Kummituba!

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

vabalt!
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

mnjah. arvasin, et enam selles teemas ei kirjuta.

aga siiski - kuna kakuke on vahepeal mu vastu mingeid arusaamatuid süüdistusi tõstnud, siis palun selgitust. millise kirjutamata reegli vastu olen ma eksinud? mul endal pole paraku aimugi. ma arvan, et minu kuriteo kaasus oleks kindlasti õpetlik ka teistele. et nemad samamoodi ei eksiks.

ühtlasi meenutan veel kord - hoidke reaal- ja virtuaalelu lahus.

kui ma kunagi siia keskkonda kirjutama asusin, oli mul mõte, et sellest võiks saada alternatiivne jahindus- ja loodusmõtte foorum. ärme rikume head asja ära ja laskume isiklike süüdistuste tasandile. meenutan - mina küsisin foorumi moderaatoreilt konkreetse küsimuse. sisulise vastuse asemel sain vaid soovituse end "Statoili stardikomplektiga" varustada. loodan, et lastehaigustest õige pea üle saadakse...
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

sammal.habe kirjutas: ärme rikume head asja ära ja laskume isiklike süüdistuste tasandile.

Minu vastus Sulle. Tegelikult vastasid sellele ise ära.
Ühesõnaga ei hakka siin seda musta pesu pesema ja leian endas nii palju meest küll olevat, et esimesel kohtumisel kui meelde tuletad mainin selle ära face to face!
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
sammal.habe
Postitusi: 1180
Liitunud: P Jaan 04, 2004 7:43 pm

Postitus Postitas sammal.habe »

leia endas niipalju meest, et vastad seal, kus süüdistamisega alustasid. süüdistusi pillud avalikus foorumis, selgitad nelja silma all?

üks tore mees, dr. Goebbels nimelt, soovitas kunagi: pillu aga poriga, midagi jääb ikka külge.

ma ei saa aru, miks mina olen Sinu poriloopimise märklauaks sattunud?
mul ei ole Sinu vastu vähimatki isiklikku vaenu.
Viimati muutis sammal.habe, N Mär 09, 2006 10:53 am, muudetud 1 kord kokku.
tuuba
Postitusi: 38
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:35 pm

Postitus Postitas tuuba »

:A
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Ma vist selgitasin, et need on isiklikult tasandil asjad. Soovid sa tõesti siin hakata isiklikul tasandil rääkima?
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

sammal.habe kirjutas:...meenutan - mina küsisin foorumi moderaatoreilt konkreetse küsimuse. sisulise vastuse asemel sain vaid soovituse end "Statoili stardikomplektiga" varustada. loodan, et lastehaigustest õige pea üle saadakse...


Meenutan - mina vastasin, et suletud teema algatajale on juba vastatud. Uuri temalt. Korduv mitmes teemas sama küsimuse esitamine minule isiklikult ei avalda küll kuidagimoodi tugevamat muljet, paljudele toetavatele privaatkirjadele vihjamine samamoodi mitte.


BM

P.S. Eestis on palju erinevaid vedelkütuse jaemüüjaid, ei ole mõtet end minu konkreetsest soovitusest kuidagimoodi piirata lasta ;)

bm
tuuba
Postitusi: 38
Liitunud: N Veebr 03, 2005 1:35 pm

Postitus Postitas tuuba »

Ja nüüd viimast korda...aitab...BM vastas mulle privasse tõesti. Mina hindan vastust sisutühjaks, samahästi oleks võinud mitte vastata. Mul on ju õigus arvamusele? Kuna vastus tuli privas, siis tsiteerima ja kommenteerima seda ma ei hakka, kui just BM seda ei soovi. Naerma ajab mind see jätkuv BM poolne soovitus bensujaama suhtes. See ongi siis mode tase! :lol: See ongi, millega ta tegeleb! Klähvib kasutajate peale nagu professionaalne delfi kommentaator! :lol: Ju see on siis tema elu...selline põnev ja täis ootamatuseid!
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

Andke raiskadele ! Kõik see foorum barrikaadidele !
(Kõrvus kumisemas internatsionaal)
Aga kus see kirjas on et avalikus foorumis demokraatia valitseb :) ?
andrus
Postitusi: 2800
Liitunud: R Veebr 27, 2004 8:45 pm

Postitus Postitas andrus »

Vaadates teie meeldivat läbi saamist , siis ei imestagi enam mis moodi jõuab kõik see p.sk jahimeestest ajakirjanike lõugade vahele. :?
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Vaata Tuuba, kummituba saigi loodud selle mõttega, et kui vaja saab kõik hinge pealt ära öeldud, ilma, et peaks ilutsema.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Ole hea sammal.habe, ära siis bensiini ostmisel parem tikke kaasa küsi. Ehk ühesõnaga ignoreeri minu soovitusi stardipakettide jms kohta. Või tee mida iganes paremaks pead.

