Kummituba!

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kirjutasin sellest Hüljes2 teema all ja võin selle postituse uuesti siia ka panna, kuna foorum jamab ja selle teema teist lehekülge ei näe.

Kui teemaks on Eestis looduskaitse all olevad liigid, oleks kena kui antaks ära juba algpostituses selgitus, et antud liiki ei kavatseta Eestis küttida, et ei jääks kellegile kaksipidi arvamust. Moderatorina tuleb vaadata ka seda, et mis mulje jääb kõrvalseisjale foorumisse sattudes ja seda lugedes.

Ps. Ma loodan siiralt, et see foorum ei muutu sarnaseks näiteks http://www.kalale.ee `ga, kust asjalikku juttu annab otsida tikutulega. Mõla ajamiseks ja teiste solvamiseks on hea koht ka Delfi.
Ka minu juttu on siin foorumis korrigeeritud kui tunded on võimust võtnud ja see isiklikuks on muutunud. Suured tänud selle eest korrigeerijale.
PPs. Kord juba lukku pandud teemat annab ka lukust lahti teha, kui autoril on soov oma algteks ära siluda, et see vastaks heale tavale. Vähemalt minuga annab sellel teemal rääkida.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Kordan veelkord:
PS. Ei ole silmas peetud kedagi konkreetset (hülge näide lihtsalt tuli viimasena meelde) ja ka kedagi solvavalt.
Ainult tolerantsust ja minu kandis öeldakse nii, et iga inimene mõtleb vastavalt oma rikutuse astmele. Kes kardab ebaseaduslikku küttimist, kes jätab ebaseduslikus lõbumajas käimise pärast töökoha.
ikka lõbusalt
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Pidasin pigem silmas seda, et sellel teemal kord jutud ära rääkides, saaks edaspidi analoogseid vigu vältida. Jahimeeste maine on niigi tänasel päeval madalam kui muru ja see olukord ei rahulda mind kohe üldse. Sellepärast ongi hea kui jahimeest ei vaevaks verbaalne kõhulahtisus ehk enne mõtle siis ütle (ei pidanud aivar00 Sind silmas). :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
tuuba
Postitusi: 38
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:35 pm

Postitus Postitas tuuba »

Ma ei viitsi sellest hülgeasjast enam rääkida...aga kui ma küsin kokkamise foorumis retsepti, siis mida saab mulle ette heita??? Kas mode peaks sellisel juhul ka teemat lukustama ja vastuseid kustutama, kui karu jahi keeluajal retsepti küsitakse? Peaks siis jutt algama sellest, et võtsin külmkapist loaga nr 432 lastud ulukiliha tüki (proovid tehtud, lõuad saadetud, nimekiri oli ka jne), mis temast küll teha annaks?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Võtab see tüki küljest ära kui märgid, et hüljest Eestis ei kavatse lasta? Võibolla mõni ei tea, aga ka seda tuleb ette, et karvakalaga siin mail kurjalt ringi käiakse. Esimeses hülge teemas oli ka küsimus, et kust said vms.
Ps. Jutt oli siinsetest kaitsealustest liikidest.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Priit Roostfeldt
Postitusi: 156
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:59 pm

Postitus Postitas Priit Roostfeldt »

**** kas foorum on muutunud kohtusaaliks, et ma pean ennem nö. puhtsüdamliku maha panema mida kavatsen lasta või lasin. Kust ostsin loa. Kellega lasin jne. Lugupeetud modeaatorid ja administraatorid ärge võtke endale jumala volitusi. Kui ma küsin retsepti lumekana kohta kas ma pean siis rääkima pikalt ja laialt sellest kust ma ta sain. Eestis ju ta keelatud. Ehk et kui küsin sokuliha retsepti pean ikka mainima, et lasin selle 18 juuni 2005.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

kakuke kirjutas: Sellepärast ongi hea kui jahimeest ei vaevaks verbaalne kõhulahtisus ehk enne mõtle siis ütle. ...


heatahtlikult sooviks sedasama mõnelegi foorumimoderaatorile ja meenutaks samas, et eestis ja üldse tsiviliseeritud maailmas on sihuke asi nagu süütuse presumptsioon. (siin ahukaate liikvel, ju seletavad selle mõiste paremini lahti kui mina seda suudaksin).

