Relvakohver ja relvakott

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Viimati nägin Raplas sellist plastikust kohvrit nagu eelpool kirjeldasin.Aga tegelikult on kott ikka parem ja eriti hea koti saad minu käest. (y)
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Mart kirjutas:Aga tegelikult on kott ikka parem ja eriti hea koti saad minu käest. (y)

Kott on kott ja kohver on kohver! Sa too ikka parem mõni korralik kohver ka poodi müüki mida kõik kiidavad ja hind hea on. Kohe ostan ära. :wink:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
mudaahv
Postitusi: 65
Liitunud: E Okt 24, 2005 7:19 pm

Postitus Postitas mudaahv »

jahil käimiseks on kohver ikka suht mõtetu junn, suur ja kohmakas on temaga ümber käia. enamusel norm. mõõtmetega autodel ta pagassi ka eriti ei mahu, vea siis tagaistmel. pikkadeks reisideks ilmselt OK asi. endal kohver olemas a kasutust see ei leia
ahvina sündinud-ise rahul
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

Aimamisi

Postitus Postitas Arles »

Natuke aimates Kakukese kaugemaid eesmärke ei hakkaks talle kotti soovitama, sest kohvri peab niikuinii ostma. Mõlema variandiga on elu keeruline :)
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
Kasutaja avatar
sass
Postitusi: 81
Liitunud: P Sept 28, 2003 12:02 pm

Postitus Postitas sass »

Olen kuldiga päri ....endal olemas nii kott kui kohver..viimasel ajal kasutan kotti rohkem...kui mehi autos rohkem kui kaks on kohver väga tülikas ..kotti on püssi ka mugavam panna..teed ainult kaba poolse luku lahti ja torkad nagu mõõga tuppe..kohvril lukustusi neli :lol:
metsamees
Postitusi: 62
Liitunud: N Sept 16, 2004 4:02 pm

Postitus Postitas metsamees »

endal samuti, paksu voodriga (punniline) kott. Olen rahul.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

to mudaahv? Milline see normaalmõõtmetega auto siis on? Ega sa ometi taha väita, et kohvri vedamiseks tikitreilerit vaja on? Nii palju kui mina olen kohvritega kokku puutunud, on nad justnimelt igasse normaalsesse autosse ära mahtunud (ise ei pea autodeks neid väikseid konnasööjate ja japside minisid :oops: ). Aga noh eks ta ole maitse asi nagu ütles kukk ja nokkis s...a edasi :wink:
ikka lõbusalt
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Näiteks Saueri pikka kohvrit keskklassi auto pagasiruumi reeglina risti ei mahuta ära. Pagasiruumi annab selle küll toppida, ent ratsionaalsest ruumikasutusest ei ole siis enam juttugi.

BM
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

Autod ja kohvrid

Postitus Postitas Arles »

Valisin endale hiljuti autot - pereautot ja 7 istekohta oli üheks määranguks - ei leidnud sellist, kuhu kohver taha risti mahuks. Muust kogemusest - Pesukott 307 ja VW Passati puhul tuleb küljetasku kate ühel küljelt eemaldada, Nissan Primerasse ja Toyota Land Cruiserisse mahtus ilusti. Seda kõike see väike standartne, pea püssi pikkune kohver ... Seega nuputamist jagub.
Kotiga meil ka tavaliselt mõni püss metsas kaasas ja siis on küll kõikse aeg mure, kus ta on ja kuidas panna. Aga eks igaüks vaatab oma elu ja mugavuse järgi - mõnel auto tagaiste alati tühi või pagasiruumis ohte (kaste, teisi püsse) pole ja kinnituskohti jagub.
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
M695
Postitusi: 93
Liitunud: N Aug 04, 2005 6:11 pm

Postitus Postitas M695 »

mul kohver ja kottki olemas jahil ikka kotiga käia mugavam aga tiiru vahet söites kasutan ikka kohvrit
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Kakuke, annan sulle head nõu! Tee või lase teha katuseraamile kinnituv püssikohver! On autos ruumi ja relva võtmine ja panek madalama auto puhul väga mugav. Optika on ühtlases temp.-s. ja ei higista! Olen ise seda mõtet juba jupp aega mõlgutanud aga ei ole tegudeni jõudnud.
mudaahv
Postitusi: 65
Liitunud: E Okt 24, 2005 7:19 pm

Postitus Postitas mudaahv »

to aivar00,seda tahangi väita,et kesklassi auto pagassi kohver üldjuhul ei mahu (a4, a6, 3 ja 5 seeria bmw jn) a kui käid jahil a8, 7 seeria või s klassiga siis küll. need on ainsed korralikud jahiautod ju :D
ahvina sündinud-ise rahul
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Tõukaks selle teema kõrvale, et autosse ära ei mahu. Mul enamasti pakiruum tühi ja samuti tagumine iste. Kui häda siiski kätte tuleb, on võimalus see püssikohver katuseboxi panna. Seda mõtet heietan ka, kuna seda annab kenasti lukustada ja keegi ei taba ära, et mis seal sees on. Nii, et räägime ikka edasi kohvrist. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Kohvrikasutajana julgen öelda, et jahiolukorras, kus tihti vaja püssi kohvrist või kotist välja krabada ja teda sinna sisse tagasi panna, osutub kott oluliselt mugavamaks. Kohvriga suudad uue relva küllaltki ruttu ära kriimustada (sõltub kohvri lukkude ja kinnitite tüübist muidugi), pealegi kaotad päris mitmeid sekundeid relva kohvrist välja kakkumisega, kui ikka tõeliselt kiire on.

BM
Kasutaja avatar
Estlander
Postitusi: 338
Liitunud: K Nov 17, 2004 12:25 pm

Postitus Postitas Estlander »

Nagu kuum kartul käib see kohvri-koti jutt edasi tagasi :)
Võta mõlemad ja kombes.
Hundist toakoera ei saa.
Vasta