Deerhunteri pakkumine

2005. aasta teemad
Y60 Patrol GR
Postitusi: 32
Liitunud: L Jaan 29, 2005 10:26 am

Postitus Postitas Y60 Patrol GR »

Tere

kas sa antsid Jahti Jakki ülikonna tagasi,et nii pessimisti jutuga lagedale tuled??? :shock: :shock: :shock:

See ju küll kiita saanud ülikond.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Deerhunteri pakkumine

Postitus Postitas jorr »

Juhtus meil jahil lugu,esimees ajas seda kohustuslikku joru enne põdrajahti ja ise suitsetas.Korraga pistavad mehed hirnuma ja näitavad tema poole näpuga!Suitsu küljest oli kukkunud tulesäde ja püksipõlvel pöidlasuurune suitsev-sulanud laik.Aga muidu, mõni kiidab, ega kõik suitsu tee.
noorus on ilus aeg
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Y60 Patrol GR kirjutas:Tere

kas sa antsid Jahti Jakki ülikonna tagasi,et nii pessimisti jutuga lagedale tuled??? :shock: :shock: :shock:

See ju küll kiita saanud ülikond.


Ülikond norm., saapad saatsin tagasi. Ja tuleb välja, selleks hetkeks, kui mainisin siin tagastamata rahast, oli isegi raha tagasi kantud. Lisaks sain firmalt meili justkui asjatu kriitika kohta nende aadressil. Paistab, nad jälgivad seda foorumi teemat üsna tähelepanelikult. See on igatahes hea märk - tähendab firma on arenemisvõimeline. Edu "Matkajale"!
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

puukoi kirjutas:...Paistab, nad jälgivad seda foorumi teemat üsna tähelepanelikult.


Mitte ainult nemad! :D Ma sain hiljuti ka väikese vihje, et olen mõne poe koha pealt natuke liiast lõugu laiutanud. Aga noh, ega ma siis paha pärast, ikka juhtub, et ei mõtle päris täpselt seda, mis kirja sai (või tuleb mõtlemine üldse tagantjärele :D ).
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

ja peabki oma lõugu laiutama... Kui ikka poes on müüjad üleolevad ja asjatundmatud, siis miks peaks see saladus olema! Ja mis selles halba on, et soovitan sõbrale ühe poe asemel teist! Keeruline värk aga tõde ei anna ju häbeneda... :V
tuleb jaht või jaa?
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Patterdale kirjutas:käisin ülemistes seda komplekti vaatamas,õhuke oli.Kõlbab ainult praegusel ajal käia.


Sain komplekti kätte. Väga õhuke küll ei ole, eriti kui kasutada kaasasolevat sooja pikka fliispesu. Ning valgel lumisel talve-ajal ei ole sellise küllalt spetsiifilise maskeerimismustriga ülikonnaga nagunii väga palju peale hakata, nii et peamiselt sügiseseks jahiks sobiv.

BM
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

mosse kirjutas:
puukoi kirjutas:...Paistab, nad jälgivad seda foorumi teemat üsna tähelepanelikult.


Mitte ainult nemad! :D Ma sain hiljuti ka väikese vihje, et olen mõne poe koha pealt natuke liiast lõugu laiutanud. Aga noh, ega ma siis paha pärast, ikka juhtub, et ei mõtle päris täpselt seda, mis kirja sai (või tuleb mõtlemine üldse tagantjärele :D ).

Foorum selleks ongi, et targutada asjadest mis muret ja rõõmu valmistavad.
Poed peavad lihtsa kliendisuhteid arendama ja hoidma ning probleemid lahendama ikka kliendi kasuks. Tänapäeval tuleb veel eriti viisakas olla, kui ikka kriitika sinu kohta kuskile foorumisse ülesse läheb ja sealt suust-suhu edasi, on ikka jama küll !! :D Nagu nende piltidega mis ma Jahti-Jakt'i alla panin, kutt sai veel sõimata ka, et mis krdi värk ja puha...., kui see probleem tal kenasti ära lahendatakse eks ma siis kommenteerin ka seda positiivselt.
Kui nad oleksid vennikesele kenasti öelnud, et juhtub ikka (partii viga või, et lasti see hiinlane lahti kes valet niiti kasutas või, et...jne) poleks midagi olnud ja kohe pannuks ma ka positiivse "kommi" sinna. Põhjusetta laimu pole ma siin veel kohanud !!
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

