Anekdoot

Siin võib pajatada jahinalju ja jahiteemalisi anekdoote.
Vasta
kriimsilm
Postitusi: 5
Liitunud: N Aug 11, 2005 8:57 pm

Postitus Postitas kriimsilm »

on sis tsuks ja noor jahimees koos metsas. karujahil. kõnnivad ja kõnnivad kuni lõpuks näevad et karu tuleb jooksuga ja hakkab kohe neid taga ajama. jooksevad siis veidi kuni noor jahimees ütleb"lase juba" tsuks selle peale vastu et"Loll oled või, jookse edasi" jooksevad sis veel ja mitu korda noorem küsib sama küsimust vanem ikka vastab et "loll oled või jookse edasi" lõpuks läheb noior jahimees juba närvi ja keerab ringi ning "põmm, põmm" ja ongi karu maas. tsuks selle peale et "mis sa täitsa loll peast oled või mis sa hakkad teda nüüd seljas 15 kilomeetrit koju tassima või
Kaua sa ikka koera jõuad loopida...linnujaht
Partisan
Postitusi: 2
Liitunud: T Aug 30, 2005 8:42 am

Postitus Postitas Partisan »

Kuidas teha vahet Grislil ja Pruunkarul?

Kui taga ajama hakkab ronige puu otsa.
Kui järgi tuleb on Grisli.
Kui puu maha murrab on Pruunkaru.
Varemeist tõuseb kättemaks.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Väike klipp ühele anekdoodile lisaks.
http://homemult.ru/portal/1/1.08.html

Vaadata tasub, eriti helikaardiga arvutiomanikul.
[/b][/url]
ikka lõbusalt
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Kalameeste jahil
Konn ujub jões kalda lähedal ja peaaegu põrkab kokku kogrega, kes seal pladistab, veest välja kargab ja mullikesi laseb.
“Koger, mida sa siin teed?” imestab konn.
“Ma ootan kalamehi.”
“Kas sul on siis elust isu täis?” küsib konn jahmunult.
“Ega ikka ei ole küll, aga me peame siin jahti koos krokodilliga: mina olen peibutiseks, kuid tema on kõrkjates peidus, et sealt õigel ajal välja söösta…”
ikka lõbusalt
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Vana jääger ja noor õpipoiss lähevad koos jahile!
Midagi sahiseb kuskil kaugel ja vana jääger tõstab püssi ning laseb! Seejärel vaatab läbi binokli ja lausub : liha, nahk korralik kolju - karu!
Lähevad edasi ja varsti jälle paneb vana jääger ühe kõmaka ja haarab binokli ning lausub : sarved, palju liha ja suur nahk - põdra lasin!
Noorjahimehel juba veri vemmeldab ja järgmise krabina peale udus paneb ka laraka ära! Võtab pikksilma ja lausub: püss, padrunivöö, korralik vest, prillid....
tuleb jaht või jaa?
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Postitus Postitas Kolevoll »

Jahimees astub trammi, istub ning asetab püssi põlvedele, toruga naabri suunas. “Ettevaatust!” hoiatab see ehmunult. “Aga mis siis saab, kui see kogemata lahti läheb?” “Eks siis tuleb see uuesti laadida,“ vastab jahimees rahulikult.
kaliiber
Postitusi: 327
Liitunud: N Apr 14, 2005 10:45 am

Postitus Postitas kaliiber »

Kaks isakaru on just talveunest ärganud ja mõlemal suur kepinälg. Otsivad küll, aga ühtki emakaru ei ole võtta. Himu aga suur ja otsustavad et ajavad siis asja seekord omavahel ära... Keset tegevust märkavad et jänes on kõike pealt näinud ja itsitab, muidugi tormavad jänest taga ajama, sest see ju tuntud latatara metsas, vaja ennem vaikseks teha kui kellegile rääkida jõuab. On juba teda peaaegu kätte saamas kui too ühte urgu poeb, üks karu ajab kohe sekundi pärast käpa järele ja tõmbab sealt välja kopra, kes neid nähes naerma hakkab, et te **** juba siin. Jänes samaaegselt teisest uruavast välja ja punuma, saab väikse edumaa ja istub raja ääres pingile ning varjab ennast ajalehega, nagu loeks seda. Kui siis karud mööda jooksevad ja hüüavad, et ega sa jänest pole näind, siis vastab et ei ole aga lehes kirjutab et kaks **** märatsevad metsas.
Kasutaja avatar
Kolevoll
Postitusi: 249
Liitunud: E Apr 05, 2004 2:16 pm

