Vene-Euroopa Laika

2005. aasta teemad
Suletud
Karu
Postitusi: 2
Liitunud: P Aug 14, 2005 1:52 pm

Vene-Euroopa Laika

Postitus Postitas Karu »

Tere Mida arvab rahvas Vene-Euroopa Laikast
Kasutaja avatar
soobel
Postitusi: 117
Liitunud: E Dets 13, 2004 11:27 am

Re: Vene-Euroopa Laika

Postitus Postitas soobel »

Vene-Euroopa laika on ainus laika tõug,keda olen omanud.Siiamaale olen igati rahul.Lausa imetegusi teevad.
Kas kavatsed endale koera soetada?
GC
Postitusi: 389
Liitunud: R Nov 12, 2004 5:15 pm

Postitus Postitas GC »

Peaaegu 30 aastat koertega metsas käidud ja peamiselt vene-eurooplastega. Praegugi kaks koera.
Minu kogemus ütleb, et palju intelligentsem koer kui lääne-siberlane.
koos koeraga
Kasutaja avatar
Tõnu
Postitusi: 132
Liitunud: E Veebr 02, 2004 2:32 pm

Postitus Postitas Tõnu »

olen aegade jooksul siinsamas foorumis vene-eurooplastele ülistavaid kõnesid pidanud ja reeglina lääne-siberlaste kasvatajatelt vastu pead saanud...

isiklikud kogemused on küll SELGELT vene-eurooplase kasuks. väga sõbralik ja rõõmsameelne tõug, kiirema taibuga kui siberlased, ühtlasi ka universaalsem (haugub kõike oravast karuni). andku nüüd siberlaste pidajad mulle andeks, ent ma olen kohanud kordades rohkem mitte töötavaid lääne-siberlasi kui vene-eurooplasi. kahjuks on siberlased eestis küll selgelt eelistatud, seda minu arvates tugevama keha ja kõrgemate jalgade tõttu, sest enamikku laikasid peetakse nn. lihajahiks.

niisiis, kui koer ei pea jaksama "siga sülle võtta", siis on vene-eurooplane üsna turvaline valik. sobib hästi ka kogu pere lemmikuks, on laste suhtes leplik ja kui vähegi õpetada, siis kuulab normaalselt sõna. hea vene-eurooplane kasvabki üles inimeste seas, mitte aianurka aheldatuna.

anna teada, kui suurem huvi on
tony
Postitusi: 1148
Liitunud: P Dets 26, 2004 1:41 pm

Postitus Postitas tony »

Tõnuga igati nõus.
mõtus
Postitusi: 79
Liitunud: L Nov 12, 2005 5:38 pm

Postitus Postitas mõtus »

Ahoi kõvad vene eurooplase pidajad,kui kellelgi peaks siin märtsis aprillis plaanis kutsikaid ära anda olevat tasu eest ja paberitega siis palun andke märku ole vägagi huvitatud
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Postitus Postitas Anti »

kahjuks on meil sektsioonis vene-euroopa laika kes ei tee üldse mitte midagi...seapõrsast nähes jooksis minema ära...

ta on kuidagi arg kuigi 8 kuuselt hakkas metsas käima...
ei tea kas sai sea käest tuuseldada või..
muidugi võib asja põhjus ka selles olla et tal polnud eeskuju, kuna ta ainuke koer sektsioonis...
Eduard K
Postitusi: 19
Liitunud: P Nov 13, 2005 1:03 pm

Postitus Postitas Eduard K »

ega lääne-siberi laikat ei tasu ka laita! Mu onul on kaks tykki yks vanamees aga teine alles kutsikas! see ajab p6tra ja siga, aga tal oli paar aastat tagasi uks veel! see oli tal k6ige targem kui see kuskil p6dra jahis ajamas k2is siis p2rast nuusutas k6igi meeeste k2ed l2bi ja leidis oma peremeh ylesse! aga too on nyyd surnud rińna v2hk oli!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Eduard K kirjutas:... see oli tal k6ige targem kui see kuskil p6dra jahis ajamas k2is siis p2rast nuusutas k6igi meeeste k2ed l2bi ja leidis oma peremeh ylesse!...


lausa geenius siis

BM :twisted:
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

mul tekkis ka küsimus, kas koer oli siis pime või, et peremehe ainult lõhna järgi ülesse leidis :?:
Buck
Postitusi: 214
Liitunud: N Okt 13, 2005 9:53 am

Postitus Postitas Buck »

Kui kõik mehed neid suurepäraseid ja paljukiidetud Jahtijakt jahiriideid kannavad, ega siis koeral ka kerge pole. :lol:
Suletud