Relva ilu sama palju väärt kui relv ise?!

2005. aasta teemad
Kasutaja avatar
Albin
Postitusi: 43
Liitunud: E Dets 05, 2005 9:12 am

Relva ilu sama palju väärt kui relv ise?!

Postitus Postitas Albin »

Võttis ikka ahhetama küll see tehnoloogia ja välimus nendel relvadel. Heitke pilk isegi peale, kes teab äkki leiate endalgei midagi.

http://www.precisionrifles.com/


Minu lemmik maksis 6000 £
Jaht vajab kunstniku kätt...
Kasutaja avatar
põrgukütt
Postitusi: 33
Liitunud: L Okt 15, 2005 12:30 pm

Postitus Postitas põrgukütt »

relva ilu, sellist mõstet kuulen küll esimest korda. Pigem ikka praktiline, töökindel ja täpne jne. kõvaks tasuks ikka kellegi muu peale ajada :lol:
sula loodusega kokku
Pelle
Postitusi: 127
Liitunud: K Nov 24, 2004 7:38 pm

Postitus Postitas Pelle »

See 6000 naela pole kallite relvade maailmas suurt midagi. Näiteks L-C kaheraudsete puhul pole 60 000-70 000 eurot üldse ebatavaline. H&H Royal kaheraudsed algavad ~47 000 naelast. Poltlukuga vindid on hulga odavamad, "ainult" mõnikümmend tuhat. :D
tõesti ei saa aru kuidas firmad selliste hindadega omal hinge sees hoiavad. Müüvad ühe relva maha, siis ilmselt aastaks jälle rahu majas :D
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

põrgukütt kirjutas:relva ilu, sellist mõstet kuulen küll esimest korda. :lol:
Vaata http://www.williamevans.com/ siis saad aru mis on relva ilu. Käisin seal üleelmisel suvel. Vaadati küll kahtlustavalt, et mis sul siia poodi asja on ja tõesti, minu beretta oli küll ka saadaval aga, oleme ausad, price listi alumisest otsast. Muide , ehtsat inglise õlikuube oli sealt võimalik saada 2x odavamalt kui Tallinnast- tõsi "sale" peal. Täishind on.... nagu ka relvadel.
Kasutaja avatar
Albin
Postitusi: 43
Liitunud: E Dets 05, 2005 9:12 am

Postitus Postitas Albin »

kõvaks ajamine on jah millegi muu peale ikka, aga pelle äkki jagad meiega ka web aadressi kus sa need hinnad ja relvad leidsid. Nendele, kes arvavad, et relva ilu ja preztiis midagi väärt ei ole tooks ühe näite siiasamma ka kohe: vahe on sees kas sõidad IZ-412 või MB 500L. Mõlemad teevad ära sama töö punktist A punkti B. Aga mugavus? Mina olen veel kaheraudse peal, kuna vint kuulub minu peres kõige staaziakamale liikmele, otsin endale ka vintrauda, mis ikka midagi väärt ka oleks.
Jaht vajab kunstniku kätt...
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Albin, kui sa ostad Sauer 202 , kiirjalgade ja korraliku optikaga, siis oled sa minu umbkaudsel hinnangul juba Eesti TOP 100 sees. Kui see ei rahulda, pead otsima edasi!
Kasutaja avatar
Albin
Postitusi: 43
Liitunud: E Dets 05, 2005 9:12 am

Postitus Postitas Albin »

Ma vaatasin eile Sauer 202 ja mõtlesin endamisi, et see on relv, mille ma endale ostan. Puukoi soovita mingit head optikat sinna peale, mis relva hinnaga 21k oleks enam-vähem sünkroonis.
Jaht vajab kunstniku kätt...
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Albin kirjutas:Ma vaatasin eile Sauer 202 ja mõtlesin endamisi, et see on relv, mille ma endale ostan. Puukoi soovita mingit head optikat sinna peale, mis relva hinnaga 21k oleks enam-vähem sünkroonis.


