1. leht 1-st

ajajad,kas peamised töö tegijad või mitte

Postitatud: R Nov 11, 2005 6:33 pm
Postitas gustav
siin võiks vahetada kogemusi ajus olemise kohta.......kumb on tähtsam kas ajaja või kütt??? :?: :?: :?:

Postitatud: R Nov 11, 2005 6:49 pm
Postitas honkomees
jätke jama, nii ei saa küsimust püstitada... lõpuks võib öelda ka nii: on vaja ühte kütti õiges kohas ja koera.
Aga ajaja on tore olla, eriti kui kütiliin nulltulemusega 10-15 pauku teeb ja siis liinilt tagasijooksnud sea vaikselt ära kutsud

Postitatud: R Nov 11, 2005 9:10 pm
Postitas aivar00
Olen Honkomehega nõus. Ilma ajajata ei ole ka kütil midagi teha ning vastupidi. Samas kütid peavad ka ajus käima, sest muidu panevad vatid selga ning ainult kamandavad ajajaid. Meie selts sellest õnneks prii. Vastavalt loosile võimalus kõigil kätt proovida.

Ajajad, kas peamise .....

Postitatud: R Nov 11, 2005 9:23 pm
Postitas jorr
Honkomehega täitsa nõus, jama küsimus, kumb on tähtsam kas muna või kana?See ju ajujaht, kui üks välja jätta , mis see siis on?Rumalaid küsimusi võiks lõputult välja mõtelda,näiteks vaielda selle üle, kumb on tähtsam,kas pea või saba.Ja ültse, oskad öelda, kumb on täiskasvanud põdral pikem kas habe või saba.On ka üks asutus,kus vaieltakse Jumala habeme pikkuse üle, loodan, et meil jahimeestel seda asutust vaja ei lähe.

Postitatud: R Nov 11, 2005 10:14 pm
Postitas saialõikaja
Vastus küsimusel ajajad vs kütid:

Üht ei tohi ületähtsustada ja teist ei tohi vähetähtsustada :!: Ükskõik kumma sa ennem lausesse asetad, kas kütid või ajajad!

Loomulik sümbioos, kus mõlemad on teineteisele võrdselt kasulikud!
Just nagu sinu autogi, mis ilma bensiinita ei liigu kuhugi ja ega sa lihtsalt bensiini seljas ka ju jahti või tööle ei sõida! 8)


P.S. kui minu teha oleks, siis paneksin selle teema lukku!

Lugupidamisega Saialõikaja!

Postitatud: R Nov 11, 2005 10:28 pm
Postitas mõmmy
mõlemad on ühetähtsad kuigi ise käin ajamas
üks teeb ühe töö teine teise töö :wink:

Postitatud: L Nov 12, 2005 12:51 am
Postitas Mart
Mnjah,sõnatuks võtab,sellel teemal pole tõesti vaja pikemalt lahti olla ja nii ta lukku panemegi. :D