Relvakohver ja relvakott

Õnnestunud jaht on hea eeltöö tulemus , kuidas teha ettevalmistusi ja mida jahil abivahenditena kasutada.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

hendrik kirjutas:
kakuke kirjutas:...Mosse žiguli pagasnikusse ära. :)


Tõeline elu paradoks onju - Mosse sõidab žiguliga... :D
...


Üli-üli offtopic: Mossel on lisaks veel mosse kah :D

BM
Teder
Postitusi: 417
Liitunud: N Okt 07, 2004 3:17 pm

Postitus Postitas Teder »

Kakuke, kui sul tagaiste on tühi, siis ei teki küsimustki, kohver on ikka parem. Mul endal ka palju sõitmist ja alati värisesin selle optika pärast kui kotiga oli tegemist- küll autosse sisenemisel, küll ustest väljudes, lifti sisenedes jne. Pagassi paigaldusel alati sättisin, et ikka pehmete asjade peal oleks see kott. Ostsin selle SAKO kohvri ja hulga rahulikum. Liftis saab kohvrinurk ühtelugu kõlksu. Tagaistmelt avatud kohvrist on alati kerge püssi võtta, kotist hulga viletsam. Kui tagaistmele mehi tuleb, võtavad kohvri sülle.
Poroloon väsib kui püss kaua sees. Hiljem tõmbab küll tagasi, aga eks millalgi tuleb porolooni vahetada.
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

Mida arvata sellisest kohvrist? Kas kellegil on äkki konkreetse mudeliga kokkupuuteid?
http://www.handymann.ee/cart/view_product.php?product=79809&searchlink=yes&search=RELVAKOHVER&page=1
Mine metsa!! ;)
jaan900
Postitusi: 11
Liitunud: T Mai 17, 2005 5:55 pm

Postitus Postitas jaan900 »

pri:t kirjutas:Mida arvata sellisest kohvrist? Kas kellegil on äkki konkreetse mudeliga kokkupuuteid?
http://www.handymann.ee/cart/view_product.php?product=79809&searchlink=yes&search=RELVAKOHVER&page=1


Minul olemas see kohver. Ennem kui seda kohvrit ostma tõtad,mõõda pakiruum üle. Ise sõidan OPEL COMBO`ga ja kohver mahub napilt istme peale ära! Pakiruumi mahub diagonaalis.
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

kohver versus kott?

Minu kaalutlused olid lihtsad:
kui osta kohver, siis sertifitseeritud millega ka igal pool üle piiri lubatakse. No kui ma nii rikas olen, et safarile minna siis saab see kohver ka muretsetud.
meie seaduste ja tingimuste jaoks parem(loe:käepärasem) paksu porolooniga kott. Maksab pea sama mis kohver aga saad sellega ka mastini jalutada, mingit lööki optikale ega püssile ei tule kui just autoga üle ei sõida.
Enda jaoga olen rahul, nahkkattega, paks poroloon, püss fikseeritud, nii eest- kui tagantpoolt avatav, midas veel. Ilus näeb välja ka.

Ja nali või mis iganes: sääduses oli vist räägitud püssi kotis hoidmisest tema transportimisel jahil, kas ka kohvrist juttu oli?
Vasta