Foorumlaste jahiüritus vol 3 - rebasejaht

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Vasta
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kas mitte Kult see mees polnud kes oma kaameraga ringi käis. Kiusake teda. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
vkx
Postitusi: 231
Liitunud: R Sept 26, 2003 11:51 am

Postitus Postitas vkx »

Kult filmis jahh aga tema film on tavalise video kasseti peal. Sain endalegi kuldilt ühe koopia.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Järjekordne meeldetuletus ja antud teema uuemate teemade hulka tagasitarimise mannetu katse:

Kellel on endal olemas või on võimalik laenata jahisagedustele häälestatud raadiosaatjaid, võtke julgelt rebasejahile kaasa - saab rebaste koostöövalmiduse puudumise korral jooksvalt infot vahetada jms.

BM
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Koprajahi video on DVD-l täiesti olemas, ei viitsi arvutama hakata,kui kaua aega läks,aga lõpuks plaadil.Ma tahtsin ikka siia ülesse ka panna,aga siia satub ka mittejahimehi,kellele see kõik võib arusaamatuna näida ja vastakaid arvamusi tekitada.Muidugi üks lahendus on see,et parooliga zip filena ülesse ja foorumi kasutajatele siis minu käest parool,aga sellel jälle see häda,et mulle etteantud andmeside maht jookseb üle.Muidugi võib ka Toru kasutada või siis lihtsalt soovijale plaat saata.Viimane variant vist kõige parem.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Mart mina telliksin sinult selle video plaadiga, võib-olla on teisigi veel. Arvan, et võiksid oma arve numbri kuhugi üles riputada ning ühtlasi ka plaadi hinna. Samuti äkki Vkx saaks ka kassetilt asja plaadile ümber sättida, või on ka keegi kes kassetil koopiat soovib. Kui arvele raha kantud, siis tehtaks ka koopia ja näiteks ise saaks asja kätte rebasejahil.
Kes jahile ei tule sellele tuleks ka kõne alla postiga saatmine.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Heh,müüma nüüd küll ei hakka,Kult kaebab mu autoriõiguste kaitseks kohtusse :lol: ,ma arvan,et ega neid tahtjaid tea palju pole.
vkx
Postitusi: 231
Liitunud: R Sept 26, 2003 11:51 am

Postitus Postitas vkx »

aivar00 kirjutas: Samuti äkki Vkx saaks ka kassetilt asja plaadile ümber sättida,

Mul endal kodus need võimalused/oskused selleks kahjuks puuduvad. Kui sa Aivar ise või keegi Tallinnast selle asjaga hakkama saaks, siis ma laenaks oma kassetti selleks hea meelega.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

Mart kirjutas:Heh,müüma nüüd küll ei hakka,Kult kaebab mu autoriõiguste kaitseks kohtusse :lol: ,ma arvan,et ega neid tahtjaid tea palju pole.


aga sa võta ainult plaadi(natuke kallima) raha siis :D
mina oleksin kah üks soovijatest
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Mõeldud saigi plaadi maksumust, na tšai :lol: olen nõus ka õlle tegema!
Kahjuks endal seda võimalust ei ole, et VHS-lt ümber salvestada, sest vana VHS andis otsad ja uut osta ei ole vist enam mõtekas. Muidu plaate kopeerida saaks küll. Kui autoriõigustele mõelda, siis peaks ka "näitleja" tasu nõudma :oops: :lol: :lol:
ikka lõbusalt
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

:D Paistab ,et sellest lindist on saanud kõva hitt :D Ei mina küll ei pretendeeri mingile hüvitisele! Neile kes minu käest koopija said ,sai vist öeldud ,et kui keegi veel tahab siis suunan nad oma sooviga koopija saanule ,et noh tekkiks nagu ahel :D
Peab vist vägisi rebasejahti tulema uut seerijat filmima :D
Kivi kotti!
Kasutaja avatar
Troll
Postitusi: 158
Liitunud: E Mai 05, 2003 3:41 pm

Postitus Postitas Troll »

Mart kirjutas:Koprajahi video on DVD-l täiesti olemas, ei viitsi arvutama hakata,kui kaua aega läks,aga lõpuks plaadil.Ma tahtsin ikka siia ülesse ka panna,aga siia satub ka mittejahimehi,kellele see kõik võib arusaamatuna näida ja vastakaid arvamusi tekitada.Muidugi üks lahendus on see,et parooliga zip filena ülesse ja foorumi kasutajatele siis minu käest parool,aga sellel jälle see häda,et mulle etteantud andmeside maht jookseb üle.Muidugi võib ka Toru kasutada või siis lihtsalt soovijale plaat saata.Viimane variant vist kõige parem.

Võid ju selle video näiteks siia: http://rapidshare.de/ üles uppida. Downloadida saavad ainult need, kellele sa lingi annad.
Üllar Tamm
Postitusi: 894
Liitunud: N Okt 13, 2005 12:45 pm

Postitus Postitas Üllar Tamm »

Päris tõsine ettevõtmine Järvamaa meestel http://www.postimees.ee/080206/online_u ... 191304.php
Feen, äkki organiseerid kolleegidele sõbraliku abidelegatsiooni :wink: :lol:
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Huvitav väide lõpus: rebase ega kähriku nahk ei maksa enam midagi!
80-eeku katab veidikene jahikulusid (pea eest)
150-... katab minu arvates veidi rohkem jahikulusid (naha eest)

No midagi ikka makstakse :D
tuleb jaht või jaa?
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Hea küll, põhjamaa rahvas saab vast oma rebastega ikka ise hakkama, lõunas on lugu selline:

Osalejate repart:

150 krooni kogu üritus
125 krooni neile kes püssiga ei ole, st luba ei vaja, aga kogu ürituse kaasa muidu teevad.
100 krooni neile, kes ainult pärast jahti kohale tulevad, või üldse kohal, va jahilkäik (st, arvestasin väga laias laastus 25 eq supi hinnaks + auhind).
50 krooni ainult jahti soovijatele (pidusse võiks ikka ka tulla, aga kui pole mahti siis pole).

Loodetavasti said nüüd siis erinevad variandid kaetud. Ürituste kulu siis nii, et 25 krooni on jahituusik laupäevaks, 25 krooni on jahilõuna (st, supp, leib, hapukoor..), 1000 krooni maksame olemise eest Vanemuise 54, ülejäänud siis toitlustus, auhinnad (midagi ikka tuleb), ja ülejääk konventeeritakse õlledena (aga ka mittealkohoolsete jookidena kui vaja) lauale.

Osalustasu kanda üle:

Hansapank 1105451061
Gediminas Jürjo
Selgitusse osaleja nimi (kui ei ole foorumlane või kannab keegi teine üle), foorumi kasutajanimi.

küsimused ja üldse ürituse teemal kiiresti lahendamist vajavad asjad telefonil 56658430 (enne üritust küsimused foorumisse oodatud).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Ja koertega hetkel natukene nadi lugu, kokku 2 hagijat ja 1 taks... nu, koerteomanikud, paar koera oleks veel päris hea, vähemalt. Foorumi peale võiks ikka mingi 10 taksi-hagijat üritusele kokku saada. Selle kolme koeraga saame ka hakkama, aga no, kui ikka mets kutsusid täis, siis ikka õige kiire ja aktsioonirohke jaht (kui ikka metsas totaalne koertekoor kõlab, ei siis igav hakka).
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Vasta