tuli relva peal?

2005. aasta teemad
Suletud
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

tuli relva peal?

Postitus Postitas robi1 »

Ülemiste jahipoes müüakse USA lampe vindi külge.Mis te nende kohta oskate öelda?Minu teada ei tohi Eestis tulega lasta....
metsas käi tasa tasa.....
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Selle peale ütleb Sulle KKI ühte, teist ja kolmandat takkaotsa, läbi isekopeeruvate paberite. Müüakse igasuguseid asju ja ka kasutatakse ebasihipäraselt, ikka vastuolus seadusega. Ega see kui keegi paska sööb ja ütleb, et küll on hea, ei pane veel teisi teda uskuma. Pahanduste ja rahutu une asemel tasuks selliste vidinatega mitte jännata. Huvitav, kuidas nad seda reklaamivad, kas ongi nii, et vindi külge kruvitav lisavalgustus jahipidamiseks? Osta ei keela keegi, ka kasvõi tiirus kasutada aga jahipidamisel on selline vidin ikkagi keelatud ja õige kah.
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
Buck
Postitusi: 214
Liitunud: N Okt 13, 2005 9:53 am

Postitus Postitas Buck »

Revolvereid müüakse ka, ega see ei tähenda, et inimest lasta tohib. :(
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Ülemiste jahipaun müüb jahiambe, jahiotstarbelisi nooli sinna juurde jne. Minul tekkis küsimus: kas keegi töesti nende nooltega märki laseb?
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Re: tuli relva peal?

Postitus Postitas baddmann »

robi1 kirjutas:Ülemiste jahipoes müüakse USA lampe vindi külge.Mis te nende kohta oskate öelda?Minu teada ei tohi Eestis tulega lasta....


Ära siis osta, las ostavad need, kel plaanis minna jahile sinna kus kunstvalguse kasutamine lubatud ;)

BM
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

Laseva jah jahivibudega märki. Euroopa selle aasta meistrivõistlused olid selle suvel Jõulumäel ja koondis meite suvekodus laagris.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Ma mõtlesin et just spets jahinooltega, mis müügis. Sellised lõketeradega kolmnurgad ja muud vidinad otsas.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

nuh, Tartus Tähe tn. kalastustarvete poes olid taldrikrauad ja ahingud veel üsna hiljuti letis müüa.
ahingute kohta küsisin müüjaonkult - kobises mokaotsast, et ju allveekütid ostavad... :roll:
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Kas oli aint vindi peale tuli? Võib ju ka muu relva jauks olla! Enesekaitse otstarbel mu meelest tuld ei keelata, püstolil ja revolvril näituseks.
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Postitus Postitas Joosep Käba »

Akkas asi huvitama. Ülemiste kanti oli asja ja käisin ka Jahipaunas. Seal müügil olevad spets relvalambid kõik taktikalise otstarbega, turva-, sport- jne. Teadagi eestis ju erinevaid relvahuvilisi ikka jagub. Igast praktikal ja taktikal shuutinguid teevad.
Suletud