kas kobras paati kardab

2005. aasta teemad
Kasutaja avatar
Shogun
Postitusi: 105
Liitunud: R Dets 26, 2003 2:33 pm

Postitus Postitas Shogun »

vollike kirjutas:mis te siin naljatate ma avastanud et koprale jääb lehtpuudest väheks ja on nüüd juba hakanud kergelt närima mändi mida see peaks küll tähendama .Eile avastasin et sõber on juba mitmele männile jäljed peale teinud ja ka leppasid on langetanud kas see tähendab seda et hakkab tammi ehitama männist ja lepast või mis


Ega's loomake loll ole - männist kestab ju kauem tunduvalt! A jahi pidamisest rääkides - akvalangiga pidvat saama päris hästi kobrast kätte! Ja püssi pole vaja - ujud tasakesi ligi ja muudkui suskad väitsaga...
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Mänd on mulle uudiseks või õigemini kohtades kus ise liigun mänd ja kobras käsikäes pole olnud, aga seda et kuuske lepale eelistab on küll teada.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

mänd ja kobras

Postitus Postitas tsuks »

See on tavaline, et kobras mändi närib. Just nimelt närib. Ju ta sealt miskeid talle vajalikke mineraale otsib. Langetab? kahtlen- pole näind ühtegi.
Lepapuu tal pigem tammiehitusmaterjal on. A kuna ta taimetoitlane 100%- eks ta sealt kah miskit saab- seedimiseks vajalike aineid.
Haab on nr1 ja pajuvõsa, kask ja suvel miskeid taimi kaldapääl maiustab(vist)- a vat kui mänd või kuusk on vette langetatud- siis see tammiehitamiseks fundamendiks arvan.
Samas- pole kopranahas olnd- eitea vaielda...
tsuks nigu ma olen...
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Niipalju teema edasiarendamiseks, et koht (õigemini on neid kaks tk.), kus täheldasin kuuskede (väikeste tüve läbimõõt ca 2-5 cm) langetamist pole koprad maastiku eripära tõttu ehitanud ei tamme ega kuhilpesasid.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

kuused maas

Postitus Postitas tsuks »

Eks ned kopprajõulud olid...

Noored ikka ulakusi teevad- saaks ainult närida- eks lõid ambad sisse esimesele ettejuhtuvale puule- a vat kui suu vaigust kinnikleepus- vast järgijätsid- said õppetunni- pole söödav...
tsuks nigu ma olen...
vollike
Postitusi: 62
Liitunud: P Dets 07, 2003 7:36 pm

Postitus Postitas vollike »

ei teaks küll et ta mändi tammi jaoks langetab selles kohas kus ta mändi hammustas seal on ainult kraavi pais nagu ja seal ei voola vesi vaid on seisev vesi .suvel sõi kopbras vaarikaid millegi pärast.head vana aasta lõppu kõigile ja aitäh infi eest
vaata selja taha et keegi ei luusiks seal ....
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Olen ka tähele pannud mändide närimist. Samuti paplit Langetama neid ei kipu. Eks vist on tegemist noorte loomadega või teritavad lihtsalt hambaid
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

HEAD UUT!
Mnjah, ega ta kala seal Tartus Atlantise all ikke ei püüdnud kuigi kaldad kalameestest piirkonnas vahel täis pikitud...sukeldus pidevalt ja pikalt teine, tea mida otsis või end aegajalt niisama pidas targemaks varjata, mine seda linnarahvast ju tea...
Kasutaja avatar
Ax1600
Postitusi: 414
Liitunud: E Nov 10, 2003 10:58 am

Postitus Postitas Ax1600 »

Meil mehed kütivad kobrast plastikpaadiga ja suuremalt jõelt. Tulemused head- laskemaa varieerus ca 5 ja 30m vahel. Ise olen saanud õhtuga 6 kobrast. Praaki esineb ülimalt harva. Tunnen ka mõningaid "hulle", kes kasutavad kummipaati. Viimast soovitan küll ainult asjatundlikule jahimehele või siis heale ujujale.
vollike
Postitusi: 62
Liitunud: P Dets 07, 2003 7:36 pm

Postitus Postitas vollike »

terekest miks siis kummi paati ei soovita ka kobras tuleb kätemaksuks ja närib paadile augu sisse või mis suhtes .ega vist talvel eriti ujumis oskusest ei olene midagi kui ikka vesi külm siis läinud oled
vaata selja taha et keegi ei luusiks seal ....
Kasutaja avatar
Shogun
Postitusi: 105
Liitunud: R Dets 26, 2003 2:33 pm

Postitus Postitas Shogun »

Hmm, tahaks ka saada selgitust kummipaadi vastunäidustatuse kohta... Just pidasin plaani soetada seks otstarbeks, aga nüüd nagu... mõtleme veel :wink: !
Metsas on loomi - jahimees. Metsas on liha - salakütt.
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

kõikesööjad

Postitus Postitas Olavi Kool »

Närivad kurjavaimud kõike millest jõud ülekäib meil pani tiigikaldal papli nahka.
naised saunas rääkisid
kütt
Postitusi: 294
Liitunud: L Nov 29, 2003 10:14 am

Postitus Postitas kütt »

Hmm, ma pakun et kummipaat lihtsalt igasuguseks jahiks veepeal mitte just parim alus on, selles asi ongi, muud midagi...Enamus ju mõtleb ka kummipaadi all seda vana vene "molli", millega ainult minu arust ülihea tammist ja kosest alla lasta on suurveega...muud midagi...

Aga teine teema juba kui rääkida siiski a 10.000 EEK väljaminekust ja kui soetada kas siis uus vene- või välistoode, millel täispumbatav kiiluosa ja jäik vineerist põhjaosa lisaks mootoripaigalduskoht. See on teine teema, arvan, et sobiks küll kui just ei karda oksarägas vigastada alust. Koprajõed ju alati mitte just ideaalselt läbitavad!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

kui siin mainiti, et osta 10000 eq maksev paat, siis tavaliselt on see suhteliselt vastupidav igasugustele osktele. isegi ühe sellisega kunagi ringi solberdanud, pidas vastu küll (ära varastati :( ). aga kui hind on üles kruvitud lihtsalt vineerist põhja pärast, siis ei tasu ära. 3500ga saab juba sellise paadi kätte küll, et mõned loomad enda kõrvale paigutada, aga need pole vastupidavad kah.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
case
Postitusi: 11
Liitunud: E Aug 02, 2004 12:01 pm

Postitus Postitas case »

üks parimaid koprajahi viise.õhtul aerupaadiga vaikselt lähed mõõda jõge või kraavi ja kas näed teda ujumas või kuuled krõmsutamist kaldal.paati ära peita pole vaja. edu :lol:
case
Suletud