Jahiauto rehvid

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
slauri
Postitusi: 25
Liitunud: K Okt 19, 2005 9:03 am

Jahiauto rehvid

Postitus Postitas slauri »

Tere!

Olen aastaid kasutanud oma Defenderil BF Goodrich M/T-sid. Aastaringselt kasutades on pidanud vastu üks jooks minimaalselt viis aastat. Talverehvidest olen loobunud. Mustrit veel on ća 7-8mm, aga hakkavad väikesed praod sisse tulema. Siselohvidel pole pointi, hetke abi ainult. Hind nendel on krõbe, aga igati oma hinda väärt rehvid.
Kuna nüüd on vaja osta uus komplekt, tunnen huvi - kas kellelgi on kogemusi analoogsete rehvidega, mida pakuvad Maxxis ja Toyo.

Tervitustega,
Lauri
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Re: Jahiauto rehvid

Postitus Postitas aivar00 »

Olen kasutanud 3 -l autol Good-Year Wrangler DuraTrac rehve. Mulle väga sümpaatsed- asfaldil ka ei pea autoakent kinni panema ja raadiot kõvemaks keerama. Kestavad väga hästi.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Jahiauto rehvid

Postitus Postitas honkomees »

mul on jahiautol alates 2010. a., sügisest kevadeni all Nexen Roadian MT, servaklotsid naelutatud ja keskmised klotsid lamellitud, pool mustrit veel alles, naelad põhiliselt küll juba väljas, väga vaiksed :roll: (y) , vaiksemad kui suvised Nexeni AT rehvid, kütusekulus ka olulist kasvu ei tähelda, üllatavalt pehme kummisegu, nii et olen loobunud talviste es-spets naastrehvide kasutamisest.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Jahiauto rehvid

Postitus Postitas andrus »

Maxxis Razr sai pandud alla yhele autole....mõtetu ylemakstud rehv.
Ulub,kulub ja libe.
jahismurf
Vasta