Kummituba!

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

laurits kirjutas:Kuule kakuke kui sul ei ole s,,,gi öelda siis tömba tagasi! Jätta Tuuba rahule....!


Kas mees ise ei oska enda eest seista :?:
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Nagu Kult mainis oli algul palju n.ö. rangem modereerimine ja hoiti kiivalt silma peal väiksematelgi moraali ja eetika vääratumistel.Asi oligi põhimõtteliselt selliselt mõeldud,et enam-vähem soovitud joon ette anda,sest hiljem foorumi suurenedes ja erinevate iseloomude lisandumisel nii ehk nii läheb asi lõdvemaks aga mitte läbuks.Mulle tundub et oleme asjaga hakkama saanud üldjoontes,aga paar korda aastas tuleb ikka mingeid arusaamatusi ette,just nimelt arusaamatusi ,millest siis lumepall veerema läheb.Loodan,et see lumepall nüüd siis lõpuks mäest alla jõudnud ja torkame talle porgandi ninaks ja joonistame rõõmsa näo pähe. :D
Ja mul tuli üks hea mõte pähe.Tuuba toob sealt Norrast natuke hülgeliha kaasa ja Arles lubas sauna ka teha,ma otsiks mingit head veini hülgeliha kõrvale,Feen otsib ühe hea retsepti ja teeme ühe väikese koosistumise.Tuuba räägib ja näitab pilte,et mis ja kuidas see jaht seal toimus,iseenesest ju huvitav, jaht on jaht.
tuuba
Postitusi: 38
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:35 pm

Postitus Postitas tuuba »

Andrus- pole kelleltki abi niutsunud, pole ju vajagi olnud.
Mardil ettepanek hea, aga Saaml.habe sobiks ka sellesse idülli hästi, sest teab kindlasti karvakalast kordi rohkem, kui meie. Soovitan vaadata Sammal.habe kodukat. Mulle jättis sügava mulje.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

tuuba kirjutas:Mardil ettepanek hea, aga Saaml.habe sobiks ka sellesse idülli hästi, sest teab kindlasti karvakalast kordi rohkem, kui meie.


Mõtlesingi seda seltskonda,kes sel hülgeteemal kõvasti üksteise käest "nahutada" said. :lol: Noh,et tulest ja veest on nüüd läbi mindud jääb veel Arlese juures läbi vasktorude pugeda ja nahk punaseks vihtuda. :D
tuuba
Postitusi: 38
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:35 pm

Postitus Postitas tuuba »

Nõus. Eks annan teada, kui käed verised! Ja märkusena ütlen, et ega ma selle libeda eluka pärast Norrasse sõitma küll ei hakka!!!

p.s Hendrik, BM, Kakuke- Eestis ei lase. Kiku!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Teeks siis nii, et ma valmistan mingi roa sea kisast ja mitsa nuudlitest? Hülgega on nii, et peaks ise mingis kirjanduses kõvasti surfama, sest endal pole ettekujutust sellestki millise moega see liha on. Aga kui hüljes juba kohale tassitud, eks siis uuriks põnevusega :D
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
tuuba
Postitusi: 38
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:35 pm

Postitus Postitas tuuba »

Soomekeelne link ja mõned moodused hülgelihaga ümberkäimisel:
http://www.edu.fi/projektit/tammi/vesi/ ... _hylje.htm
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Kummituba, Tikka T-3 = 300 m rebane

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Mees lasi 300 m pealt rebase :!: Mida kuradit seal nii valesti on ,ei tea milleks need vindid siis kasutusel on :?: Kui keegi saab pihta siis ei tohiks see küll teiste probleem olla.Mõni ei sa viiekümne v saja pealt ka pihta! Kui keegi nüüd küsib ,et mitmest mitu sellelt maalt kätte saadakse,siis sama võib küsida palju neid kolmkorda lühemaltki distansilt vigaseks v mööda lastakse-ikka juhtub! See kaugelt laskmine pole ju kohustustuslik,aga kui kellegil oskused olemas,siis miks mitte! Kui lugeda siit relva muretsemise rubriike siis ihaltatakse ikka neid magnumeid (karme värke) ,no milleks siis see võimas relv ,kui teda ainult lähi distansilt kasutada! Lasin ka talvel paarkümmend repsi ja arvan ,et keskmine kaugus ikka seal paarisaja ligidal Kui ei proovi siis kindlasti ka pihta ei saa,aga iga mees peab oma võimalusi õieti hindama ja pole tarvis teistele omi "tõdesid "peale suruda!
Kivi kotti!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Ei saa aru, et miks kult selle teema siin ülesse võttis. Ise proovisin lamades püssi ca 250m, rulli keeratud seljakoti pealt mis omakorda paiknes relvakohvril ja sain lastud viiese grupi järgmise. Olen oma laskmisoskusega suht alguses. http://www.album.ee/?o=291513239
Leht A4.
Miks mitte ei võiks sellise grupiga sedasi rebast lasta ...
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Sellepärast siin,et selle tikka teemaga see ei haakunud (kus see jutuks tuli) ja kurjustajaid oli mitmeid!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Tihane pakkus T3 all, et postide vahe on 50 m, üldiselt peaks olema min vahe 70 m, kunagi sai vähemasti telefonipostide vahe ära mõõdetud (oli vaja). Kui ma eksin, siis andke teada. Nende järgi hea arvutada.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

minule ka meelde jäänud, et posti vahe 50 meetrit. ära mõõtnud aga ei ole.
mis puutub 300 meetri pealt laskmisesse, siis ma ka ei saa aru, mida siin ohitakse. krt kui püss ikka võimaldab ja ise lasta oskad, siis anna minna. loomulikult tuleb enne mõelda, kas kuulil sellel maal veel looma surmamiseks piisavalt energiat on. kui on, siis palun väga. soetan endalegi parasjagu 7mm magnumit, et oleks võimalik kaugemalt kui 100 meetrit lasta.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

kummituba

Postitus Postitas jorr »

Mis postide vahesse puutub, siis vist räägite üksteisest mööda.Minu teada oleneb kõik postidel olevast liinist kas telefoni oma, kolmefaasiline või kõrgepinge sest igal liinil on erinev postidevahe mõõt.Tavaline elektrikaabel ikka vist 70 vahe.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Laskmise kohta vast veel niipalju, et nagu Kakuke demos, siis 250m pealt saab 5cm grupi tekitada kergesti, ka tal on varmint aga 222, tuttaval 308win. Kui kerge kuuliga, no üle 4gr see Kakukese kuul kindlasti ei olnud, saab sellise, siis ma millegipärast arvan, et 8gr täismantliga saab kah. Kindlamini pealekauba. Ja energiat on 300m peal ka 308-l küll ja enamgi veel, et repsist jagu saada.

Üldiselt ei ole vist väga mõtet lõugu laiutada, kui pole vindiga nats rohkem lasknud ja ka pisut tiirus :!: eksperimenteerinud. 300m on paraku selline maa, et mõnikord võib kütt ka valearvestusi teha ja pärast endalegi üllatusena avastada, et näed, lasin oma aruga 200m pealt siga ja kukkus 300m pealt. Seda eriti pimedas. Need asjad tulevad kogemusega, sinna pole midagi parata. Aga pimesi kedagi lolliks nimetada, olukorda teadmata-tundmata, on iseenesest kretinismi tunnusmärk... Michael Schumacher on ka loll onju, vahi kuidas kihutab! Või mis, Robi1?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

hendrik kirjutas:Kui kerge kuuliga, no üle 4gr see Kakukese kuul kindlasti ei olnud,

Ei olnud jah, enda laetud 3,2g Sako FMJ.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta