Mure Taxiga

2005. aasta teemad
Suletud
kati2233
Postitusi: 1
Liitunud: N Aug 18, 2005 6:10 pm

Mure Taxiga

Postitus Postitas kati2233 »

Tere!

Minu tax on peaaegu kahe kuune. Ja ta on lyhikarvaline,musta värvi emane. Olen kuulnud et taksidel on seljad õrnad ja mul juhtus selline õnnetus et kui olin taxiga õues siis ma tahtsin teda sylle võtta aga tema rabeles ja kukkus selga pidi maha, kuidas ma saan aru et mu taks ei kasva küürus seljaga koeraks ,sest äkki tal läks selg paigast ära , kas selga katsudes on seda aru saaada.või kui ei ole siiis kuidas . ma õudselt põen. Andke nõu mida teha . :cry:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kui kuri kahtlus hinges siis käi vet. arsti juures ära.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Küürus selg oleks raskema kukkumise puhul veel väike probleem, taksidel teatavasti see tagajalgade halvatus on kerge tulema jms. Enamasti ikka vanemas eas küll. Kindlasti soovitan, nagu Kakukenegi, veterinaari poole pöörduda, nemad oskavad koera täpsemalt läbi ja üle vaadata, vajadusel tehakse ja röntgenipilt. Kui kutsikas muidugi kukkumisele kuidagi eriliselt ei reageeri (lonkamine, kange olek, veider kõnnak, vildakas seisak vms), siis ma arvan, et üleliia karta kah ei ole vaja.

BM

P.S. Kindlasti sa tead juba, aga igaks juhuks siiski: ära lase taksil enne 6. kuud trepist ise käia (eriti alla).

BM
Foxter
Postitusi: 36
Liitunud: T Nov 02, 2004 9:53 pm

Postitus Postitas Foxter »

no minu õel juhtuski taksiga nii, et tagumine pool halvatus ära ja nüüd vaeseke vaid spets käruga saab käia.
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

minu jahisõber on samuti lühikarvaline taks ja tean et neil seljad üsna nõrgad võivad olla. ptui ptui ptui aga minu väänikuga pole veel midagi juhtunud, kuigi ta on harrastanud päris ekstreemseid asju, näiteks on uaz´i aknast paar korda välja hüpanud kui keegi teda jahioos tähele ei pane ja auto uks nina ees kinni lüüakse. ühte hüpet juhtusin ka ise pealt nägema (kuigi teha ei jõudnud midagi) siis tundus külle et kui ta esijalgadele maandus käis pea ja taguots praksaki kokku!

igasuguse kahtluse korral tasuks alati professionaalset abi paluda, kui teie koer teile midagi tähendab. :!:
tuleb jaht või jaa?
andrus1
Postitusi: 59
Liitunud: E Jaan 17, 2005 5:13 pm

Postitus Postitas andrus1 »

Taguotsa halvatus on ravitav, ma ei tea küll kas kõigil aga olen näinud paari pikakarvalist kellele on tehtud mingi vitamiini süst ja kes peale seda on hakand liikuma päris kobedalt ja jahiski käima...
Suletud