Anekdoot

Siin võib pajatada jahinalju ja jahiteemalisi anekdoote.
Vasta
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas TiitR »

Välek
Postitusi: 1365
Liitunud: P Mär 06, 2011 8:25 am

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Välek »

Need on vanad aga pole kasutatud. :lol:
valgeronk
Postitusi: 316
Liitunud: L Sept 12, 2009 10:22 am

Re: Anekdoot

Postitus Postitas valgeronk »

Linnas elav jahimees läheb maale, jõele parti küttima.Lasebki pardi.Part kukub maha ja maaomanik kohe platsis.Ja mehed kohe vaidlema,kes saab pardi.Maamees ütleb:Teeme nii,lööme teineteisele jalaga munadesse,kes vähem kiunub, saab pardi.Maamees annab linnamehele paraja obaduse munadesse,linnamees kukub,oigab-oigab,ajab end jalule ja ütleb:Minu kord.Maamees aga ütleb:Võta part endale.Ja kõnnib rahulolevalt minema.
Eesti jahimees
Postitusi: 11
Liitunud: E Sept 17, 2012 5:33 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Eesti jahimees »

Lugu selline!

Pühapäeva jahimees läheb jänesejahile ja ei saagi kaua jahil olla kui juba jänes ees. jahimees siis ütleb omaette, et no jänku mine tee testament valmis. Käib pirakas ära jänes paneb jooksu. Jahimees see peale näed lähebgi notari juurde! :D
Kasutaja avatar
TiitR
Postitusi: 1172
Liitunud: L Aug 25, 2007 12:44 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas TiitR »

valgeronk kirjutas:Linnas elav jahimees läheb maale, jõele parti küttima.Lasebki pardi.Part kukub maha ja maaomanik kohe platsis.Ja mehed kohe vaidlema,kes saab pardi.Maamees ütleb:Teeme nii,lööme teineteisele jalaga munadesse,kes vähem kiunub, saab pardi.Maamees annab linnamehele paraja obaduse munadesse,linnamees kukub,oigab-oigab,ajab end jalule ja ütleb:Minu kord.Maamees aga ütleb:Võta part endale.Ja kõnnib rahulolevalt minema.

See polegi nagu anekdoot, vaid pigem näide elust (y) :D
länku
Postitusi: 41
Liitunud: E Sept 05, 2011 10:32 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas länku »

Väike poiss pöördub laua taga töötava isa poole: " Isssi, isssii näita, kuidas elevandid marsivad".
Isa tõstab pilgu laualt ja sõnab kõrgendatud toonil: " Kuule ma teen tööd momendil, sa näed ju isegi ma ei saa praegu sulle näidata"
Poiss kuulab sõna ja läheb mängib edasi, kuid 10 minuti pärast on tagasi: "Issi, kas sa nüüd saad näidata, kuidas elevandid marsivad. Ma niiväga tahaksin näha"
Isa käratab: " Krt sa oled juba täna kaks korda näinud kuidas elevandid marsivad, ma pean tööd tegema praegu, mitte sind lõbustama"
Poiss läheb minema, kuid on varsti jälle tagasi: " Issi, kui sa näitad veel ühe korra, kuidas elevandid marsivad, siis ma olen terve päeva hea laps ja rohkem sind ei tüüta".
Isa tõuseb töölaua tagant püsti ja ütleb: " Hea küll poeg, aga krt olgu see viimane kord täna" ning käratab aknast välja: KOLMAS ROOOOOOD VALVEL. GAASIMASKID PÄHE JA ÜMBER KASARMU MARSSS!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Millal on asi halb?
Jahimees räägib oma kaaslastele,et tem oma naisega on nagu "üks",mõtlevad täpselt ühtviisi ,käivad igalpool koos ,mõistavad teist poolelt sõnalt jne.Sõber kuulab ja lausub ,et meie oma naisega oleme jällegi nagu "kümme".Missmoodi imestavad sõbrad? Et noh, mina olen null ja naine on "üks".
Viimati muutis Ahto Kattai, P Nov 04, 2012 7:45 pm, muudetud 1 kord kokku.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Joosep Käba »

Kuldile :A :lol:
Ats
Postitusi: 933
Liitunud: R Aug 18, 2006 12:14 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Ats »

