clever mirage

2005. aasta teemad
Suletud
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

clever mirage

Postitus Postitas kaalikas »

tekkis huvi miks cleveri padrunitega nr.5 ei õnnestu eriti millegile pihta saada ja koukisin kahest karbist kahel padrunil haavlid välja ja mis selgus! enamvähem ümmargusi haavleid oli 17 tk.ülejäänud olid kandilised ja 6tk.oli väljavenitatud kujuga ja sabaga,poolikuid ka 8tk.
tundub et just väga normaalne ei ole? siiani kasutanud rws-i s&b-d,pole nisukest jama täheldanud!
Kaido
Postitusi: 19
Liitunud: E Juun 13, 2005 9:23 am

Postitus Postitas Kaido »

Kus sellist kaupa müüakse?
Kui kirpu ei nä pane konn otsa!
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Postitus Postitas kaalikas »

paar nädalat tagasi mustamäelt küti ärist ostsin
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 81
Liitunud: P Sept 28, 2003 12:02 pm

celver

Postitus Postitas sass »

Kui on tegemist padruniga T2,siis nendel on sees nn.lõigatud haavel.
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Postitus Postitas kaalikas »

ei ole T2 ,T1 on just karbi pealt vaatasin ja kui padrunit natuke raputada kukub püssirohi amortisaatorisse!
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

mulle tundus pardijahi käigus (subjektiivselt) küll, et Mirage tapab paremini kui Sellier&Bellot. tagasilöökki oli kuidagi teravam Mirage'iga.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

sammal.habe kirjutas:mulle tundus pardijahi käigus (subjektiivselt) küll, et Mirage tapab paremini kui Sellier&Bellot. tagasilöökki oli kuidagi teravam Mirage'iga.


S&B-- on 36 grammi, sellest ka tagasilöögi suhteline aeglus. Miragel ehk 32 grammi haavleid ees ?

BM
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Sammal.Habe kasutab 16 kaliiber moona, seal Cleveril 29 g tinaubinaid sees. Endal ka 16 kal ja olen katsetanud igast erinevat moona. Enda püssiga olen täheldanud samuti, et Cleveri moon tapab paremini kui teised saada olevad paugud. Aga kindlasti saab kusagilt veel paremaid. Müstikat on ikka olnud, kus mitte just väga kaugel asuvaid parte lastes on haavlivihk enne parte vette maandunud. Ometi on lastud paari meetri kõrgusele sellest kohast (distants ka mingi 40 m). No, oma püssi ja igast krutskite teemal sain kunagi nõu ja infi ka, nii et sellist jama, et liigkauget parti laseks juhtub 20nendal augustil ikka, ja vahepeal teinekordki hasardist (kui ikka asi hasarti kisub, siis juhtub igasuguseid imelaske, mis parte alla toovad, aga enamasti ei too ka), aga nüüd katsun ikka sõrme lootusetutes kohtades sirgena hoida.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Olen näinud pardijahikamraade, kelle pusspaugud maandusid toru otsast 15-20m kaugusele vette. Ja seda mistahes poemoonaga. Eriline rõhk vene moonal. Mulle tundub, asi selles, et tootjad teavad väga hästi, kuna on pidupäev ja teevad ka vastavad laengud, pidupäevased. Muude laengutega taolisi jamasid kuuldu järgi pole ette tulnud.
Tahad kindla peale minna, lae ise!
veix23
Postitusi: 53
Liitunud: K Jaan 05, 2005 5:03 pm

Postitus Postitas veix23 »

ise kasutan kah pardijahiks vaid cleveri moona, maru hästi tapavad kui ika suund on õige, möödund aasta proovisin toda topeltlaenguga magnumit, hirmsa juraka tegi küll ning isegi 40-50 pealt sai parte nokitud. Muus jahis kasutan suht kõike, mida müüakse, ei saa küll siiamaani millegi üle nuriseda, laskemoona süül pole veel ükski jaht tuksi läinud.
Jaht on nagu väga hea õpetaja tund, kust puudumine tuleb kõne alla ainult siis, kui tõesti tõsine haigus ei luba voodist tõusta.
Suletud