Relvakohver ja relvakott

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Relvakohver ja relvakott

Postitus Postitas kakuke »

Ülesse on kerkinud teema, et uus püss vajab kohvrit. Mida austatud foorumitegelased soovitavad, millised on kogemused? Ise olen siiani kasutanud Kleveri pehmendusega kotti, aga tundub, et see enam ei rahulda. Jutt siis vintrelvale kohvri soetamisest.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Relvakott

Postitus Postitas jorr »

Kohver on autoga liikudes kindlasti parem.Kott pehme ja võid optika kergesti paigast ära liigutada või püssile viga teha.Ütleks nii,et mida kallim püss, seda kõvem kohver, pealt muidugi.Isegi nägin klubijahil, kui mehel kotis püssipära pooleks läks.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

[url=http://www.marandi.fie.ee/catalog/product_info.php?products_id=141&PHPSESSID=91f817156c966f2ab1ed84569d112f3f]
näiteks selline toode[/url], kohvriga käies oled nagu palgamõrtsukas :D, ise eelistan siiski korralikku tugevdustega kotti.
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

Postitus Postitas sniper »

http://www.handymann.ee/cart/view_produ ... VER&page=1
natuke odavam kaup mitte väga nõudlikule inimesele
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

relvakohver

Postitus Postitas jorr »

Kotid püssile, olen ise teinud.Käisin poes vaatamas ja ahvisin järgi.Tegin termatiinist ja voodri vahele panin paksu porolooni,asja ajab ära aga kohver oleks parem.Vene ajal oli sõber puutöö peal ja tema mõned kohvrid vineerist tegi, siis vinte ka vähe liikus.Usun, et Puukoigi püssikohvri vineerist valmis teeb.Kui ikka odav püss siis üle tonni maksvat kohvrit või kotti eriti ei osteta.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Vihjeks siis see, et Kakukesel ei ole odav püss.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
puukoi

Postitus Postitas puukoi »

Kas Kakuke mu nõu kuulda võttis ja ikka õige peretoitmise riista ostis!? :lol: Olgu kuidas sellega, aga kui ruumi, kuhu vedamisel panna, siis ikka kohver kindel riist.
Üks jama on siis ikka veel - kuidas jahil liikudes vältida kukkumist, just püssile kukkumist!? Oma silme all on püss pooleks kukutud. Selleks oleks hea selline abinõu, millega lapsed käima õpivad - ratasraam. On hea ka püssi pikemal dist. kuhugi toetada! :lol:
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Kohver on ju kindlam küll ,aga oma kogemustest väidan,et ka tülikam !
Seda just siis kui jahil käiakse mitmekesi ühe autoga.Muidugi annab alati ka suurema auto osta :D Samas kohver on väga hea ,kui näiteks kasutad ATV-d.Ise valiks praegu korraliku paksu koti! Muidugi on kõige õigem muretseda mõlemad :D
Kivi kotti!
Ps. Kakuke ,võiksid rahva uudishimu rahuldada ja uue püssi margi avalikustada :D
Olku
Postitusi: 54
Liitunud: K Juul 20, 2005 11:03 am

Kohver

Postitus Postitas Olku »

Ise oman Sako plastmassist kohvrit üle poole aasta(soetatud Küti Ärist) ja olen igati rahul. Mõnikord on probleeme küll autosse paneku- ja väljavõtmisega(kui rohkem rahvast ühe auto peal on), kuid see-eest tean, et minu püss on korralikult kaitstud.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

kult kirjutas: Ps. Kakuke ,võiksid rahva uudishimu rahuldada ja uue püssi margi avalikustada :D

Ei midagi erilist, Sako Varmint kal. 222Rem ;)
Kohvri teemal ootan jätkuvalt infot. Olen ka plast kohvreid vaadanud, aga kas need ikka tihedama kasutusega ja eriti talvel külmaga kestavad?
Igal juhul tänud vastanuile ja neile kes veel vastavad. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Sõber istus ATV pakiraamil minu plastmass kohvri igaljuhul katki :cry:
Kivi kotti!
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

kohvrist

Postitus Postitas Arles »

Ise kasutan ka seda odavamat plastikkohvrit - vanem kahest kohvrist nii 4-5 a vana on ja kärab ikka. Pole samas taga väga tihti külmaga pidanud tegelema. Nii korra-paar kuus vast. Soojal ajal aga vatti ikka tihti saanud. Seni töötab küll, vaid porolloon vajaks väljavahetamist.
Mõnede autodega on küll väike probleem - kohver na pikk on, et kõige paremini pagasiruumi ei sobi - peab teine põiki olema.
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Kui kohvri peale minek,siis võiks vaadata sellise kohvri,kuhu saad püssi kontuuri lasta sisse lõigata või lõikad ise.Nende palja porolooni sisudega asjandustel on see viga,et see poroloon sealt lihtsalt tükke välja annab.Enda vana kott on igatahes ... ,poroloon (see reljeefne) katki,tõmblukk katki,mahavisatud raha. :D
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

Müüakse sellist porolooni moodi materjali, hall, suht jäik, kergelt lõigatav, saadaval erinevaid paksusi. Kihid saab mingi korraliku kontaktliimiga kokku liimida. Alguses õhuke kiht kohvri põhja, siis paksust kokkuliimitud osast täpselt sellise süvendiga nagu vaja, sellele peale. Kaanele jääb originaalporoloon. Karabiin läheb nagu jalg soki sisse.
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

relvakott

Postitus Postitas jorr »

Ega paljas poroloon tõesti kesta kuigi kaua, ta vananeb ja hakkab pudenema.Ise panin voodri peale aga need tõmbelukud, need õrnakesed.Tugevamat tõmmet ei talu.Need lukusulgurid on põhiliselt mingist alumiinsulamist tehtud (meie nimetame neid konnaks)ja kui juhtub kas või mingi niidiots vahele jääma on lukk õhtul.Paremad on laiad mettalllukud, neid oli vene ajal sõjaväe värgil palju küljes aga praegused plastlukud eriti ei kesta.
Mul sõber tegi vene ajal vineerist püssikohvreid ja vooderdas porolooniga just nii nagu Indian mainis.Ühel Lossil on siiamaani korralikult vastu pidanud,kuigi tundub veidi rohmakas olevat.
noorus on ilus aeg
Vasta