Mida arvad viimasest numbrist?

Väikesed arutelud ajakirja "Eesti Jahimees" artiklite teemadel.
Vasta
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas kakuke »

Toomingaga sama meelt, aga mul küsimus vaid üks, et kes see mees oleks, kes seda teha võiks. Leho, Jaanus? :lol:
Mure vist selles, et seal nagu pole eriti selle ala inimesi ja vist ka mitte raha.
Ma tegelikult loeks juba ajakirjast huviga seda ,et kuidas selle ajakirja tegemine reaalselt käib. See võiks huvitav olla. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
duma
Postitusi: 523
Liitunud: N Mär 15, 2007 12:10 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas duma »

Aga, kas keegi on proovinud näiteks saata mingisugust artiklit avaldamisele?
Iseenesest oleks ju huvitav kui foorumirahvas saaks mingisuguste artiklitega toetada, relvad,laadimine, ulukid midaiganes. Loomulikult tähendaks see foorumirahvale tööd.Lihtsalt väike mõte.
duo on parem
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas sammal.habe »

oleme proovinud ja avaldanud. Feen iseäranis on viimasel ajal kokandusrubriigis tegija.

väga ei tahaks kritiseerida ka - nüüd ju uued toimetajad ja - de mortuis nihil nisi bonum...
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas baddmann »

kakuke kirjutas:...
Ma tegelikult loeks juba ajakirjast huviga seda ,et kuidas selle ajakirja tegemine reaalselt käib. See võiks huvitav olla. :D


Ma loen Kakukese jutust välja (humoorika) ettepaneku, et EJ võiks asutada oma ajaveebi, kus siis kirjeldaks, mida ja millal EJ toimetamisel tehti ja milliseid emotsioone seejuures kogeti :D

BM

P.S. Kord nädalas sissekanne: "Marandi foorumis loobiti meid jälle anonüümse sõnnikuga. Raha on otsas. Peaks reklaampinda suurendama."

bm
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas jorr »

Olen ka Toominga jutuga täitsa päri.Siiski see viimane... oli juba lugemist rohkem,eks uus luud või luuad pühi ikka nati paremini.Kakukese mõte just- just,kes oleks aga on ju tiirumehed, Arles,Kaupo ja teised, kes seda valdkonda hästi jagavad.Kardan,et asi on raha taga,väikse rahaga ikka pool muna.Ühiskondlikus korras seda ajakirja ei tee,see pole ju teeäärest prügi kogumine.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas Feen »

Lugesin juhuslikult natuke õhupüssirubriiki (mis seal salata, teen seda päris harva), ja silma jäi Delta kirjutis (viewtopic.php?f=47&t=4574). Õhupüssi teemadel EJs, ma kahtlustan, jahimehed rõõmust ei hüppaks, kuid jahirelvade kohta sellist tüüpi lugu oleks väga abiks. AutoBildis (jm-l) on ka erinevate sõidukite testimisest, proovimisest kirjutatud, koos erinevate näitajatega.

Arvestades, et foorumisse ilmuvad teemad a la - kas .222 kõlbab millekski ka?, siis võiks päris häid lugusid kokku saada. Võimalik, et esimene lugu lihtsalt kaliibrite tutvustamiseks, edasi juba konkreetsemad püssid ja konkreetsemad testid.

Kui keegi nüüd mõtleb, et kirjutagu ma midagi selle jutu peale valmis, siis mul pole asjaks piisavalt pädevust ega teadmisi... aga foorumis on kindlasti inimesi, kes elu jooksul neid püsse palju näppinud, proovinud, testinud ja omab juba niisamagi mingit infot, mida kokku panna. Ja siis hobi korras vaikselt testimist jätkab ja igasse numbrisse mingi relva kohta head, halba ja üldist kirjutab.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas kakuke »

Feen kirjutas:Arvestades, et foorumisse ilmuvad teemad a la - kas .222 kõlbab millekski ka?, siis võiks päris häid lugusid kokku saada.

