Foorumlaste jahiüritus vol 3 - rebasejaht

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Sõbrapäeva puhul eripakkumine - Foorumlaste rebasejahiüritusele samadel tingimustel nagu enne! Ja see pole veel kõik - registreerida on võimalik ka kuni ürituseni! Kiiremad registreerijad saavad nimekirjas hilisematest eespool olla, registreeri juba täna! (see oli siis vahepalaks tähelepanu postitus).

Ps. Koerteomanikud, ajage nüüd oma mukid selleks puhuks välja ning tulge üritusele!
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Feen kle....pane nüüd eemalt tulijatele täpne kogunemispaik kirja ja kuidas sinna jõuda kah.

BM
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

Kus ja mis moodi veel kaugemalt tulijad puhata ja mängida saavad?
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Üldiselt, magamiskotid võtke kaasa, eks seal saab külje maha visata. Kakukese juures saab ka mõni mees ööbida, Tartu mehi veelgi (no, ma isegi, aga ma pean kogu aeg Vanemuise tn kohal viibima). Magamata keegi ei jää.

Kaardi vorpimisega hakkan kohe tegelema.

SAAREMAA RAHVAS!!! Sass tuleb kaksi sealt. Arvatavasti on nii, et kui temaga läbirääkimisi pidada, peaks paar meest veel peale mahtuma (Loodetavasti ma ei eksi). Nii, et suhelge temaga.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Väike juhend siis (kuigi, kõik teed viivad Keeri risti :D).

Alustame siis Viljandi poolt tulijatest. Puhjast läbi, mõned kilomeetrid (u 10) sõitu kuni tuleb Ulila sild, sellel vist silt - Elva jõgi. Sõita seni kuni jõuate Rõhule, kohe sealt paremale (Meeri poole vist näitab, või viidatakse kohe Tõravere poole. Sõita tuleb suht otse kuni jõuate Keeri bussipeatuseni, see ongi see koht.

Need kes tulevad Elva poolt. Natukene maad pärast Elva jõge viib tee vasakule, Tõravere poole, Tõraverest tuleb keerata paremale, see tee viib läbi Meeri kuni Keeri ristini. Kui panite Tõravere teest mööda, siis saate keerata Nõo juurest Meerile ja siis sealt paremale, ja jällegi kohal.

Tartust, Tallinnast ja üldse sealt tulijad (kes ei taha millegipärast mööda viljandi mnt-d sõita), sõidate Külitsest läbi, Nõost Meeri poole, Meeri ristist paremale ja oletegi mõne aja pärast kohal.

http://www.brigaad.com/temp/keeri.jpg
Viimati muutis Feen, E Veebr 20, 2006 5:06 pm, muudetud 2 korda kokku.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

58:19:21 N ja 026:30:09 E
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

Feen kirjutas:...Tartust, Tallinnast ja üldse sealt tulijad (kes ei taha millegipärast mööda viljandi mnt-d sõita), sõidate Külitsest läbi, Nõost Meeri poole, Meeri ristist paremale ja oletegi mõne aja pärast kohal.

http://www.brigaad.com/temp/keeri.jpg

Kas ikka Viljandi teed pidi otsem ei tule?
ja BM: oleks mul selle kandi kaart, kus koordinaadid pääl ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

Ei tea palju kah tulijaid on juba :?:
vkx
Postitusi: 231
Liitunud: R Sept 26, 2003 11:51 am

Postitus Postitas vkx »

andrus kirjutas:Ei tea palju kah tulijaid on juba :?:

Nimekiri on neljandal lehel.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

sry minu viga
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

honkomees kirjutas:...
Kas ikka Viljandi teed pidi otsem ei tule?
ja BM: oleks mul selle kandi kaart, kus koordinaadid pääl ...


Tartust ei ole väga palju vahet, kas sõita Viljandi teed mööda või Elva/Valga teed mööda.

Koordinaadid olid, jah, mõeldud nendele, kes GPSi kasutavad. Samas kui olemas Regio Eesti teede atlas, siis seal kah enamvähem koordinaatide järgi paneb koha paika. Regio atlases kaardileht 83 ruut G2 ja kaardileht 84 ruut B1. Uuemates atlastes on bussipeatuste nimetused olemas - Keeri bussipeatus.

BM
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ürituse algus kell 10.00. St, ma ise vast juba tund-pool varem katsun kohal olla. Kell 10 tahaks enam-vähem nii, et kaugemalt tulijad viskavad ka paberile käpa alla ja siis tegudele.

Tutvuge vahepeal jahiohutusega ning, et eraldi üle kordama ei peaks - VAADAKE KEDA LASETE! Ka rebasega väga sarnase koera laskmine on raske rikkumine (minu silmis). Punane vest kaasa. Padrunid, püss, jahipapred kaasa. Supikauss ja lusikas ka jahti kaasa. Ööbijad, magamiskott kaasa, madrats võib ka olla (maitse asi). Raadiosaatjate teema... hmmm... võib ka kaasa pakkida, kui tüli ei tee (äkki pole vaja, aga mine tea).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Tulen ise Kohilast kaksi. Kui on kellegil soov küüti saada, siis võib privasse teada anda. Eelistan sõita üle Türi Mäole, kuid tuleks kõne alla ka üle Kose sõit.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Samuti on Arne Kärmasel vabasid kohtasid autos. Tema tuleb Viljandist. Kui kellelgi huvi, saab saata mull ps, siis ma viin otsad kokku.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Postitus Postitas Kristi »

kui nii palju foorumlasi kokku tuleb, kas siis nimesildid pannakse ka rinda ?+ :oops: :P :D hea meelega tunneks inimesed ära...
Vasta