Deerhunteri pakkumine

2005. aasta teemad
Y60 Patrol GR
Postitusi: 32
Liitunud: L Jaan 29, 2005 10:26 am

Deerhunteri pakkumine

Postitus Postitas Y60 Patrol GR »

Tere

Viimases"Jahimehes" on Deerhunteri jahiülikonna pakkumine,ei tea kas on asi ka vääet,Deerhunter peaks ju Jahti Jakile vähemalt nine poolest ikka kõvasti ära panema.

Tervitustega: Y60 Patrol GR
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

Ei kinnita ega lükka ümber, katsuda saab Deerhunteris loodetavasti sellel nädalal. Muidu võib juhtuda nagu kataloogist ikka ostes. deerhunteri kasuks peab ütlema, et sitta asja pole ma sealt saanud ja head nõu kah alati küllaga.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Mina sain kuulutust lugedes aru, et komplekt koostatakse tellija reaalsete mõõtude, mitte lihtsalt kraenumbri järgi (nagu JahtiJaktil). Kui see nii on, siis küll väga meeldiv. Ilmselt pole ma ainuke, kes endale ebastandardsete mõõtude tõttu ühtegi valmiskoplekti tellida ei saa.
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

Postitus Postitas Patterdale »

käisin ülemistes seda komplekti vaatamas,õhuke oli.Kõlbab ainult praegusel ajal käia.
Dog and man are truely partners in the hunt.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Deerhunteri pakkumine

Postitus Postitas jorr »

Vaata Tartu uues kaubamajas, siin mitut sorti väljas.Nädala lõpuks lubati ka padruneid müüa.
noorus on ilus aeg
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

uus kauplus tartus on ruumilt küll paljulubav, kuid praegu veel kaupa mega mega vähe! kuid eks see ole alguse asi ... lettide ja riiulite arvu järgi tõotab aga tulla asjalik pood! nädala paari pärast tasub kindlasti kaeda kõigil :wink:
tuleb jaht või jaa?
Kasutaja avatar
rõba
Postitusi: 51
Liitunud: R Aug 05, 2005 12:15 am

Postitus Postitas rõba »

no nii:
pakuva kõiksugu ilmarahata värgindust kaasa ja kõik! kuid kurradima
ei tahtnu kaupa teha - küsisin vaid seda, millest maksta pole vaja, kuid ei
andnud mulle. pidavat koos komplektiga saama.
seletasin küll, et mul oma kufta olemas ja sul ju need teised hilbud
tasuta käes, kuid ei miskit.
aru ma ei taipa, miks nad nõnda siis seletavad?
hind olla ju õige!
iga kord ei näkka!
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Käisin ka uut poodi kiibitsemas ja jäi sama mulje, mis saialõikajal, et ruumi on hetkel ikka tunduvalt rohkem kui kaupa. Teine asi: vaatasin kodulehelt, et neil olla klapiga sõrmkindaid (sihuksed, et tahad sõrmikud, tahad käpikud), tegelikult muidugi ei olnud (olid ilma sõrmedeta ainult). Ja kui hinda uurisin jäi rahakott juba paljast hinnasildile vaatamisest kergemaks.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Neid klapiga ja sõrmedeta sõrmikuid saad tööriideid müüvatest poodidest. (Muuseas müüvad ka kvaliteetkummikut ulka normaalsema hinnaga.) 3M soojustus ja puha, villane kootud kinnas ja peopesa nahast. Hind eelmine talve 90.- No ei jää 3 sotistest maha.
See nädal käisin feelmani deerhunteris. Bürokraatia takistused ehk paprite taga seisab Tartu poe korralik varustamine. Tead ju ise kui palju närvikulu ja aega võtab, et mõnel ametnikul jalad ***** alt välja saada. :D
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Vaatasin ka Deerhunterist kummikuid. Leidsin täpselt samad ja sama tootja firma kummikud üles, millega mina jahis käin. Enda omadel tuli väike auk luku all olevasse õhemasse materjali ja hakkas läbi luku vähe vett sisse võtma! Vaatasin et poes maksid need 2750 EEK-u :shock: . Ostsin hoopis 45 EEK-u eest liimi ja peab nii et mühiseb. Kummikud soetasin paari aasta eest kohalikust ``Kalmarist`` (second hand) 100 EEKuga!
tuleb jaht või jaa?
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Sõrmedeta sõrmikuid saab jah igalt poolt, aga katsu sa klapi ja SÕRMEDEGA kindaid kuskilt leida. Mul üks paar oli, väga mugavad asjad. Praegu käin seajahis nii, et vasakus on labak ja paremas sõrmkinnas, mis teha kui käed külma kardavad. Aga noh see ei puutu enam Deerhunterisse.
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Mine ja osta KÜTI ÄRI-st, vist 190.- eeku. Kuu- poolteist tagasi ostsin.
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Töökaitsevahendite poes oli ka ikka klapiga. "Sõrmed" otsast lõigatud ja klapp käib peale. Peopesa ilusasti nahaga kaetud, mis on väga hea. Kui keegi on villase kindaga püssi hoid teab kui libe on. Ah ja veel oli kõps kinda seljal et said seda klapi kinnitada, ei jää ette tolgendama. Pole nüüd käind võibolla valikust maha võetud. Viisin maalegi meestele mitu paari.
Y60 Patrol GR
Postitusi: 32
Liitunud: L Jaan 29, 2005 10:26 am

Postitus Postitas Y60 Patrol GR »

Tere

Kuulge jahimehed ma panin ikka küsimuse Deerhunteri jahiülikonna kohta,aga teie ajate mingit "IBA" suust välja,palun ikka teemat jälgida.
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Sellega on nii, et tellid ära, vaatad, katsud, kui sobib, jätad, kui ei saadad tagasi ja jääd igavesti ootama makstud raha nagu Jahti-värgiga paistab olevat. Kas see ülik. sulle sobib, saad küll ainult sina ise otsustada. Deerhunteri puhul võiks ju seda pakutud diili ka poes enne maksmist proovides teha.Välja pakutud seda ei ole. See asjaolu tekitab väh. minus teatavat kahtlust, kuna senine kogemus sealt negatiivne.
Suletud