Postitus Postitas Kolevoll »

Pastor kohtab metsavahti ning pahandab sellega, et too ei käi pühapäeviti kirikus.
"Kas mõistate, mu poeg, terve kogudus käib kirikus, ainult teid ei ole. Ega te ometi salaküttimisega ei tegele?"
"Ei, püha isa! Ma ei käi kirikus seepärast, et ei taha, et kirikuskäijate hulk väheneks."
"Mis rumalat juttu sa nüüd kõneled?" pahandab pastor.
"Ei, see pole rumalus. Tarvitseks mul hakata kirikus käima, kui pool kogudust hakkaks sel ajal tegelema salaküttimisega."
Kasutaja avatar
Jass
Postitusi: 15
Liitunud: N Okt 13, 2005 11:23 am

Postitus Postitas Jass »

kuidas põder ujuma õpib:
http://www.pilt.ee/view/463017/
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

raske elu

Postitus Postitas honkomees »

Kohtuvad tänaval juhuslikult 2 jahimeest. Üks neist on täies jahivarustuses.
- Kuhu niisugusena lähed, hooaeg ju läbi?
- Õnneks mu naine seda ei tea …
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Lübik
Postitusi: 6
Liitunud: N Okt 13, 2005 4:13 pm

Siili nali.

Postitus Postitas Lübik »

Istub siil maantee ääres mättal ja lööb pihku. Asjaga ühele poole saanud, avab ta pudeli Värskat ja õhkab:
“Elu on ikka ilus – autod, seks, šampus…” :lol: :lol:
Kasutaja avatar
-Imre-
Postitusi: 197
Liitunud: T Mai 31, 2005 9:33 pm

Postitus Postitas -Imre- »

Ilma jahisaagita koju tulnud nördinud jahimees leiab eest oma naise, kes koos armukesega voodis vähkreb. Jahimees tõstab püssi ja tulistab naise surnuks.
“Miks te just oma naise maha lasite, aga mitte tema armukese?” küsib jahimehelt kohtunik.
“Ma leidsin, et parem on üks litsakas naine maha lasta, kui hakata iga nädal ühte armukest surnuks tulistama – padrunite ostmine sellise tühja-tähja peale läheks kulukaks."
Meelis
Postitusi: 87
Liitunud: N Aug 11, 2005 12:41 pm

Postitus Postitas Meelis »

Mees on kalal ja saab kätte kuldkala. Teadagi pakub kala kolme soovi täitmist.
Olgu mõtleb mees, esimene soov oleks palju raha, teine soov oleks head tervist ja kolmas soov oleks, et saaks koos oma naisega samaaegselt orgasmi.
Möödub mõni kuu ja jälle kalal olles püüab sama kuldkala kinni.
"Noh kas kolm soovi või kuidas?" küsib kala
"Tead, ei ole muud vaja kui tühista eelmisest korrast see kolmas soov ära." vastab mees.
"Miks nii?"
"Tead, jube lugu kogu aeg, istun rahulikult sõpradega baaris, joon õlut, kui äkki saan orgasmi."
Kivi kotti!
Meelis
Postitusi: 87
Liitunud: N Aug 11, 2005 12:41 pm

Postitus Postitas Meelis »

Kaks **** jooksevad võidu voodi poole.
Üks ütleb teisele: kes ees see mees!
Kivi kotti!
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

venekeeli

Postitus Postitas tsuks »

sorri, kuid see on tõlkimatu:


Один осёл говорит другому:
- Знаешь, я так хочу, чтобы моя жена мне изменила!
- Да ты что? Зачем?
- Тогда я буду похож на благородного оленя!
tsuks nigu ma olen...
Vasta