Jahikantsel

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Vasta
eros
Postitusi: 88
Liitunud: L Mär 29, 2008 8:58 am

Re: Jahikantsel

Postitus Postitas eros »

Mida te kogu aeg vingute,mul ja jahikaaslastel on kokku 15 kõrgistet ja ei ole ühelgi katust peal.Saab kõik jahid peetud ja on palju huvitavam kui kuskil kinnises putkas istumine.Kui keegi tahab hotelli puu otsa ehitada,andke kuuma ,aga ärge teistega vinguge.Kui tahan majas olla lähen linna kuhugi jooma mitte jahile. :shock: Ja see paari naela löömine puu külge... :lol: Vägisi tekib tunne et Naistefoorumisse sattund :oops: :oops:
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Re: Jahikantsel

Postitus Postitas andrus »

Vaadates seda asjandust seal pildil ei ole vist juttugi mõnest naelast.Ja sellel lahtise ja kinnise istumise kohapealt oli kunagi üks teema alapealkirjaga kui ma õigesti mäletan......."miks mulle meeldib istuda oksal nagu linnuke"
Ma istun kah kinnises kantslis aken lahti kui väga külm ei ole.Tore on kuulata looduse hääli.Aga kui õues on -20 ja tuul puhub siis on minul ikkagi tugevad eelised sinu ees.Ja minul ei ole kodustatud sead,et tulevad täpselt kella aja peale,tuleb seal ka 4-5h vastu pidada.Pealegi on 21 sajand, elu on edasi läinud,milleks ma pean ennast piinama vihmas,külmas ja tuules.
jahismurf
eros
Postitusi: 88
Liitunud: L Mär 29, 2008 8:58 am

Re: Jahikantsel

Postitus Postitas eros »

andrus kirjutas:Vaadates seda asjandust seal pildil ei ole vist juttugi mõnest naelast.Ja sellel lahtise ja kinnise istumise kohapealt oli kunagi üks teema alapealkirjaga kui ma õigesti mäletan......."miks mulle meeldib istuda oksal nagu linnuke"
Ma istun kah kinnises kantslis aken lahti kui väga külm ei ole.Tore on kuulata looduse hääli.Aga kui õues on -20 ja tuul puhub siis on minul ikkagi tugevad eelised sinu ees.Ja minul ei ole kodustatud sead,et tulevad täpselt kella aja peale,tuleb seal ka 4-5h vastu pidada.Pealegi on 21 sajand, elu on edasi läinud,milleks ma pean ennast piinama vihmas,külmas ja tuules.

Ei vaidle sellele üldse vastu,aga ma tahtsin öelda et iga mehe oma asi on kus ta istub ja kui kellegi pukk ei meeldi :VS ei pea kohe rääkima et miks sa sellised pildid siia üles sättisid.Minu arust on see onn täitsa ok (y)
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Jahikantsel

Postitus Postitas kakuke »

Kui tuled avalikkusele oma meistriteost näitama, siis peaks ikka nii palju paksema nahaga küll olema, et kannatad igasuguse kriitika ära. Ja kui ei kannata, siis keegi ei käse panna oma onni pilti ülesse.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Re: Jahikantsel

Postitus Postitas sammal.habe »

kui mees oma asjaga liputama hakkab, siis muutub see ka teiste asjaks... :wink:
Kasutaja avatar
MilanP
Postitusi: 20
Liitunud: R Nov 27, 2009 8:33 pm

Re: Jahikantsel

Postitus Postitas MilanP »

Kohaliku seltsiga sina peale alles saamas, kuid kas jahikantsli püstitamine
käib vaba voli järgi? st. et panen sinna kus hea koht?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Re: Jahikantsel

Postitus Postitas kakuke »

Kindlasti suhtle kohaliku seltsiga sellel teemal ja kui see ei hakka olema Sinu enda kinnistul, siis ka maaomanikuga. Sedasi väldid eos paksu verd ja pahandust.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Jahikantsel

Postitus Postitas Eik »

Mugav trepiga kantsel :D soojustust ei jõudnud veel panna aga passida saab.
Manused
12122010151.jpg
mihkelson
Postitusi: 219
Liitunud: P Okt 11, 2009 9:47 am

Re: Jahikantsel

Postitus Postitas mihkelson »

Pole paha (y)
Kui küsida tohib kui kõrgel see on?? :M
Gute Jagd
Joosep Käba
Postitusi: 1354
Liitunud: E Okt 18, 2004 9:57 am

Re: Jahikantsel

Postitus Postitas Joosep Käba »

Sidega ei tohiks ka muret olla? :shock:
Ilmselt saab viffi ka sealt kätte. :D
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Re: Jahikantsel

Postitus Postitas Eik »

mihkelson kirjutas:Pole paha (y)
Kui küsida tohib kui kõrgel see on?? :M


Põrand ca'4,5m
Kasutaja avatar
foxracing
Postitusi: 35
Liitunud: L Sept 20, 2008 9:27 pm

Re: Jahikantsel

Postitus Postitas foxracing »

Endal ehitatud jahikantsel 4 elekrti posti peale ja sandwich paneelist. Kõigepealt sai küljed maa peal välja lõigatud ja kokku pandud. Hiljem kohapeal metsas latt löödud kahe puu vahele, et külgesid ülesse tõmmata ja paika panna ning kinnitada.
Talvel siiani on saanud iga ilmaga istuda. Sisse veel vaja lavats ehitada kui suvel isu kauemaks istuma minna. Rahaliselt ei läinud palu maksma ka.
Manused
25092010154.jpg
25092010153.jpg
15092010150.jpg
Kasutaja avatar
foxracing
Postitusi: 35
Liitunud: L Sept 20, 2008 9:27 pm

Re: Jahikantsel

Postitus Postitas foxracing »

Mõned pildid veel.
Manused
25092010158.jpg
25092010155.jpg
25092010156.jpg
matadoor
Postitusi: 29
Liitunud: P Mai 10, 2009 7:21 pm

Re: Jahikantsel

Postitus Postitas matadoor »

foxracing kirjutas:Mõned pildid veel.

(y) (y) tugev tegu....
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Re: Jahikantsel

Postitus Postitas mustlesk »

Tugev küll, aga puud väga ligi. Kas suure tuulega ära ei lõhu?
Vasta