Üks video

2004. aasta teemad
vkx
Postitusi: 231
Liitunud: R Sept 26, 2003 11:51 am

Üks video

Postitus Postitas vkx »

Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Heh, ma arvan et mõni mees pidi küll pükse vahetama minema.
Tänuväärne on muidugi see, et tublid mehed andsid ka loomale võimaluse. :D
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

See, kui närvis mehed võisid olla näitab vist juba see, et kui palju pauke mööda lasti. Vaadates seda klippi on arusaadav miks lõvijahis on lubatud min kal 300 Win Mag. Kui natuke spekuleerida antud lasu üle siis tundus, et lõvi ei jäänud maha, kuna paiknes lasu ajal natuke diagonaalselt. Tore klipp :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Giid seisis vapralt jahiseltskonna eest ja tolle mehe päästis suurematest kriimustustes lask ainsalt külmanärviliselt mehelt,kes enne justkui ei tulistanud kui täpselt hüppelt.
Ainult aru ma ei saa ,kuidas selline jaht üldse korraldati.Ohutust polnd nagu üldse ollagi.Kusagil netiavarustes surfates sattusin kanada grislijahi korraldajate kodulehele,seal oli jahiks rida tingimusi,et sind nahka ei pistetaks.Nimelt kütiti kõrgistmelt ammuga ja öösel :idea: .
Selles klipis oleks võinud vabalt ka inimesed viga saada.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

trucker kirjutas:Nimelt kütiti kõrgistmelt ammuga ja öösel :idea:

Ei ütleks küll, et turvalisusega probleeme oleks olnud. Terve relvastatud armee oli küti selja taga. Selline jaht oleks ka natuke imelik olnud, kui oleks lõvi söödaga puki alla meelitatud ja see siis oleks tulnud ja silmanud seda lärmakat seltskonda ja siis oleks see maha lastud. Samamoodi on ju meil võimalus saada vigastatud, ajujahis haavatud kuldilt või põdrapullilt. Eks adrenaliin ole ikka üheks põhjuseks ka miks jahti minnakse. Grislit kütitakse kõrgistmelt vast seetõttu, et tehakse seda ammu, mitte tulirelvaga. Silma hakkas selline asi, et giid oli vinrelvaga, millel puudus optiline sihik. Selline asjaolu meenub veel ühest Eesti jahimehe jahijutust, kus mehed käisid karujahis.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Ilma optikata vintrelvi on näha paljudes jahivideodes.Selline tunne,et põhimõtteliselt ei panda peale.Antud situatsioonis kulus marjaks ära.
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

Jõhker video! Aga heaks näiteks, et sõites peab ettevaatlik olema!!! Eriti praegusel pimedal ajal...

http://forum.hunting.net/documents/deerhit.wmv
loomast on kahju :(
Mine metsa!! ;)
bubo bubo
Postitusi: 5
Liitunud: P Sept 14, 2003 2:50 pm

Adrealiin

Postitus Postitas bubo bubo »

Olen nõus jahil käiakse ikka adrealiini saamiseks ja arvan , kui kellelegi ei meeldi küttigu jäneseid . Ja mis optikaid puudutab ma keelaks nad ültse ära , loomadele tuleb ka võimalus anda. Nii võiks ju tankiga mööda metsa ringi käutada , siis ei saa keegi viga , piale loomade muidugi.
Vanad traditsioonid ausse !!!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Adrealiin

Postitus Postitas Mart »

bubo bubo kirjutas:Olen nõus jahil käiakse ikka adrealiini saamiseks ja arvan , kui kellelegi ei meeldi küttigu jäneseid . Ja mis optikaid puudutab ma keelaks nad ültse ära , loomadele tuleb ka võimalus anda. Nii võiks ju tankiga mööda metsa ringi käutada , siis ei saa keegi viga , piale loomade muidugi.
Vanad traditsioonid ausse !!!


Täitsa nõus ja karabiinid kah keelaks ära.Jahirelv peaks ikka lahtimurtav olema,kaks pauku sisse ja sellest piisab.
Olavi Kool
Postitusi: 663
Liitunud: K Mär 03, 2004 10:03 am

Postitus Postitas Olavi Kool »

kas keegi tõmbas selle lõvijahi video omale arvutisse ? minu risu seda ei näita või ei ole seda enam olemas.
naised saunas rääkisid
vkx
Postitusi: 231
Liitunud: R Sept 26, 2003 11:51 am

Postitus Postitas vkx »

Mul on.
huntsman
Postitusi: 2
Liitunud: L Apr 10, 2004 9:56 pm

lõvijaht

Postitus Postitas huntsman »

Kui kellelgi veel on see video, võiks selle uuesti üles panna! :P
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Huvitav kas nad küttisid täismantel kuulidega või,et kohe maha ei saanud.

http://www.marandi.fie.ee/video/lionhunt.wmv
arv
Postitusi: 88
Liitunud: K Mai 05, 2004 9:18 am

Postitus Postitas arv »

:? Polnud selle giidi laskmis oskus ka eriti kiita. Mehe ta arvatavasti küll päästis, kuid peale seda kui lõvi püsti tõusis, lasi ta siiski mööda.
Optikaga on jah selline asi, et lastakse tavaliselt seisvat looma ja kui on vaja jooksvat looma lasta siis kõmmutatakse mööda. Videoski oli näha, et lasti jooksvast lõvist üle ja eest mööda.
Selleks ongi vaja optikaga ka liikuvat märki 100m pealt katsetada.
Kasutaja avatar
Jahimeez
Postitusi: 67
Liitunud: N Juun 24, 2004 4:08 pm

Postitus Postitas Jahimeez »

Jõhkravõitu on see video küll aga eks need lasketuristid said oma õppetunni kätte küll.
Suletud