Sünkroonis on sama hinnaklassi optika - Zeiss, Kahles, Svarovski.
mango
Postitusi: 149
Liitunud: E Dets 27, 2004 1:45 am

Postitus Postitas mango »

http://www.precisionrifles.com on saidi järgi otsustades teadjate meeste firma, kes ainult moodsat või ülllatavat välimust ei paku, vaid ka püssi võtmekomponentide kvaliteeti pedantselt jälgivad/garanteerivad. Olles maailma täpsuspüsside veebisaitidel aastaid süstemaatiliselt ringi kolanud, olen kokkuvõtteks jõudnud järeldusele, et kui investeerida oluliste osade kvaliteeti ja terviku toimivusse (iga ilmaga), siis maailma tipp-püssi tasemel riista eest ei tule välja käia oluliselt üle $5000 - ja seegi on juba palju makstud. Euroopas ja eriti Brittide valitsusalas tuleb dollarimärk asendada euro või naeladega, vaid number on sama. Mitte halvema riista saab ka suts alla $3000. Sellised tulenuiad on oma laskeomadustelt enamikest laskjatest korralikult üle - millest peaks tegelikult igaks otstarbeks piisama. Kui aga soovitakse graveeringute, plaatina, kulla ja hõbedaga ning brändi ehk firmanimega uhkeldada, siis on tõesti lihtne 50-60 000 inglise naela välja anda. On tõesti väga head riistad, kuid nende otstarve on suts teine. Laskmine see igatahes ei ole, nii nagu Ferrarid jms. pole peamiselt punktist A punkti B transpordivahendiks mõeldud. Kuid igaühele oma, nagu sakslased armastasid öelda. Muuseas, meie põhjanaabrite soomlaste juures on samuti mitmeid tipptasemel relvaseppi leida, kes vägagi vingeid riistu kokku mõistavad panna ja kelle nimed ka väljaspool Soomet omamoodi legendaarseks muutunud. Kui väga hea püssi isu peale tuleb ja liiga palju maksta ei taha, tasub uurida. Usutavasti saab £6000-st tublisti allapoole hakkama, ja tulemuseks hoiad käes meistritööd. Ei taha siiski kuidagi väita, et tolle algul mainitud veebilehe tooted oma hinda väärt pole - lihtsalt sedasama teenust ja kvaliteeti pakuvad üle maailma mitmed, ja mõned natuke soodsamalt. Eesti relvamüüjad räägivad, et meil on kahesuguseid ostjaid: ühed ostavad toodet ja teised hinda: kuna mu dziip maksis nii ja nii palju, ei tohi püss olla odavam kui xx xxx :roll: Igaühele oma 8)
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

puukoi kirjutas:Albin, kui sa ostad Sauer 202 , kiirjalgade ja korraliku optikaga, siis oled sa minu umbkaudsel hinnangul juba Eesti TOP 100 sees. Kui see ei rahulda, pead otsima edasi!


A Puukoi klä, kas Meopta Artemis on korralik optika ? ;)

BM @ hoiab hinge kinni - äkki on kah TOP 100-s :D
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

baddmann kirjutas:BM @ hoiab hinge kinni - äkki on kah TOP 100-s :D

Et Sul ikka kergem oleks siis hoian ka Sulle pöialt. ;)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Tänud, Kakuke, tänud! Põnevust kui palju :D

BM
Buck
Postitusi: 214
Liitunud: N Okt 13, 2005 9:53 am

Postitus Postitas Buck »

Aa...Kas mingi aastalõpu kokkuvõte on tulemas? :D
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

äge :)

Postitus Postitas Arles »

Jajah, aasta kokkuvõte, kellel pikem ja kellel kallim :)
Tundub, et läheb kuidagi väga kahe tüübi algatatud teemas/stiilis see värk. Mõni asjalik kommentaar vaid vahel, Kaupo on igaks juhuks üldse tasa...
Seega ettepanek adminnile - ehk kustutad (kui on mahti) vahepealt need pullijutud (k.a minu lõik) ära, saab ntx mõne aja pärast asjalikku infot otside seda kergemini leida?
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
Suletud