Kummituba!

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Kummituba!

Postitus Postitas kakuke »

Kuna foorumis on rõhk nii üleval, tunded mõllavad siis mõtlesin, et võiks olla üks koht kus üksteist klobida, et teised teemad jääks sisutihedateks ja mõlavabaks. Viisaka inimese pakun peksukotiks alustuseks ennast. :idea:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Ma teen ka nõmedaid postitusi palun minu kallal ka. Kakukesele pole kellelgi midagi nii palju öelda kui mulle. MA rohkem silma paistnud lollustega.

Öelge kõik minu kohta kohe välja siis proovime kuidas saab äkki probleeme siluda.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

kummituba

Postitus Postitas jorr »

Sa Kakuke selline noor ja ümmargune poiss,et mina küll ühtegi nurka ei näe, mis tolmutamist tahaks.
Viimati muutis jorr, E Veebr 20, 2006 3:20 pm, muudetud 1 kord kokku.
noorus on ilus aeg
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

Jorr, sa ajad midagi sassi hetkel.... Kakuke pole küll ümmargune, rohkem sinna Feeni, e. kilu klassi :)
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Normaalse kasvuga eesti mees nii nagu mina teda nägin. kiluks ei liigitaks.
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Jorr võibolla mõtles asja ilustatult: kakuke=ümmargune! Nii et kõik kes asjast valesti aru said ei kõlba siia foorumisse ja eksimine pole lubatud ja ebakompetentsus lokkab teis ning üldsegi te vaadake ikka ette, mida välja ütlete! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nali naljaks... niipalju kui mina tean, toredad mehed kõik!
tuleb jaht või jaa?
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Väga tabavalt öeldud.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Mis te nüüd minu vormide kallal jahute. Kui viimaste päevade kokkuvõte teha siis oli mul ja Joosepil ütlemist siis madistasid hendrik ja jorr taskurätiga, puukoi ei pidanud mind sobilikuks modeks, karupoeg, bm ja saialõikaja olid kõride kallal jne jne. Andke aga minna, pritsige sappi.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

saialõikajaga jahusime privas kulmud rulli ja siis sirgeks tagasi. saime probleemidest jagu.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

karupoeg kirjutas:Väga tabavalt öeldud.

Ja sina K A R U P O E G oled eriti fantastiline ,kõigi oma küsitluste ja postitustega :D Kas saa ikka mäletad ,kui pikk näiteks üks toll on :?: :VS . Ma kipun küll arvama ,et oled "mees " lollidemaa äärealadelt :D -- ja hakka aga nüüd ruttu tatti pritsima :wink:
Paremad paranemis soovid sulle sinna kaugele.... :!:
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

Te vist saate omavahel hästi läbi?? :?
indian
Postitusi: 410
Liitunud: E Okt 31, 2005 5:11 pm

Postitus Postitas indian »

AAAAGA MINU ISA ON TUGEVAM KUI SIIINU OMAAA!!!!!
Iga asi tuleb omal ajal või siis natuke hiljem.
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Üks toll on vist 2,5 cm või vähemalt sinna kanti. Lollidemaaga on ikka nii, et mis kännu otsast vaadata. Kõik on suhteline. Kõik sõltub vaatlejast ja vaatleja asukohast vaadeldava objekti või subjekti suhtes. Kõik ei saagi ühtmoodi targad olla, muidu ei paistaks targad silma ju.

Tänud heade soovide eest aga omateada suht terve. vaata et ise kuskil ei komista ja midagi ära ei murra.


Rauad kõveraks ja sapp pritsima :D

PS kult võibolla laupäeval kohtume siis saad mu tervist ka rikkuda kui tahad. teed mulle mu postituste eest füüsilise noomituse.
Viimati muutis karupoeg, E Veebr 20, 2006 3:33 pm, muudetud 4 korda kokku.
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Nagu ütles legendaarne Peeter Võsa ühes saates, selle peale, et kui üks sõber nalja viluks teise autoga surnuks sõitis: KOHE NÄHA, ET VANAD SÕBRAD!
tuleb jaht või jaa?
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Väga huvitav tähelepanek on minul tekkinud. Nii kui "keegi" karvase käeaga arvab, et teema või postitus vale on, nii kohe kustutatakse või lukku läheb. Liigne aktiivsus näitab minu arusaamise järgi "arga verd". Lubatakse küll selgitust privasse, kuid siiani kahjuks ei ole viimast ka mulle saabunud. Kui oleks tegemist kellegi konkreetse solvamisega, siis arusaadav, kuid kasvõi teemal retsept hülgest kohe lukku panna. Enne ikka vaja asja olemusse süübida. Eos asja mahategemine tekitab justnimelt trotsi nii just toimida, aga mitte ei lõpeta ebaseaduslikku tegevust. Endal kahjuks teised arusaamad. Lõppkokkuvõttes palun rohkem kriitikatalumist nii moderaatoritelt kui ka riigiametnikelt, sest see on edasiviiv jõud ja paneb mõnegi "liigsoojale" kohale istuma jäänud mehe elu üle järele mõtlema. Kuna olen ise samuti riigiametnik, siis ei pea ka ennast teistest paremaks. PS. Ei ole silmas peetud kedagi konkreetset (hülge näide lihtsalt tuli viimasena meelde) ja ka kedagi solvavalt.
ikka lõbusalt
Vasta