olen nii mõnigi kord enne "saada" nupu vajutamist oma postituse läbi lugenud ja siiski hiireklahvi vajutamisest loobunud. soovitan ka teistele.

kalale.ee -ga juhtunu on muidugi kurb, aga õpetlik lugu. ja tõestab näitlikult, kuivõrd vajalik on arukas ja objektiivne modereerimine. milles ma asjaomastele kodanikele jõudu ja pikka meelt soovin.

ja muide, adekvaatset selgitust hülgeteema sulgemise asjus pole ma ikkagi saanud... :roll:
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Priit, kes meil siin praegu üle reageerib? BM vist selgitas juba, et mina seda teemat lukku ei pannud ja üleval pool ütlesin:
kakuke kirjutas:Kui teemaks on Eestis looduskaitse all olevad liigid, oleks kena kui antaks ära juba algpostituses selgitus, et antud liiki ei kavatseta Eestis küttida, et ei jääks kellegile kaksipidi arvamust.

Pigem võiks võtta seda minu siinset juttu kui hea tahte avaldust, et omast vabast ajast soostun oma seisukohti avaldama. Jumalaks olemisest on asi kaugel või kust Sa seda siin välja loed?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Kunagi oli üleval teema, mille pealkiri oli a'la "Ei tea mis oleks hea retsept valge-toonekure tegemiseks? ". Üleval jõudis see teema küll olla vast paarkümmend minutit, maha ma ta võtsin ja ei leidnud kah, et oleks olnud vaja selgitama hakata, miks ja kuidas. Hülgeteema puhul oli mulje sama. Kuna hüljes vol 2 kaldus juba selgelt sinnapoole, et Norra jne, siis oli mulje teistsugune ja nagu näete, on teema alles.

Ja ei ole mõtet loopida suuri sõnu ning ennast tühja asja pärast üles kütta. Kirjutage teemasse, ärge jätke teemasid algatades ja postitades muljet, et kavandate ebaseaduslikke või heade kommetega vastuolus olevaid tegevusi, pidage kinni algatatud teemast, kasutage enne uue teema algatamist otsinguvõimalusi ja leiate, et teie teemad ja postitused ei kao kuskile.

Päikest ;)

BM
laurits
Postitusi: 215
Liitunud: T Mai 04, 2004 10:15 am

Postitus Postitas laurits »

NOH! Läks kakluseks peaaegu!
Jätke juba see hülge teema see ei ole ju salaküttide foorum, kakuke kui Mina hakkan nii mõtlema nagu sina siis ma ei saaks üldse oma tööga hakkama!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Sammal.habe, saa meheks! Jagades Sinuga sama jahtkonda võiksid tulla otse oma küsimustega minu juurde. See jutt kipub liiga isiklikuks kätte minema.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

sammal.habe kirjutas:...
ja muide, adekvaatset selgitust hülgeteema sulgemise asjus pole ma ikkagi saanud... :roll:


Osta Statoili stardikomplekt parem.

BM
tuuba
Postitusi: 38
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:35 pm

Postitus Postitas tuuba »

Paraku on nii, et paljuski juhivad just nohikud meie elu ja ilmselt peame sellega leppima.
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

tundub, et kumbki moderaator pole võimeline mõistlikke selgitusi andma.
sellega on minu jaoks teema ammendunud. ei jõua ma vasikatega võidu joosta.

ühtlasi tänan kaasfoorumlasi toetavate privaatsõnumite eest. seepärast ma nii pikalt kirjutada viitsisingi.

ja siiski - tehkem vahet virtuaal- ja päriselu vahel.

Sammal.habe, saa meheks!


Osta Statoili stardikomplekt parem.

BM
Priit Roostfeldt
Postitusi: 156
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:59 pm

Postitus Postitas Priit Roostfeldt »

Need soovid Sammalhabemele olid meil lugupeetude modede poolt küll heade tavadega "kooskõlas". Mehed kes peaks jälgima viisakat suhtumist ja kõnepruuki foorumis ei tohiks midagi sellist endale lubada. Nende pädevus minu arust on sellisel juhul küsitav.Tegemist ei tohiks olla lihtlabaste tatipritsiatega. Ja teen arvatavasti asjakohase ettepaneku ka Hr.Marandile.
Vasta