Foorum

2005. aasta teemad
Suletud
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Foorum

Postitus Postitas Joosep Käba »

Kurask see foorum on ikka hea asi. Jõudu meestele kes asja ette võtsid ja kes on nõus kogemusi jagama.. Ikka mitu asja on olnud kõrva taha panna ja mitme asja üle pannud tõsisemalt mõtlema. Head nõu ikka kuhjaga rohkem kui asjatundmatuid nn "ilukirjanduslikke" avaldusi.
Nüüd võib ka teema lukku panna.
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

Ära pane veel lukku. Kas saaks kasutamisvõimalust lisada, et peale"vaata peale viimast külastust" ja "vaata vastamata teemasid" oleks näit. vaata kõiki postitusi alates... ja siis mingi periood näit päev, kask või kolm või mis iganes.
Selgitan probleemi. Ise lähen sisse vaata peale viimast külastust. kui nüüd kogemata akna kinni paned ja uuesti sisened, pead hakkama noppima kõikidest teemadest kuupäeva järgi.
Aga MEGA värk see foorum tõesti. Ja asjaliku on rohkem kui pula Näit sommid sõimavad üksteist oma foorumis palju rohkem. Aga ju see rahvusllik eripära (kiitma pidid nad ainult juhanukse ajal)
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

Kuupäevade järgi olen mina ka neid otsinud,sest kogematta akna kinni pannud.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

No, mul on hoopis vahvamini läinud (st, lisaks sellele, et aken kinni on saanud või vahepeal pikemalt eemale olen sunnitud minema), mul kipub tihtilugu sattuma klikk - vaata viimaseid postitusi - asemel sellele lingile - Logi välja. No, ei tea miks, aga on juhtunud :) nüüd küll enam mitte, sest seda katsun ikkagi jälgida. Aga kokkuvõttes on päris palju kordi olnud nii, et loodan olulisematest asjadest lugeda siis kui keegi veel midagi otsa kirjutab.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

panen korra igasugustest teemadest mööda, aga lihtsalt tahaks ära mainida, kui keegi tähele pole veel pannud! Foorumi populaarsus on kasvanud üleöö kõvasti rohkem kui 2 korda...võib isegi et pea 3 korda. Täna juba mitu korda see rekord üle tehtud! Varem oli mingi 2004 aastast midagi kahekümnega ... tänasest on tulnud muutus ja hetkel on 66 külastajat rekordarv! Kasutajate arv hakkab ka tuhandele lähenema....positiivne ju?
Iseasi, kui palju neist on aktiivsed külastajad. Suur protsent on ilmselt ka müügimeestel ja nisama võllidel... :wink:
tuleb jaht või jaa?
Suletud