Tegelikult ei saa, sest need kes selle kaliibriga kokku puutunud pole, teavad loomulikust inteligentsist, et ega ikka ei kõlba küll. Las nad olla edasi sündinud targad. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas honkomees »

kakuke kirjutas:... need kes selle kaliibriga kokku puutunud pole, teavad loomulikust inteligentsist, et ega ikka ei kõlba küll. Las nad olla edasi sündinud targad. ;)

meil kooliaegu öeldi, et loomulikust lollusest, mis on täpsem väljend ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
saaremees
Postitusi: 114
Liitunud: N Mär 17, 2005 2:26 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas saaremees »

No jah! Tea paljud siit kommijadest ise lehte-ajakirja midagi andnud. Tee jutt valmis ja siis arvusta . Egas map kah kõikse targem olle.... Muideks uus juhatus otsib ju uut tegvjuhti juba!!!! Järgmises numbris tuleb kuulutus...Uus luud ei naljata... Ainult parimat!!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas kakuke »

saaremees kirjutas:.... Muideks uus juhatus otsib ju uut tegvjuhti juba!!!! ...

Lillemäe asemele või olen ma jätkuvalt liialt sinisilmne?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas rajaleidja »

Lillemäe asemele jah. Aga Lillemäe pidi mingiks asjapulgaks edasi sinna jääma. Täpselt ei mäleta, mis ametikohale siis.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas kakuke »

Kindlasti PR´i ajama. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas sammal.habe »

olen tollessegi ajakirja ja kalastajate omasse jutte teinud ja Saaremehe loal siis võiksin ehk arvustadagi :P

EJS on meeldivalt üllatanud ja 15. mai koosoleku protokolli internetti pannud. http://www.ejs.ee/File/protokoll150508vol3.pdf
näib et antakse sealt ridade vahel mõista - hr. Lillemäe väljavahetamine on tingitud vajadusest kujundada organisatsiooni renomeed jne.
samas aga jääb arusaamatuks, miks on vaja uue töötaja jaoks täiendavat palgafondi leida. ju eelmise direktorihärra fond ju üle jääb - või on seal midagi, millest ei räägita või mida mu nõder humanitaariaju ei adu? et kui palju "uuel luual" siiski naljatamisruumi saab olema, tahaksin küsida.


saaremees kirjutas:No jah! Tea paljud siit kommijadest ise lehte-ajakirja midagi andnud. Tee jutt valmis ja siis arvusta . Egas map kah kõikse targem olle.... Muideks uus juhatus otsib ju uut tegvjuhti juba!!!! Järgmises numbris tuleb kuulutus...Uus luud ei naljata... Ainult parimat!!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas Mart »

See et juhatuses toimuv ka lihtliikmele ilusti kätte jõuab on super, kes huvitatud, see loeb ja kes pole, see ei loe, nii lihtne see ongi.
See jahindusorganisatsiooni tegevjuhi koht paistab rohkem selline poliitilist haritust nõudev ametikoht olema, ju siis püütakse saada sellele kohale selle ala proffi, aga see nõuab jälle omakorda ressurssi. "... asjaajamise kõrgemale tasemele tõstmise vajadus..."- need oleks nagu tippjuhile seatud nõuded.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Mida arvad viimasest numbrist?

Postitus Postitas kakuke »

Mart kirjutas:.... See jahindusorganisatsiooni tegevjuhi koht paistab rohkem selline poliitilist haritust nõudev ametikoht olema, ju siis püütakse saada sellele kohale selle ala proffi, aga see nõuab jälle omakorda ressurssi. "... asjaajamise kõrgemale tasemele tõstmise vajadus..."- need oleks nagu tippjuhile seatud nõuded.

Mis tegelikult pole üldse ka paha, sest Eesti jahindus on suhteliselt sügavas augus ja selle väljatoomiseks on vaja jõulist natuuri igas mõttes ette otsa. Vähemalt ei tammu uus juhatus paigal ja teostab hädavajalike samme.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta