Lakupastad

Ulukihoole tänapäeval.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Kas sead hakkasid käima tavalise kivi juures kohe, kui tellimus sisse sai antud? või oli asi sedasi, et tavalise kivi juures nad ei käinud, aga kui pasta tuli, siis kahhasid käima. Või oli nii, et alguses ei käinud pasta juures kah, aga nüüd käivad?
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

söögikoht kirjutas:ma ei tea aga kui kaugele see lõhn levib
MUL SEAD ALGUL KÄIA EI TAHTNUD SIIS TELLISIN JA NÜÜD KÄIVAD

kujuta ette mis siis veel saab kui pasta kätte saad ja metsa viid. :lol: :lol: :lol:
nali naljaks, aga tundub et peab ka ühe potsiku tellima
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Nüüd siis lubatud uudistoode metssigadele ka kohal.
Tegemist sellise huvitava asjaga nagu pöökpuu tõrv.See tõmmatakse lihtsalt pintsliga puu peale ja jälle üks komm sigadele valmis.Hirmsasti pidavat armastama ennast seal nühkida.Soovitavalt iga 3-4 nädala tagant tõrva värskendada.
Asi mõeldud ka hirvele.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Ega Mart juhuslikult pastaga juba katsetanud ei ole? Siis sigade peal ikka. Et kas eesti sead ka pöökpuust huvitatud üldse on.
Viimati muutis rajaleidja, T Veebr 21, 2006 8:45 pm, muudetud 1 kord kokku.
Priit Roostfeldt
Postitusi: 156
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:59 pm

Postitus Postitas Priit Roostfeldt »

Kuramus. Panin kah notsudele seda kiidetud pastat, aga huvi neil selle vastu ei ole. Esialgu kivistuda see pasta ka ei taha.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

lakupasta

Postitus Postitas jorr »

Ei tea Priit, mis sorti pasta sul oli,mina sain Feeni käest ja läks hästi peale?Isegi puki alt redeli pealt lakuti ära.Võib ka olla, et Feenipoiss viguri pärast segas midagi hulka,mis sigadele mokka mööda ja nüüd naerab vaikselt pihku. :D
noorus on ilus aeg
Priit Roostfeldt
Postitusi: 156
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:59 pm

Postitus Postitas Priit Roostfeldt »

Ma foorumi poest tellisin. Aga kes seda Feeni teab, tal omad retseptid alati varuks :wink:
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Priit kirjutas:Kuramus. Panin kah notsudele seda kiidetud pastat, aga huvi neil selle vastu ei ole. Esialgu kivistuda see pasta ka ei taha.


A kas muidu sead käivad söödal? Et sööta putuvad aga pastat ei taha? Kui üldse kohal ei käi, siis võibolla lihtsalt ei ole parasjagu ühtegi maiasmokka läheduses
tuleb jaht või jaa?
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

lakupasta

Postitus Postitas jorr »

Ega sa Priit häkki aniisipastat, mis kitsedele mõeldud, tarvitanud?
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Tõrva sain ka lõpuks paika,täna polnud aega käia,aa paari päeva pärast on tulemus käes,potensiaalne sügaja on ligiduses olemas.Trüfli pastast niipalju,et üks pütt on otsas panin uue.Kivistumisega on nii,tundub et talvel läheb pikemalt aega,kui suvel,samas soovituslikult 3-5cm kiht,kui liiga paks kiht,siis ka kauem aega läheb kivistumiseks.Meil hakkas alles siis kivistuma,kui pool oli pintsli pistetud.Kuna tegemist täiesti uue tootega,siis vaja terve aasta ära oodata,et täiesti selge pilt saada.Samas võib juhtuda,et mõni siga ei tahagi,lihtsalt tal ei ole vaja,ei tunne millegistki puudust või on keegi soolaku peale jalga tõstnud,ka seda on juhtunud,kui liiga madal känd.Igasugune tagasiside on teretulnud.
Priit Roostfeldt
Postitusi: 156
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:59 pm

Postitus Postitas Priit Roostfeldt »

See pasta oli ikka see notsude oma. Võtsin ühe haava palgi jupi (1,5m) lõin risti kaikad jalgadeks ja saagisin saega palgile 3 cm sügavused lõhed. Aga söödaplats ja kolu on kõrval ja seal käivad väga usinasti. Võibolla tõesti, et neil lihtsalt organism veel ei nõua soola. Kuigi detsembris veeretasid tavalist lakukivi nagu jalgpalli. Ja kui käisin passimas, siis panin tähele, et söödale tulles -esimesena lakkusid soola ning seejärel läksid vilja kallale.
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Postitus Postitas Anti »

Mart,kuda see pöökpuu tõrv siis su seale peale läks?
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Momendil ei oska öelda,kohe kõrval hakati metsa maha võtma ja siga ei käi üldse,pean teise kohta proovima,kus rahulikum.
Priit Roostfeldt
Postitusi: 156
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:59 pm

Postitus Postitas Priit Roostfeldt »

Et väike täiendus. Nüüd siis hakkasid ka minu kandi sead seda pastat lakkuma ja seda jubeda kiirusega. Ehk et toimib :lol:
robi1
Postitusi: 299
Liitunud: K Nov 30, 2005 12:46 pm

Postitus Postitas robi1 »

Ma olen nendest pastadest suht võhik,aga kas jutt käib samast pastast mis Küti äri müüb(hirve pildiga maksab 215 eek)?
metsas käi tasa tasa.....
Vasta