koera gps

Jaht koertega ja kuidas oma lemmik tööle saada .
Vasta
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas vollifedja »

Arve Soomes Gpsu interneti kasutamise eest 11.62. Aga no kogu aeg oli ka pildis ja sai korduvalt sisse helistatud. Interneti kasutamine Soomes oli 7.o44 aravn, et tasub ära.
kauposaarva

Re: koera gps

Postitus Postitas kauposaarva »

Ah tellige ebayst 20€ maksev GPS tracker, pistad Astro kõrvale kaela. Kui kaob ära, lihtsalt helistad sellele ja saad asukoha teada, saadab SMS'i Gogle mapsi lingiga. 2 nädalat peab aku ka, kui ootereziimis. Saab juba ka 15€ eest ilma lisadeta. Mägiaivari teip ümber ja anna minna. Võin linke saata...

Vanasti peeti jahti relvadega, mitte nutitelefonidega... Kui aku tühjaks saab, hakkad sambla abil lõunasse jalutama. Koer leiab ka tee ennem koju omapäi nii... See Huntloc sisaldab ka tegelikult tavalist trackerit...
saaremees
Postitusi: 114
Liitunud: N Mär 17, 2005 2:26 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas saaremees »

Ise olen küll huvitatud kaupo ideest kui keegi majandab...norrakale kuluks ära...
jyri

Re: koera gps

Postitus Postitas jyri »

kauposaarva kirjutas:http://www.ebay.com/itm/Genuine-Magnetic-Mini-GPS-Tracker-Car-Vehicle-Spy-Mini-Tracking-Device-TK102-SIM-/221526310655?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item3393ff3eff

Minul sellega kurvad- raha minemavisatud- kogemused.
Esiteks- läheb sisse siis kui tahab, mitte siis, kui lülitad. Ja kõige tähtsam- ei loe SIM kaarti, spetsiaalselt selle tarbeks ostetud ja ilma PIN koodita. Nii et minu veendumus kogemustele toetudes- pask mis pask. Aga idee muidugi hea.
tireb
Postitusi: 217
Liitunud: N Juun 01, 2006 3:34 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas tireb »

suhtuks teatud reservatsiooniga "kauposaarva" postitustesse
on siin ka eelnevatel aegadel hõisanud, et teeb parema ja odavama kui HUNTLOC
aga kui asi konkreetseks läks siis kadus isegi vastav postitus siit foorumist
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas pktaks »

Arvestades kui palju vaeva ja tööd on Huntloci süsteemi arendusse pandud, siis ütleks, et hind on selle kohta isegi täiesti okei. Kes tahaks oma tööd ja vaeva odavamalt müüa? Eriti kui pole teada, millal see ennast tagasi hakkab teenima.
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas rixa »

pktaks kirjutas:Arvestades kui palju vaeva ja tööd on Huntloci süsteemi arendusse pandud, siis ütleks, et hind on selle kohta isegi täiesti okei. Kes tahaks oma tööd ja vaeva odavamalt müüa? Eriti kui pole teada, millal see ennast tagasi hakkab teenima.


Eks küsimus on selles, kes, mida soovib, kes kui palju oma teadmistega hakkama saab ja kui palju selle eest maksma on nõus. Kaupo pakutud variant paljudele ilmselt ei sobi, sest suure tõenäosusega jääb asi tedmiste taha. Samas, kui tööle saad, oled õnnelik, et pole ennast sidunud erinevate püsikuludega.
vollifedja
Postitusi: 574
Liitunud: E Okt 27, 2008 7:02 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas vollifedja »