Nagunii olen ma nüüd ju end blameerinud, kompromiteerinud ja üleüldse vääritult ja sündsusetult etc etc üleval pidanud. Üldiselt on mul sellest üsna ükskõik, see siin on virtuaalelu ja kui teie (abstr.) oskate neid sassi ajada, siis minul seda viga ei ole.

Tuubale niipalju, et sina küsisid, mina vastasin. See, mida sa vastusest arvad, on tõepoolest sinu teha. Kui tahad leeki jätkuvalt üleval hoida, kommenteeri mu vastust niipalju kui süda iganes ihaldab. Jätan endale õiguse vastukommentaaridest hoiduda.

Ilusat märtsipäikest kõigile ;)

BM
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Rahu ,rahu ! Ega mulle ka kõik selle modereerimisega seoses ei meeldi,aga mõlge positiivselt ! Ajast ,kui mina liitusin on asi ikka kõvasti paremuse poolle liikunud.Algul hõõruti iga väiksema sõnavääratuse v mõttesähvatuse peale seadusi ette,et vat seadus ütleb ......Eks moderaatoridki arenevad edasi ja taipavad,et pole vaja hunti seal põõsas näha kus teda tegelikult pole! Olen kindel,et see väike nagin tuli asjale ainult kasuiks ja lähme nüüd mõlemalt poolt mõistvamalt edasi!
Kivi kotti!
laurits
Postitusi: 215
Liitunud: T Mai 04, 2004 10:15 am

Postitus Postitas laurits »

Kuule kakuke kui sul ei ole s,,,gi öelda siis tömba tagasi! Jätta Tuuba rahule....!
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Eks ma selle jaoks neid kokkutulekuid nagu vaikselt ka teen, et mehed saaksid päris elus kokku ja suhtleksid näost näkku. Imelik on ainult see, et need, kes siin pidevalt moderaatoreid, ja üldse kõike, kritiseerviad, ei kipu üritusele kohale tulema. Alati on vaikne ootus, et äkki ilmub keegi vihastest andjatest kohale, aga ei... tulevad neutraalsed ja siis moderaatorid :D Ja antakse mulle ka vastu pead, et pahadega pundis olen (paras mulle). Oh... üks hea näide tuli meelde. Kunagi, kui Jorr hakkas oma pikast jahimehekohemusest postitusi tegema, sekka ka Karvane tema kasutaja alt, siis tuli ikka kriitilisi noote sel teema, et kas ikka nii saab öelda, ja äkki ikkagi ebaseaduslik, või oli lihtsalt palju tarbetuid postitusi... aga koprajahis olid mehed kohal. Ja nüüd on situatsioon selline, et kui nägu, mees ja postitused kokku viidud, siis vaatan ka paljusid varasemaid postitusi teise pilguga ning need on hoopis mõistetavamad (st, palju postitusi niisamagi mõistetavad).
Seega, virutaalkeskkonnas kipub tihtilugu tulema sisse selliseid ütlemisi, mida tavaelus ei ütleks. Või kui tavaelus on mingi stiiliga harjutud (või ka foorumis), siis jäetakse mõni asi kahe silma vahele (kes see siin vihjas, et moded oma üksteise postitusi ei kustutagi, mis ka vale). See iseenesest mõistetav, et kui keegi uus ja võõras kohe mingi mitmeti mõistetava teemaga peale lendab, siis võidakse... ehhh... ei viitsi hetkel rohkem... ja veel... paras meile, et me siin foorumis kasutajad oleme. 8)

Ps. kummitoas võivad, minu meelest, ka moderaatorid palju vabamat kõnepruuki kasutada.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Vasta