Jahikoera pass

2005. aasta teemad
Suletud
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Jahikoera pass

Postitus Postitas rajaleidja »

Mure mul selline, et eelmine aasta oli koeral veel ajutine jahikoera pass ja nüüd siis vaja seda õiget. näitusel käidud, hinne käes ja võiks nagu ära teha. AGA. ei mäleta enam telefoni numbreid, kellega eelmine aasta neid asju sai aetud. kaks nädalat olen helistanud eesti jahikoerte tõuühingusse(mis asub samas majas vist, kus eesti jahimeeste liitki), et nemad ikka oskavad midagi kosta. a selle kahe nädala jooksul on mu kõnedele vastatud vaid ühel korral. ja siis vastas ka üks väga pahur tädi ja käskis järgmisel päeval tagasi helistada. aga ei vastanud järgmisel päeval seal keegi.
Oskab keegi foorumlastest mulle mõne numbri öelda?
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Kevadel,Türi-Allikul tegeles selle asjaga vist Anne Reitel.Leidsin sellised numbrid:tel.7970888,56475310,kabliku@hot.ee.Ehk on abiks.
vana sokk
Postitusi: 144
Liitunud: E Nov 22, 2004 3:32 pm

Postitus Postitas vana sokk »

Võid küsida ka jahiseltsi numbril 79 95391 Anne Reitlit.
võimalikult suurem ports
bighornet
Postitusi: 414
Liitunud: P Jaan 30, 2005 6:16 pm

Re: Jahikoera pass

Postitus Postitas bighornet »

rajaleidja kirjutas:Mure mul selline, et eelmine aasta oli koeral veel ajutine jahikoera pass ja nüüd siis vaja seda õiget. näitusel käidud, hinne käes ja võiks nagu ära teha.


Eneseharimise mõttes küsin. Kas siis peale näitust ja hindamist passi ei annagi korraga vormistada? Kas need lood siis koos ei käigi enam?
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Jahikoera pass

Postitus Postitas Eik »

bighornet kirjutas:Eneseharimise mõttes küsin. Kas siis peale näitust ja hindamist passi ei annagi korraga vormistada? Kas need lood siis koos ei käigi enam?


Jahipassi koerale annab välja Eesti Jahikoerte Tõuühing mis asub Põlvas ja sinna on vaja koera näitusekirjeldust või jahikatse tunnistust, tõutunnistust (kui on), 2 pilti, 50.- kanda nende arvele ja oma andmed.
Näitusel seda kõike kahjuks veel teha ei saa, võibolla "jahikoerte eril", pole seal ise käinud, ei oska öelda.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Tänan teid.
Pakutud kontaktid sobisid ja asi korda aetud
anne
Postitusi: 17
Liitunud: E Juul 04, 2005 8:56 am

Postitus Postitas anne »

Kontaktandmed "Jahikoera Passi" saamiseks:

Jahikoerapasse väljastab Eesti Jahikoerte Tõuühingu passiregister.
Infotelefonid: 56 475 310, 79 95 391
Postiaadress: 63309 Põlva sjk., Mammaste, Põlva Jahiselts
vaatleja
Suletud