Vanasti peeti jahti ka puhvaikad seljas, veel vanasti kaikka ja kiviga.....
Minu jaoks pole oluline, on see garmin või Astro, jm ... mul on taksid-ma ei ole nõus oma 9 kg koerale kaela riputama monstrumit.Pealegi, käiakse ka urgudes, nii kuivad-kui märjad-kõikke juhtub.Pole mul vaja , et sihukse kolakaga kusagil kinni jääb. Tehku vidin tänapäevasemaks, hind vastavaks ja pole probleemi.Samas, mul ei tammu kohapeal, on 3-4 km pikkuseid ringe, nagu Soomes hirvedega juhtus. Sama on kodus rebasega olnud. Ma ei pea tiheda asustusega=liiklusega muretsema, kus kirjamargiks sõidetakse. Ajav koer ei kuule-näe. Isal kõik ajavad auto all otsa leidnud.Ei ole autoga käinud ära korjamas ja ei lähe ka.Tulevad iase-vaatan ära ja tean meestele öelda, kui pikk kohvipaus.Sama oli tuulise ilmaga sigu ajades-sain meestele infi anda, kuhupoole liiguvad.
Muidugi on Huntloc mehed ülemõistuse tublid-3 aastaga teha valmis hiina vidinast arvestatav ASI. naudin ja kiidan. sama vidin soomes-750 eur. -miinuseks kõik on ühes karbis,karp on lai, taksil vajub kaela alla ja signaaliga võib jamaks minna. Meie omal on raskus jagatud-ilusti külgedel kahel pool parlanksis.Ja abi on alati telefonikõne kaugusel.Mis on minusuguse "nutika blondeeritu" jaoks ülioluline.
rixa
Postitusi: 387
Liitunud: P Mai 04, 2008 6:37 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas rixa »

Ja veel üks asi, mis sõltumatu vidina kasuks räägib, on see sama asi, et Huntlocki poisid on olnud tublid ja sinna ka arvestatavalt ressurssi pannud. Kui raha peale tulema ikkagi ei hakka, on oht, et aasta-kahe pärast on pood kinni ja ka serveri ülevalhoidmine nõuab raha.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas sooviku »

vollifedja kirjutas:Minu jaoks pole oluline, on see garmin või Astro, jm ... mul on taksid-ma ei ole nõus oma 9 kg koerale kaela riputama monstrumit.Pealegi, käiakse ka urgudes, nii kuivad-kui märjad-kõikke juhtub.Pole mul vaja , et sihukse kolakaga kusagil kinni jääb. Tehku vidin tänapäevasemaks, hind vastavaks ja pole probleemi.


Kunagi arvasin Volli ja Fedjaga :wink: sarnaselt Astro kohta.Nüüd olen hoopis teisel arvamusel.Eelmisel nädalavahetusel ajas mul Naksi viie kilomeetrise ringi rebast astro kaelas ja oleks veel jätkanud aga külakoerad tulid segama.11-aastasele saksa jahiterjerile pole see "9kg" midagi tassida,ei tehta väljagi.Taksil,vaesekesel,pole ju jalgu,temal on võib-olla tõesti Huntloc eelistatum aga ega pole ka sellega hea urgu minna.Hinnast on juba varem räägitud,ei tule see Huntloc sugugi odavam ja näe sommidel koguni veel kallim.Minu jaoks on ka see miinus,et tuleb igasugu maksmistega end siduda ja nagu kuulda,itimees peab ka kaasas olema :wink: .Astrol maksad ostes korra ja kasutad kuni ise ära sured.
Naine võib olla,koer peab olema!
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas duma »

mis "9kg" te räägite?
kas uued dc-50-d kaaluvad niipalju? Ise kaalusin oma dc-30 ära ja sain huntlockiga kaaluvaheks ca 75g
duo on parem
Kasutaja avatar
pktaks
Postitusi: 539
Liitunud: L Nov 26, 2011 12:34 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas pktaks »

DC50 ja DC40 kaaluvad ühepalju, umbes 220 g. Ja käivad taksid sellega ka igal pool, maa peal ja ka maa all kui väga suur kährikuhimu peal. Mille poolest Huntloc urus turvalisem on, kui koer sinna lõpuks maandub? Aga eks sellega ongi nii et igaüks kiidab oma :)
puugi
Postitusi: 1479
Liitunud: E Mär 05, 2012 7:08 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas puugi »

Meil on pisikesel emasel sakslasel Astro-dc40 kaelas ja lendab nagu tuul.Laikal olnud korraga geps+radar.Kaalu üle 500g.Ei ole kunagi seganud.Kõige odavam on ikkagi Astro,sest kaeluseid müüakse juba 150 euri tk. :wink:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: koera gps

Postitus Postitas kakuke »

Huvitav, kas keegi teine ka siit foorumist on sama sillas Huntlockist, kui vollifedja? Ma saan aru, tema on blondiin ja tehnikat ei jaga, aga ülejäänud? :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta