus laskmiseks)
Pihelgas
Postitusi: 12
Liitunud: L Sept 11, 2004 11:04 am

Re: Kuidas saab nii öelda

Postitus Postitas Pihelgas »

jannoro kirjutas:Mul niisugune kurb kogemus, ostsin poest uue , aga alumine raud laseb 16 cm vasakule 35meetri pealt. Jahipauna sikupillis asuv pood (oh üllatust) ütleb aga et see on ju täitsa normaalne, et püss ei lase sinna kuhu sihid.



häh, ostsin möödund aasta sügisel kah Jahipaunas TOZ 120, alumine raud laseb samuti ca. 10-12 cm vasakule 35 meetri peale. Ülemine jookseb hästi.

Mitte, et Jahipaun süüdi oleks.


Tuleb lihtsalt esimene pauk ülemisest anda :D
Austus neile, kes võitlesid ja langesid!
veix23
Postitusi: 53
Liitunud: K Jaan 05, 2005 5:03 pm

Postitus Postitas veix23 »

mul endal kah TOZ 34 EP, isa andis selle mulle, püss on mingi 25 aastat vana aga kui täpne, kuhu sihid, sinna ka jookseb, muidugi kui ise ei eksi. Ütles küll, et raud võib olla ivake venind suurest tiiruslaskmisest - aga mine sa võta kinni.
Tal samuti on nood väljaviskamisvedrud ära võetud (põhjendus sama, jahis neid vaja ei lähe), peab küsima, äkki tal on need veel kuskil varakambris alles.
Huvitav jah, et see aeg pole püssile üldse mõjunud, kui siis on siit-säält ivake kulund, aga õlas istub ja kätte sobib nagu "vana mees"... :D
Eks uurin seda asja ja täpset silma teile...
Jaht on nagu väga hea õpetaja tund, kust puudumine tuleb kõne alla ainult siis, kui tõesti tõsine haigus ei luba voodist tõusta.
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Piirsalu tiirus, kui Lääne Harju pol. laskmas käis, võtsin sileda ka kaasa. Optiliste jaoks oli märkleht 150m peal. Tegin pulli ja lasksin seda siledast põlvelt. Kuus matsu, tulemused: 9; 9; 8; 8; 6; ja kuues lõikas rohelist ringi. Oli kobe üllatus eneselegi, lasksin küll ainult alumisest rauast. Kaitseliidu vennad, kes üritust läbi viisid, uurisid ja arutasid seda märklauda pikalt ja vahtisid mind imelikult. Tegin seal veel igast nalja, lasksin järjest 100m pealt püstolist 8 kukkuvat pikali jms., ei saa öelda, et ma seda situatsiooni ja kolleegide näoilmeid poleks nautinud. Järgmine kord Humala tiirus, kui käsirelva arvestuslaskmist tehti, öeldi, et ``...****, meil ilus päev, tulid jälle tuju ***** keerama või...`` Siledaga saab igavesti hästi kuuliga pihta, kui ka rauad ühtemoodi ei jookse, pole lugu, ega iga päev eri püssist lase, selle kasvõi 10- 15 cm ikka peas välja rehkendab, vindiga ju üles- alla rehkendate, mida see siis vasakule-paremale teha on?
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

INDIAN mis sa siin veel passid MM-ile peaks sa minema :wink: a ma puht huvi pärast küsin,kui mitu meetrit või cm sa märgist üle sihtisid kui 150-lt siledaga virutasid või lasid koguni otse pihta :shock:
243win
Suletud