Nahkade müügist 2005

2005. aasta teemad
Kasutaja avatar
soobel
Postitusi: 117
Liitunud: E Dets 13, 2004 11:27 am

Nahkade müügist 2005

Postitus Postitas soobel »

Küsiks mida arvate algava hooaja hindadest,kährik 150EEK ja nugis 200EEK?Ja kui paljud sellise raha eest vaeva ette võtavad?Ise arvan et nugist tasub veel püüda,aga kährikuga ei tasu see töö ära.Spetsiaalselt kährikut püüdma ei hakka,aga kui ette jääb,siis teen ära ikka.
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Mis seal ikka arvata, hea et üldse keegi ostab.
janek
Postitusi: 1
Liitunud: T Nov 01, 2005 10:17 pm

Re: Nahkade müügist 2005

Postitus Postitas janek »

soobel kirjutas:Küsiks mida arvate algava hooaja hindadest,kährik 150EEK ja nugis 200EEK?Ja kui paljud sellise raha eest vaeva ette võtavad?Ise arvan et nugist tasub veel püüda,aga kährikuga ei tasu see töö ära.Spetsiaalselt kährikut püüdma ei hakka,aga kui ette jääb,siis teen ära ikka.


Tahaks osta ühe kährikunaha mis oleks pargitud

52 30 397
Buck
Postitusi: 214
Liitunud: N Okt 13, 2005 9:53 am

Postitus Postitas Buck »

Rebase ja kähriku pea eest saad veel 80eek. Ma arvan, et hinnad 150 ja 200 on ideaalse naha eest. Kährikud olid küll kõik ilusad, mis ma eelmine hooaeg sain. Nugise naha väärtus peale 308ga ülekäimist on null(siledat mul ei ole, plaanis on). Ise ühtegi nahka korjanud ei ole,(mõni aeg tagasi kopra nahku korjasin) hind ei motiveeri. See jaht rohkem koerte lõbuks, mis seal salata, ka endale. Tunduvalt meeldivam, kui põdra ajus hääl ära vilistada.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Buck kirjutas:Rebase ja kähriku pea eest saad veel 80eek
:?: :?: :?: kus,mis, kes :?:
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Buck
Postitusi: 214
Liitunud: N Okt 13, 2005 9:53 am

Postitus Postitas Buck »

"Jahimeest" ei loe või? Seoses marutaudi vaktsiini mõju kontrollimisega, või olen mina millegist valesti arusaanud.
bighornet
Postitusi: 414
Liitunud: P Jaan 30, 2005 6:16 pm

Postitus Postitas bighornet »

honkomees kirjutas:
Buck kirjutas:Rebase ja kähriku pea eest saad veel 80eek
:?: :?: :?: kus,mis, kes :?:


Kuna piloodil said lennutunnid Järvamaa piiril täis :lol: , siis ostavad nad sealt maalt kuni Hiiumaani ja ainult kohalikelt sektsioonidelt :P

Ärr..kurvasta, Honkomees! Tuleva aasta hakatakse see-eest Järvast kuni Kagu-Eestini hiiri kokku ostma, et nende hambaaugust vaktsiinijäätmeid uurida.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Kõigi rebase-kähriku peade eest 80 krooni ei saa.Vaadake tabelit.Näiteks Aegviidu vallas makstakse ainult ühe pea eest.
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Buck kirjutas:"Jahimeest" ei loe või? ...

häh, pääle juuli numbrit pole mulle ühtegi tulnd, ei tea kas on ära unustand või ... ikkagi "tasuta" värk
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Nahkade müügist.

Postitus Postitas jorr »

Sa niigi peaga poiss,küllap arvasid,et sulle pole nende joru vaja.Nagunii juba mitu tükki tasuta saanud ja pole tänamas käinud.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Egas neid tasuta tükke väga palju kah polnd, juuni jäi ka vahele, aga selle nr saatust tean - postist oli saadetud sugulasele, kel kahe nime peale ainult üks täht mu nimedest erinevust :?
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Buck
Postitusi: 214
Liitunud: N Okt 13, 2005 9:53 am

Postitus Postitas Buck »

Palju veetakse hobusega.
Küsi äkki naabrimees laenab oma ajakirja sulle või äkki kohalik raamatukogu. Ma tõstaks küüll lärmi, kui makstud on aga ei tule. Väide, et see on tasuta ei pea paika. Mõtle ise palju sul aastamaks tõusis eelmine aasta.
Vari
Postitusi: 135
Liitunud: N Nov 18, 2004 5:41 pm

Postitus Postitas Vari »

Vastus Soobel-ile .
Minu arvates on täiesti mõttetu rääkida mingist tasuvusest ,kui ollakse nn. hobikütt. Kui mingi looma või tema mingi osa eest midagi makstakse, siis aitab see ainult natuke kergendada survet rahakotile. Kui keegi viitsib, siis võib vanadest "Ohhotadest" lugeda kui palju panid siberi elukutselised kütid püüniseid(250-350) Palju püüniseid pannakse meil näiteks ühes keskmises jahisektsioonis? Pakun, et mitte üle viiekümne. Nii et , tasuvusest saab rääkida alles siis kui tegeldakse asjaga profesjonaalselt.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

nahkade müügist

Postitus Postitas jorr »

Siberi küttidel on ju hoopis teine lugu.Neil on ühe mehe jahimaa mitutuhat ha suur ja loomi ka rohkem.Jaht on neil tööks mitte vaba aja veetmiseks.Ei usu, et meil keegi kasu saamise pärast jahil käib aga hea on küll kui karusnahku kuskil ikka ostetakse, sest sea ja põdranahad, isegi kitsenahad lähevad auku, sest keegi neid ei taha.Raudadepüüki ju sellesama pärast eriti ei tehagi, sest nahad pole hinnas.
noorus on ilus aeg
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

oot ma tegelt pole kunagi ühtki karusnahka müünud ja sellel teemal võhik, et mis nende nahkadega enne tuleb teha, et kähriku eest 150 ja nugise eest 200 välja meelitada?? ise pole kunagi soolanud vms, lihtsalt need vähesed karusnahad, mis on õnnestunud saada, olen kohe tagurpidi tõmmanud, kuivatand, kraapinud, kuivatand kraapinud ja siis ära last parkida.
Mis kujul need müügiks tuleb üle anda??
tuleb jaht või jaa?
Suletud