Kobras..!!!

Huvitavaid tähelepanekuid ulukite käitumisest.
Vasta
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Kuidas kunagi, enamasti kopral suurema tuulega liikuda ei meeldi, kuid on olnud selliseid erandeid, et kohe on.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
suur koer
Postitusi: 6
Liitunud: E Jaan 15, 2007 4:01 pm

Postitus Postitas suur koer »

Käisin hommikul ja nüüd õhtul ka oli täiesti null. :x
Kasutaja avatar
ubin
Postitusi: 137
Liitunud: P Mär 12, 2006 6:54 pm

Postitus Postitas ubin »

olin siis õigel ajal kokku lepitud kohas, aga keda ei tulnud oli kobras :D
Kasutaja avatar
Beretta
Postitusi: 1452
Liitunud: T Nov 25, 2003 4:47 pm

Postitus Postitas Beretta »

Tuule ja vihmaga on tõesti nii ja naa. Üldine tähelepanek, et kui ilm muutub siis loom tunneb juba ette ära. Kui on sadanud ja tuulanud pikemat aega, näit hommikust saati, võib koprapuhul õhtu ka edukas olla. Enda seni suurima 26 kilose lasin nii sita ilmaga kui vähe olla saab- tuul, vihm. Hakkasime juba ära minema kui kraavi vastakaldal kopravana leidsin, kaugust meetrit 5 ja oleks siis hiilinud või midagi.
kaalikas
Postitusi: 274
Liitunud: T Aug 24, 2004 10:45 am

Postitus Postitas kaalikas »

äh,kes ütles et kobras ei liigu,mul oli pool tundi tagasi kodus aias,laikad hakkasid lõugama vaatasin tagnt aknast aeda tüüp vudis üle hoovi istus veranda trepile ja hakkas nägu pesema,tütar tegi veranda ukse lahti,siis läks tuldud teed tagasi suht rahulikult ilma kiirustamata! Harjumaal,Suurupis!!!!
In fact You look like a shit!
kuro
Postitusi: 132
Liitunud: L Dets 30, 2006 8:31 pm

Postitus Postitas kuro »

Meil väike jõgi linna ja valla piiriks. Naabri maja jõest meetrit 20 ja minul umbes100. Kobras toimetab kohe maja lähedal. Täna oli poole seitsme ajal väljas. Rohkem juba nagu koduloom. Ilus jälgida tema toimetusi.
kuro
Kasutaja avatar
ubin
Postitusi: 137
Liitunud: P Mär 12, 2006 6:54 pm

Postitus Postitas ubin »

Ei usu! :D
naljaga öeldes on kobras sama tark kui tema jahimees.
Tuli ise sinu koju adrenaliini otsima.
kuro
Postitusi: 132
Liitunud: L Dets 30, 2006 8:31 pm

Postitus Postitas kuro »

Eelmisel aastal ehitasid tammi sisuliselt Kilingi- Nõmme linna. Roheliste saates näitas, kui keegi juhtus nägema.
kuro
suur koer
Postitusi: 6
Liitunud: E Jaan 15, 2007 4:01 pm

Postitus Postitas suur koer »

Täna hommikul käisin liikumist polnud sai käidud õhtul ja tulemus oli selline ,et käsi valge mina lasin 16 kilo ja isa lasi 24 kilo.Jätsime seemneks ka kaks kobrast neid oleks saanud mitu korda lasta.Ise arvan ,et õhtul on kasulikum käia. :D
kalamees :)
Postitusi: 191
Liitunud: K Juun 21, 2006 11:26 am

Postitus Postitas kalamees :) »

Laupäeval keset päikesepaistelist päeva (kell oli kuskil 12:00) mässasid teised. Üks ujus niisama järve peal ringi ja kolm võtsid mätaste peal päikest :lol:. Sõitsin paadiga mingi 10m peale - alles siis vajusid aegamööda vette. Üks ujus kohe paadi alt läbi. Kuna seal vesi suht madal, siis oli isegi oht et lööb pea vastu paati ära :shock:. Igatahes lahe vaatepilt oli.
julged teha, julge ka vastutada...
hanespets
Postitusi: 21
Liitunud: P Okt 22, 2006 4:22 pm

Postitus Postitas hanespets »

Kuidas selle kobrikuga on muidu? Kas niisama mööda kanali või jõe äärt jalutada ja passida või tamm laiali lõhkuda ja passima jääda?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Mina käisin reedel Võrumaal ja seal oli teema selline, et käisin piki kraavi kallast, mis lookles metsavahel. Kraavil oli enamasti jää peal. Kell ca 19. Loomad istusid jää peal. Oli vist üks toredamaid hiilisjahte minu elus koprale. Kui ühe ära lasin siis oli järgmine loom kohe järgmise kurvi taga väljas ikkagi.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
rähn
Postitusi: 30
Liitunud: N Mär 03, 2005 10:24 pm

Postitus Postitas rähn »

Kas niisama mööda kanali või jõe äärt jalutada ja passida või tamm laiali lõhkuda ja passima jääda?


Ise pole veel see aasta lõhkuma hakanud. Passimas oleme käinud vennaga paar korda, õhtuti. Seni oleme lasknud kahel korral kaks looma ja ühel korral ühe. Kui häirimist ei ole olnud, toimub liikumine suhteliselt varakult.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Meil jälle nii, et enamasti igal pool neid häiritud. Seega, enne pimedat välja ei tule. mis seal salata, kuuvalguse esimeses otsas ei taha ka ennast näidata. Samuti ei näe neid hommikul. Aga öösel tegutsevad küll. Vast saab täiskuu öödel miskit asja, kui aega ja jaksu on.

Aga tänane irooni oli see, et kobrast nähti. Käisin Küttiga kobrast vaatamas, ta niisama vaatles autost, mina mõnisada m eemal kraavi ääres. Nojah, kobras oli enne pimedat üle tee läinud (tee alt läheb truubiga kraav läbi, aga miks kobras mööda teed läks... saa sa aru). Ja seda looma ei avastanudki, kadus kusagile lihtsalt ära.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Metsakutsu
Postitusi: 38
Liitunud: T Mär 28, 2006 6:44 pm

Postitus Postitas Metsakutsu »

Mul täna plaanis ka esimest korda see aasta kobrast passima minna.Aga ehk keegi targem(kes on käind see aasta juba) oskab öelda,mis kellast peaks kohal olema õhtul?
Ette tänades,Metsakutsu :) !
Vasta