No nii- see Deerhunteri pakkumine laupäevasel päeval ära proovitud.
Valisin samblarohelise ja gamo vahel ja jäin samblarohelise juurde.
Hää, kerge ja soe. Ja mis peaasi, meeldiv tunne. Ei anna võrrelda selle kaks korda kallima jopega, mille sõbrad juubeliks kinkisid ja kus peale kilomeetri läbimist oled märg nigu kalts. Märjaks ei saanud, kuigi tibutas vihma ja olin kokku jahil mingi 6 tundi. Et kummikud olid otsa saanud, siis nende kohta ei oska veel öelda. Vastupidavuse kohta oskab alles mõne kuu pärast öelda.,
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Beretta, kena on, et hea asja said! Aga kas sa sõpradele liiga ei teinud?!
Mõni trehvab neist lugema seda juttu ja sõprus läbi!
Kirjutasin näed, sõbra ostetud TOZ-122-st ja selle probleemidest, kui Jahipaunast olla sõbrale kohe helistatud, et miks ma soliidset firmat olen laimanud. Kuigi ma ei nimetanud firmat ja ei öelnud ka muidu ühtegi halba sõna. Miskipärast on kõik kole hellaks ja isiklikuks läinud. Ei tea kas Päikese seis kuidagi halvasti mõjub!?
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Deerhunteri pakkumine

Postitus Postitas jorr »

Mitte päike, kulla Puukoi, vaid tähtede ja kuu seis on s..t. Loe horoskoopi siis näed isegi.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

puukoi kirjutas: Aga kas sa sõpradele liiga ei teinud?!
Mõni trehvab neist lugema seda juttu ja sõprus läbi!
Nii sittasid sõpru mul ei ole et ei või öelda kuda asi on , et kohe kohe sõprus läbi. Selleks on liiga palju koos- nagu Mikko Alatalo laulab : Nyt on tanssittu, juhlittu, juotu sen pidemmän kaavan mukaan ( nüüd on tantsitud, pidutsetud, joodud tolle pikema plaani järgi). Muide üks sõber ostis endale kah sama mudeli jope- kurdab sama asja. Deerhunteri mehed seletasi (eelmine jope kah sealt pärit), et ega see mudel polegi aktiivseks jahiks mõeldud. Muidu OK riidega jope - on tore tunne küll kui seisad kuskil roostikus ja rootsiitsitaja üritab sulle ülale istuda.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

puukoi kirjutas: Kirjutasin näed, sõbra ostetud TOZ-122-st ja selle probleemidest, kui Jahipaunast olla sõbrale kohe helistatud, et miks ma soliidset firmat olen laimanud.

See samune soliidne firma viitab ise antud puudusele omal kodulehel või on see hiljem sinna ilmunud? :M
http://www.jahipaun.ee/index.php?linkid ... ted_id=140
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Robi
Postitusi: 2
Liitunud: R Nov 04, 2005 10:40 am

Postitus Postitas Robi »

Ostsin Deerhunterist jahiülikonna ja päris asjalik asi on. Jõudsin juba ka vööni vette kukkuda aga välja tulles olid püksid pealt märjad aga vesi läbi ei tulnud. Tuult ja vett peab hästi. Kui riided kauplusse tellid saad kohapeal ka proovida ja vahetada kui selga ei mahu. Soe ja mõnus asi. Kindlasti ei sobi see 30-ne kraadise külmaga. 8)
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Robi kirjutas:Jõudsin juba ka vööni vette kukkuda aga välja tulles olid püksid pealt märjad aga vesi läbi ei tulnud.


Teemaväliselt väike soovitus.Pükste sääred saabaste ehk siis kummikute peale ja sääreotsad sääristega kinni.Kui selliselt riietatuna korraks vette sulpsatad,siis jääd praktiliselt kuivaks.Märg Tex tekitab küll kerge jaheduse tunde,aga kuivab kiirelt ja mõne aja möödudes jälle mõmusalt kuiv ja soe olla.Sääristel veel see hea omadus,et kaitsevad pükste sääri üleüldiselt.
HONG
Postitusi: 40
Liitunud: R Veebr 11, 2005 3:01 pm

Postitus Postitas HONG »

Soetasin omale mõlemad ülikonnad.Peab tunnistama et Jahti Jakki ülikond tundub etem olevat(Deerhunteri analoogsed kummikud maksavad poes ca.100-150eeku).Siiani olen kõik oma varustuse Deerhunterist ostnud.Muidu kõik ok. ainult õmblused ei taha Deerhunteri toodetel pidada.
Suletud