Jahimehe koer saab kuldi käest sugeda. Kõhul väike pragu sees. Läheb loomatohtri juurde õmblema. Tohter vaatab asja üle ja kiidab, et küll koer oma kõhtu lakkudes prao kinni kasvatab, õmmelda pole vaja. Jahimees vastu vaidlema: olen neid pragusid terve eluaeg lakkunud aga kuramus ükski pole kinni kasvanud?
Pole looma, pole probleemi!
Kasutaja avatar
aadu kadakas
Postitusi: 1469
Liitunud: T Veebr 16, 2010 2:21 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas aadu kadakas »

Lihaletis punapõskne härra.
Läheneb daam: " Vabandage, kas Teil seakaela on?"
Müüja: "Kahjuks, ei. Aga võin põske anda."
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Ain Aavik »

Kobras tatsab mööda linna ja astub sisse puidutoodete poodi ... tatsab saba lohisedes leti äärde ja kuna müüjat parasjagu pole leti taga, siis paugutab saba vastu betoonpõrandat ...
Ilmubki müüja ja kaeb üle leti - ohhooo .. kobras, millega saan aidata?
Kobras vastu, et oleks vaja vähemalt 5-6 purki head puiduliimi.
Müüja uurib, et kuule kopraonu, kas ehitad nüüd siis uuel ja kaasaegsel moel kuskile jõele või ojale paisu ???

Ei, vastab kobras ... lihtsalt kõht on jubedamal kombel lahti ....
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
Aihn
Postitusi: 70
Liitunud: L Mär 22, 2008 2:24 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Aihn »

Talunik läheb arsti juurde:
"Teate, mul on suur mure! Nimelt pean hommikust õhtuni põllul tööd rabama, õhtuks olen nii läbi, et naist ka enam ei taha."
"Aga kas te vahepeal ikka tahate?" uurib arst.
"No päeval tahan ikka vahel küll."
"Siis pole asi nii hull, võtke põllule püss kaasa, ja nagu tahate, laske üks pauk õhku naisele signaaliks, las jookseb kohale."
Kuu aja pärast on mees jälle arsti juures.
"Kuidas siis lood on?" küsib arst.
"Teate, kuu aega oli kõik korras, aga nüüd on teine probleem – algas jahihooaeg ja ma pole oma naist enam kaks nädalat näinud.....…"
kutsikas
Kasutaja avatar
Ain Aavik
Postitusi: 842
Liitunud: R Okt 03, 2008 12:13 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Ain Aavik »

Mehel oli kolm pruuti ja ei osanud kuidagi valikut teha, keda naiseks võtta. Otsustas siis parema mõtte puudumisel teha väikese eksperimendi. Andis kõigile tuhat euri, et näha, kes kuidas kulutab.
Esimene ostis endale kulda-karda, käis kosmeetikus-juuksuris-maniküüris, ostis karusnahka jne. "Kõik selleks, et ma oleks ilus ja sulle armastusväärne."
Teine ostis koju köögitehnikat, nõusid, linikuid, pitsikesi-satsikesi.
"Kõik selleks, et me saaksime koos mõnusalt elu nautida."
Kolmas ostis aktsiaid, investeeris, sahkerdas raha siia-sinna, maksis 15000 tagasi. "Kõik selleks, et meil kunagi puudust tunda ei tuleks."
Mees mõtles ja mõtles, vaagis ja vaagis, siis lõi lõpuks käega ning valis tüdruku, kellel olid kõige suuremad tissid... 8)
Mida rohkem olen inimeste loomust tundma õppinud, seda rohkem kuulub mu poolehoid metsale ja metsaelanikele.
JOOSU
Postitusi: 82
Liitunud: E Veebr 28, 2011 9:19 am

Re: Anekdoot

Postitus Postitas JOOSU »

:shock: Tulemas Eestis RMK Jahipiirkondade enampakkumine! Tulid kohale Nii Euroopa Liidust, Idast kui Vietnamist ja lisaks viimastena, Boutros Boutros-Ghali, Dalai-laama ja jeeli-jeeli jõudsid kohale !!!
Kasutaja avatar
Mägilanna
Postitusi: 197
Liitunud: L Mär 03, 2012 10:39 pm

Re: Anekdoot

Postitus Postitas Mägilanna »

Jahimehed olla seapõrna pealt vaadanud, et suvi tuleb sel aastal lühike, aga lumevaene. Küll aga võib mõlemal päeval vihma tulla :wink:
"The more you practice the luckier you get!"
Fred Bear
Vasta