Kummituba!

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

kakuke kirjutas:Kuna foorumis on rõhk nii üleval, tunded mõllavad siis mõtlesin, et võiks olla üks koht kus üksteist klobida, et teised teemad jääks sisutihedateks ja mõlavabaks. Viisaka inimese pakun peksukotiks alustuseks ennast. :idea:
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

A tahate, ma teen selle Hülge teema lukust lahti uuesti ? Issver, muidu Priit kaebab ära .....appi mis nüüd saab?!?

Priit, kui juba Mardile kirjutad, ole hea, tee meie eest ettepanek sind moderaatoriks määrata. Siis me vaataksime kõrvalt ja võtaksime õppust etc. Meie, nohikud ja tatipritsid nagu me oleme, vaesekesed, me ju muidu ei oska midagi õigesti teha ;)

BM
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

No nii. :lol: Nüüdseks on ka "lambukesed" huntideks muutunud. Kokkuvõtteks pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad :lol: :lol: :lol: .
Samas oleme kõik inimesed oma "emotsioonidega" ja lihtsalt probleem selles, kes rohkem suudab emotsioone maha suruda. Mehed mina soovitan mulle külla tulla ja ma pakun teile veidikese väga okslikke ebatsuuga pakke lõhkuda (ärge hakake süüdistama, et harv puuliik jne. tunnistan ausalt, et torm murdis minu krundil maha :lol: :lol: :lol: ). Siis rahunetakse ehk veidi maha ja vastastikku "ärategemise" asemel saaks ka probleemid lahendatud. Selleks see "tuba" vist ka algselt loodi :D . Aga noh tore igastahes vaadata, et inimesed endale ise tuhka pähe raputavad, kuigi peaksid seda mitte tegema.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Moderaatorid on tasemel. Iga mees peab ennast virtuaalses keskkonnas taandama just sellele tasemele kus ta seal parasjagu asetseb. Siin on teine hierarhia. Sageli on paljude tülide ja arusaamatuste põhjus inimeste liialt suur ego ja tahetakse olla samas positsioonis, mis päriselus. Aru tuleb saada, et sa võid olla kuitahes kõrge positisiooniga oma kodukohas või kasvõi Eesti mastaabis aga siin oled tavaline inimene, kelle üle ongi kohtumõistja moderaator ja foorumi omanik.

:!:
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

äh, pange lukku või kustutage postitusi, aga andke avalikult teada a la kustutatud x, y, z postitused kui ebamoraalsed ja teema lukus.
Muidu ei saa aru, milles asi - kas arvuti jupsib, foorumiga miskit lahti või miks ma ei näe enam postitust, mida möödaminnes märkasin ja millele tahtsin vastata.
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Tunnen olema kohuseks ka sõna sekka öelda.Alustaks sellest modereerimisest,see on üks paganama raske ettevõtmine,mäletan oma esimesi "karvase käe" vahele panemisi.Kohe esimesel korral sain mööda kõrvu :lol: Aga ei jätnud jonni ,kuna see foorum on nagu tükike endast ja mida minu tõekspidamised ei suutnud rahuliku meelega pealt vaadata,siis ka vastavalt sai asja korrigeeritud ja suunatud.Endal kohutavalt hea meel,et selle juba parajalt pika eksisteerimise aja jooksul on foorum kujunenud küllaltki arvestatavaks suhtluskanaliks jahimeeste hulgas.Moderaatoritele ütleks suur aitäh abi eest,ei jõuaks enam üksi kõikide teemade arenemist jälgida,samas soovitaks säilitada pikka meelt ja tolerantsust.Mõnigaid postitusi saab korrigeerida ka lihtsalt postitjale sõnumi saatmisega ja oma soovide väljaütlemisega,teisisõnu suunata postitaja oma sõnumit muutma,paksu verd kohe vähem. :D
Postitajaile aga soovitus,kuna foorumi kasutajate hulk on küllaltki kirju,siis tasub alati ka sellele mõelda,et ridade vahele ei jääks väga palju küsitavat,eriti mis puudutab seadusandlusega vastuollu minemisi.
Kuna siin näiteks see Hülgeteema juba võeti,siis teema algataja oleks võinud kohe arvestada vastukajaga ja lihtsalt mainida,et plaanis Norra jahile minna või sõber tõi Norrast tüki liha jne.
Samas moderaator oleks võinud saata teema algatajale priva,et ole hea anna postituses kuidagi mõista,et Eestis hüljest küttima ei hakka,oleks jäänud vastastikune salvamine ära.
Sammalhabemele minu poolt vabandused,jäid ka mulle vihjed natuke mõistmatuks.
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Võtaks siis ka modekate teemal natuke sõna. Olen ka ise vaadanud, et teinekord justkui kasutavad mehed oma positsiooni ära. Kui omale teema ei meeldi või läheb natuke mõne inimese vahel isiklikuks jutuajamiseks, siis kohe teema lukku. Eriti tehakse seda uute foorumlaste suhtes. Alles siin oli, kui ühes teemas(ei tule hetkel teema meelde ja ei viitsi otsima ka hakata) vanad olijad hakkasid lõõpima ja lolli juttu ajama. ja kui uuem foorumlane julges öelda, et äkki liiguks teemasse tagasi ja ajaks mõistlikku juttu, sai ta kohe vastuseks, et miks mitte vahel ka lolli juttu ajada. Aga nii kui näiteks karupoeg paar teemast mööda lauset puistab, saab pikki pead.
kuradima hülge teemaga just kursis ei ole, aga kui mina julgesin küsida, mis paganama relvage need kuivale sattunud vaalad maha lasti(ajalehe artiklis selgelt kirjas, et LASTI maha), oli teema hoobilt lukus.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kommin natuke seda segast juttu sammal.habemega. See on puhtalt isiklikul tasandil asi. On olnud üks ebaõnnestunud jaht koos ja tema poolne kirjutamata seaduse rikkumine siinses foorumis. Mis need konkreetselt on olnud, ei hakka avalikustama. Ühesõnaga kasutatakse väljendit "Kohe näha, et vanad semud". :D Seega tõukaks selle teema kõrvale.
Püüdsin algatada väikest moodi avaliku arutelu teemal, et mis oleks soovituslik, aga kohe sain piki kaalikat. Eks ma teen sellest omad järeldused ja vaba aja olemasolul üritan privas suhelda.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
LauriV
Postitusi: 50
Liitunud: K Veebr 08, 2006 10:19 pm

