Foorumlaste jahiüritus vol 3 - rebasejaht

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Mis selle jahipiirkonna täpne nimetus on, kus see rebasetrall toimuma hakkab?
Pauli
Postitusi: 1291
Liitunud: E Nov 29, 2004 4:03 pm

Postitus Postitas Pauli »

Vot ei tea, kas ma olen paranoiline või mis, aga miks sa seda täpset nimetust niiväga tahad? Pealegi kui sa oleksid selle teema läbi lugenud, siis sa juba teaksid.[/b]
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

sa oled paranoiline ja ma ei leia seda kohta, kus jahtkonnas täpsemalt see asi toimuma saab.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

karupoeg kirjutas:sa oled paranoiline ja ma ei leia seda kohta, kus jahtkonnas täpsemalt see asi toimuma saab.


otsi paremini siis

BM
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

baddmann kirjutas: Veebruari lõpus vaevalt enam elusaid sigu Nõgiaru maadelt leiab.


Nõgiaru?
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Jep. Ma küll ei julge kindlalt öelda, kas korraldajad just seal teevad ürituse, aga senimaani on jutt sellest kohast käinud.

BM
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

OT: vaatasin natuke neid eelmise jahi pilte ja paitasin neid takse, kes seal kohal olid. tundus ikka väga vahva üritus. kaua sa ikka oma meestega jõuad jahil käia seltskond vaheldub, see on hea.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Üldiselt on nii, et kannatust natukene. Kui mul on 100% kindlalt olemas ruumid (hetkel 99% kindlalt olemas) ja jahipealiku nõusolek, et me seda üritust seal teha saame, siis tuleb eraldi teema, kus kirjas ürituse aeg, koht, ajaline plaan, umbkaudu, repart, kõik muu vajalik. Ja siis toimub seal ja privas registreerimine.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Nii, nüüd siis ametlikult on olemas ruumid. Nende eest peame maksma kambakesi 1000 raha. Selle sees saun, elekter, pliit, kamin ja puud, olemiskoht. Seega kõik mis üheks peoks vaja läheb. Miinus on see, et üldine ööbimise teema keelati ära. Seega tuleks nagu hommikuni pidutseda. Väsinumad mehed saavad ennast kusagile küll magama heita, sest ei ole arvatavasti midagi, aga millegipärast üldine ööbimine rahvale ei meeldinud. Aga, kuna arvatavasti tuleb üsna mitu tartlast, siis kaugema kandi mehed ja need kes enne ära sõitu välja puhata tahavad, tuleb mingiks ajaks kusagile asemele sääda. Eks me omakeskis paneme pead kokku ja mõtleme mingi plaani välja. Igatahes, hommiku või varahommikul, või jumal teab millal, saab suppi (retsepti juba leiutasin selleks) ning saun on alates õhtust kuni suht teab kaua viitsime seal käia, ka pool pühapäeva võimalik.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Foorumlaste rebasejaht

Postitus Postitas jorr »

A suppi annad, kas on rebuskist?
noorus on ilus aeg
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Juurviljasupp! Liha ei raatsi feen panna...kitsas käes :wink:
tuleb jaht või jaa?
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Just täna siin külmutasin ühe kopra jagu hakkliha ürituse tarbeks :) Eks saab ka muud liha. Rebasest supp ei tule, suitsuminki ei paku... kapsast aga kindlasti ;)
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Mis põhjusel see nn. ööbimine ära keelati. Kas asutuse omanik ei ole sellega nõus, millisel põhjusel? Ise kaldun arvama, et siis jääb autojuhtidele asi poolikuks. Isegi kui sa lihtsalt öö läbi üleval oled ja siis pead hakkama veel pikka maad sõitma on asi päris raske. Egas keegi sohvasid vist nõuagi. Aitab ju soojast toast ja küljealusest madratsist või magamismatist.
Samas praegusel talvisel (statistika kohaselt jaanuar-veebruar)turismivaesel ajal peaks täiesti reaalne olema leida mõistliku hinna eest mingi turismitalu või midagi analoogset. Oleneb muidugi kohaletuleva rahva hulgast, kuid selle orienteeruva arvu saaks minu arvates paika ka nüüd, kui ütleksid konkreetse kuupäeva, milliseks peaks olema sinu poolt nõutud summa tasutud sinu arvele. See kuupäev võiks olla minugipoolest kasvõi homne. Alati on võimalik osa raha tagasi maksta või ka juurde küsida. Aga see mingi nn. sissemaks annaks võimaluse opereerida inimeste arvuga. Loomulikult need inimesed, kes öömajale ei jää maksaksid siis veidi vähem (muidugi võrdsus ei ole keelatud :lol: )
Pealegi peaks olema mingi konkreetne kuupäev millest alates enam nn. raha tagasimaksmist ei toimuks kui isik kohale tulla ei saa-viitsi. Selle mehe-naise raha jääks siis nn. leppetrahviks ühise "püha" ürituse nimel. :twisted: Kasvõi http://www.hot.ee/soopuhkemaja/
ikka lõbusalt
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

Aivaril õige jutt,kui ma tulen siis olen kindlasti roolis ja magamatta hakata koju sõitma(ca 200 km)on ikka jama küll.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Nu, teema on selline, et tegemist on korporatsioonimajaga. Üldiselt pole seal magamisruume, on küll üks selline tuba, kus on mõni madrats ja voodi. Miks selle koha valisin, ise seal korporatsioonis, ja seega endal seal suht kodune olemine (ongi mul nagu teine kodu). Mis selline hind kujunes, vaadati, et kuldud mingisse kanti, mingi reserviga, umbkaudu tulevat rahvahulka ja asi jäi nii paika. Kindlasti ei tasu autojuhtidel selle pärast muretseda, et magamata minema peaks minema. Sisetunne ütleb, et mingi osa saab seal ikkagi külje maha toetada, äkki leiab mõnele tegelasele veel kodumajutuse ka. Miks selline otsus vastu võeti - mind ei olnud koosolekul ning inimestel ei ole ettekujutust, mis selline üritus endast kujutab, ja siis kellelgi oli arvatavasti mingi kiiks. Põhiteema oli vist see, et kogu maja laotakse madratseid täis ja siis mingi a'la hostel, mida antud asutus pole. Küll on mitmepäevasste ürituste kogemus näidanud, et ka nagu otsast ööbimist pole, aga nendel kellel vaja, on olnud võimalus välja puhata (sai ka sel teemal asja täpsustatud, ja ses suhtes korras).
Need kes aga autojuhid pole, varugu jaksu jahipäevaks, saunaks, pidustuseks kuni varahommikuni nng seejärel hommikutoidu teemal ettevalmistustele (sest kui hommikul tore uni, aga magama saamiseni ikka veel aega, sisi aitab selline tegevus meele ärksana hoida).. ja kes ikka ära väsib, seda ukse taha ei tõsteta, vaid saab kusagil silma ikka kinni vajutada. Nagu mainitud, sel teemal orgunn ja kordineerimine käib.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Vasta