Eesti Jahimeeste Seltsi koduleht

2005. aasta teemad
Suletud
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Eesti Jahimeeste Seltsi koduleht

Postitus Postitas sooviku »

Tehakse üks asi hurraaga valmis ja rohkem ei midagi.Viimane uudis on kokkutulek,jahistatistika on 1995 aastast(kas peale selle ulukeid enam ei loendatud ega kütitudki),koerte ja jahiulukite kirjeldused on ka kuskilt maha viksitud.EJS on nii suure liikmete arvuga,et sellel võiks olla ikka töötav kodulehekülg.Miks pean ma jahiuudiseid lugema Delfist või Õhtulehest?Või on äkki nii,et EJS-i majas ei teatagi mis mujal toimub.Ja tundub,et see asi on nakkav.Pärnumaa Jahimeeste Liidu kodulehel seisab,et suurim uudis on kokkutulek ja järgmised uudised peale kokkutulekut.Peale mis aasta kokkutulekut?
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Jah, seda on kõik tähele pannud, et eesti jahindus ja internet on omavahel seotud põhiliselt selle lehega siin. Natukene ka jahilistiga, aga see ka juba kuidagi... No, ja siis muidugi ei unustaks RMK-d. Aga EJS leht peaks küll esinduslik olema. Eks klubidel ole ka probleeme selle weebindusega, pärnakatel vähemalt on mingi leht, aga vaadake Tartu oma ;) (kui leiate). Äkki peaks EJS tegelasi spämmima hakkama, nt kui siit ka mingi 30 tegelast EJS-le kirja saadaksid, et olge head ja tehke oma leht korda, siis äkki midagi muutuks ka :) Aga seda spämmimist peaks siis organiseeritult tegema. Krt, tüübid ei saa nüüd endale IT tegelast palgatud, kes asja ajaks.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Feen kirjutas:pärnakatel vähemalt on mingi leht, aga vaadake Tartu oma ;) (kui leiate).

Midagi mingist ajast on olemas, http://www.tartu.ejs.ee/ aga sa paku ennast neile vabatahtlikuks. :wink:
EJS enda lehte olen siin foorumis korduvalt korralikult sarjanud, et enam ei viitsi. :evil:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

Natuke süüdi

Postitus Postitas Arles »

Aastaid tagasi tegelesin nii EJSi lehe, selle ajakirjaks kujundamise kui ka IT poole organiseerimisega.
Aeg aga sai otsa, jaks ka. Seltsil on olemas lehekülg, milline sai organiseeritud nii, et ilma itimeheta saab uudiseid lisada. Viimane organiseerimine oli EM leht. Point aga selles, et hoolimata lehe väiksest kosumisest elab selts mitte just kõige jõukamat elu. Pole minu asi arvata, kas ja kes süüdi või süütu, kuid väiksest lisatorkimisest oleks vast kasu ikka.
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Tuleb siis torkima hakata.Kuigi ma arvan,et vastus on neil juba olemas:Raha ei ole.Mida mina muidugi ei usu.Kas tõesti kogu EJS-i tegevus ja juhtimine käib bosside isiklike rahakottide pealt?Uudiseid Eesti jahindusest tuleb iga päev,aga lugema pead neid jahist mitte midagi teadvate ajakirjanike artiklitest või siis kuuled kellegi kolmanda isiku käest.Näiteks,kas tavalised jahimehed teavad, kui palju põtru Eesti peale küttida on,et jahikoerte sabalõikamise keeld on tulekul,et mingid välismaalased said pardijahil magnetofoni kasutamise eest 9000 krooni trahvi,et Eesti karu Lätti läheb on jama.Seda kõike võiks kirjutada ja kommenteerida EJS-i koduleht.Muidugi üks võimalus on panna siia lehele eraldi uudiste lehekülg.Las siis EJS-i tegelased loevad jahinduses toimuvast siit,pärisjahimeeste käest.
Suletud