Postitus Postitas LauriV »

kas te ei ole kuulnud väljendit :
foorumites vaidlemine on nagu paraolümpia, isegi kui võidad, oled ikka puudega!
ärge keegi solvuge nüüd :wink:
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

LauriV kirjutas:foorumites vaidlemine on nagu paraolümpia, isegi kui võidad, oled ikka puudega!
ä :wink:

(y) (y) (y)
jahe
Postitusi: 743
Liitunud: K Mär 24, 2004 10:03 am

Postitus Postitas jahe »

antud juhul on SAMMALHABE küll ühe vabanduse ära teeninud ja millegipärast on mul tunne, et nii mõnigi mees arvab sama,enne kui moderaatorid teiste teemasid lukku panevad või kustutavad võiks enda omad ka üle vaadata,hetkel meenub teema ,kõrgessaare jahtkond,kus ULV jutt suures osas kustutati,mis mu meelest läks rohkem antud teemaga kokku ,kui KAKUKESE isiklik rebasejaht,mis seisab seal siiani :wink:
243win
Kasutaja avatar
Arles
Postitusi: 602
Liitunud: K Dets 22, 2004 11:13 am

kummitab

Postitus Postitas Arles »

Nii, Kakuke, Sammalh, Priit, Bad man, kes siin kõik vihased olidki - mis päeval sauna küdema panen? Viha leiab ka, saate anda endale ja üksteisele, et vähe pole :)
Parimat!

Arles
arlestaal.blogspot.com
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

Kummituba?

Postitus Postitas tsuks »

ple tükkaega teõmeeli seda saiti lugend.

meelega.

Nii mõnedki asjad, mis alguses ei kõlband avaldamist- elimineeriti ja vabandati viisakalt. praegu on soppa rohkem. ja siis?

kummituba?
kakuke- ise sa alustasid- KUMMITUBA?
Kummituba on tuba kus materdatakse mõnusalt täierauaga- aga mitte keski ei sa viga ja osapooled on lõpptulemusega rahul ning suruvad kätt ja tahavad järgmine kord ehk materdada jälle..

Nugadetuba?
Provokatiivseid tekste olen ka ise varem siia trükkind- ja see õigus on igal sisseloginud inimesel.

Jumalad?
Eks neid ole jah hulgim.
Või on vastuväiteid?

Tulem?

Kordamine on tarkuse ema.
Iga sait on tema autori nägu.

Kakuke- lämme teeme kokepeakraavil kukepoksi.
ausõna- ma ei pane isegi pauke tasku...
tsuks nigu ma olen...
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Eh tsuks!
Kordamine on tarkuse ema, ei ole mina mingi jumal, kuigi nii mõnigi siit vist vägisi tahaks seda näha, miks muidu seda alati rõhutatakse.
Kukepoks, ok, vali aeg, koha juba valisid.
Tulem, paljud teemad on jäänud sopast puhtaks, mis oligi minu selle teema loomise mõte.
Andke aga edasi!
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
tsuks
Postitusi: 197
Liitunud: N Apr 17, 2003 10:56 pm

Koke peakraav

Postitus Postitas tsuks »

Sind duellile kutsudes polnud õrna aimugi et sul täna sünnipäev on- Kivid kottidesse!- kuid kuna kinda ülesvõtsid...

Salvokelk on minupoolt- niipalju me selgeks saime.
Kuna sekundantidest loobuti- on aumäng- alustame mõlemad parema jalaga.
Kaldapeal. tsuksapoolt pakutud perv ei sobinud.
Päikseloojangu aegu saame esimese kopprajuures kokku.
Müts maha- mees oli nõus, et kottessaati lumes olles teist ja kolmandat jalga toena kasutada ei tohi.

munadest juttu polnd- ei tea- kas minna arjutama?
tsuks nigu ma olen...
Vasta