Optika kinnitamine liimiga

2005. aasta teemad
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

Optika kinnitamine liimiga

Postitus Postitas Patterdale »

Tere küsimis targematele,kas keegi on optikat püssile kinnitades liimi ka
lisaks kasutanud ,anke liimi mark ja koht kust saaks osta.
Dog and man are truely partners in the hunt.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

ise pole teinud, aga Saueril EAW kiirjalgade juures seda kasutati. Kui mujalt abi eisaa, siis ehk Jahipauna Sikupilli poest osatakse liimi marki öelda.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Püssi juures pole liimi kasutanud, aga proovi soomlaste TREMCO liimi PL 400. Mina liimisin sellega ühele uunikule pidurikatted (julgen arvata, et need saavad rohkem vatti kui optika), mis praeguseks on pealt tuhande km sõitnud. Liimi sain oma mälu järgi Tartust Võru tänavalt mingist peeglite jms klaasvärgi firmast.
laurits
Postitusi: 215
Liitunud: T Mai 04, 2004 10:15 am

Postitus Postitas laurits »

Kõik sõltub mida sa liimida tahad, kas kruvisid et ei põruks lahti vöi...?
Ise olen liimi kasutanud kruvide fikseerimisex!
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

Postitus Postitas Patterdale »

Püssi küljes on plaat mille külge optikajalad kinnituvad,plaat oli lahti tulnud nüüd tahan lisaks polttidele plaadile liimi ka panna,ma tean et seda kasutatakse pärispalju tahtsin kindlat liimi marki ja kohta kust seda saaks
Dog and man are truely partners in the hunt.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kas tegu on Weatherby`ga?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

On kõrvade vahel jäänud, et see liim on punane Loctite.
Ei tea kes müüb.
Hundist toakoera ei saa.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Tegemist on keerme/laagri liimiga LOCTITE 270 .Neid liime on mitme tugevusega ,243 on keskmise tugevusega,selle liimiga tulid kruvid lahti .270-nega liimides pole juba üle aasta probleeme olnud .Mul nimelt ka need optikajala kinnitus klotsid kinnituvad poltidega püssile,kui nüüd ka lahti peaks tulema ,lasen relvameistril kinni joota.Liimi peaks saama igast korralikumast auto/tehnika poest!
Kivi kotti!
ozz
Postitusi: 179
Liitunud: K Dets 03, 2003 10:18 am

Liim

Postitus Postitas ozz »

Meil ühel jahimehel Rootsi püss! Ostetud Kuristiku tänavast. Optikaks 30-nese läbimõõduga kollimaator. Pole plaati ega jalgu, lihtsalt EPO-ga ja marliga liimitud ja kestab juba 4 hooaega!
laurits
Postitusi: 215
Liitunud: T Mai 04, 2004 10:15 am

Postitus Postitas laurits »

Oleme juba eupoopa kodanikud aga mõni on ikka kiviajas ja teeb ei tea mida, et saaks metsas käija!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

laurits kirjutas:Oleme juba eupoopa kodanikud aga mõni on ikka kiviajas ja teeb ei tea mida, et saaks metsas käija!


Järgmine näide, kuidas asjatult teisi maha tegema hakata. Äkki on mõnel mehel piisavalt osavust, et asi korralikult teha. Nagu selgus, 4 aastat ikkagi kestnud ja arvatavasti täpselt lasknud kah. Ja ma arvan, et teema algatajal on hoopis teine mõte, ning ka teised, kel osavust ei jätku või hoopis kaasaegsemad meetodid (st, teistsugused meetodid) need ka sel teemal miskit nikerdama ei hakka. St, siin lihtsalt siis jälle muljtamine, et kuidas keegi teinud on.

(ja kui aus olla, siis pole minu postitus kah parem, aga postitan selle ikkagi, äkki siis jääb selliseid postitusi vähemaks).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
laurits
Postitusi: 215
Liitunud: T Mai 04, 2004 10:15 am

Postitus Postitas laurits »

Asjatul maha pole keegi teha tahtnud aga ennem võix vähe mõelda milliseid näiteid tuua.Kui selline mees meil tulex jahile IMERELVAGA siis koju ta ka läheb kohe"!
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Postitus Postitas Pikk »

laurits kirjutas:Asjatul maha pole keegi teha tahtnud aga ennem võix vähe mõelda milliseid näiteid tuua.Kui selline mees meil tulex jahile IMERELVAGA siis koju ta ka läheb kohe"!


Kas see ei võiks olla üks põhjus miks tekivad salakütid. Inimesi on igasuguseid, erinevate finatsvõimaluste ja oskustega. Kui nüüd hakata selekteerima et milliste relvadega võib ja millistega ei või enam siis võib tekkida nn "esimese" eesti jahimehed ja teise "eesti" jahimehed.
Pangu või teibiga see optika peale peaasi et ei muutuks teistele ega ka endale ohtlikuks.

Muuseas tänapäevane keemiatööstus suudab valmistada selliseid liime et kui sellega midagi kinni ka liimitakse siis ta kinni ta ka on, ennem annam liimitav pind järgi kui liim. Seega ma usun et kasutates spets liimi on võimalik panna optika alus püssilaele nii et see seal ka püsib ( nii kaua kui raud voi jalg ära roostetab.
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Optika kinnitamine liimiga

Postitus Postitas jorr »

Jah, praegu on metalli liimimiseks mitut sorti liimi olemas.Soovitan küsida suurematest kemi poodidest.Optikat pole peale pannud liimiga, kuid automootorit küll liiminud, nikerdamist omajagu.
noorus on ilus aeg
vallo
Postitusi: 463
Liitunud: P Aug 22, 2004 12:59 am

Postitus Postitas vallo »

Mis siin imestada ,et liimitakse , isegi auto katuseid vahetatakse liimides.
Suletud