Kuul konteineris

2004. aasta teemad
Suletud
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Kuul konteineris

Postitus Postitas rajaleidja »

Lehitsesin jahimehe raamatut ja seal hakkas silma siledaraua kuul, mis oli konteineris. Ühesõnaga 12 kal. mõeldud konteinerkuul. Idee oli vist selles, et pärast laskmist eraldub konteiner ning kuul ise on väiksem ja lendab kaugemale.
Kas ma olen õieti aru saanud? Kui jah, siis kas neid ka Tartus kuskil müügil on?
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Kui need on strela'd siis on saast. Kasutasin ise neid kunagi, pooled läksid risti märklehte. Põhjuseks oli see, et konteiner ei avanenud alati, lõikasin küll neid neljaks, aga tolku oli vähe. Võibolla kuumusega pressis sabad kinni, mina neid igal juhul jooksma ei saanud.
Kasutaja avatar
Deerhunter
Postitusi: 62
Liitunud: N Sept 18, 2003 1:52 pm

kuul konteineris

Postitus Postitas Deerhunter »

Olen kasutanud 16kal turbiine 12kal konteineris ja tulemus oli päris hea.
See annab suurema algkiiruse kuna 16 kal kuul on kergem.
Kasutaja avatar
pri:t
Postitusi: 388
Liitunud: E Dets 01, 2003 5:55 pm

Postitus Postitas pri:t »

Kuulid seal ju väiksemate mõõtmetega kah kui tavaliselt seega vist kannatab rahulikult ka tšokist lasta? :oops:
Mine metsa!! ;)
Kasutaja avatar
Deerhunter
Postitusi: 62
Liitunud: N Sept 18, 2003 1:52 pm

Postitus Postitas Deerhunter »

väike põrsas kirjutas:Kuulid seal ju väiksemate mõõtmetega kah kui tavaliselt seega vist kannatab rahulikult ka tšokist lasta? :oops:



Täitsa rahulikult kannatab tsokist lasta.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Kui tegu on Polevi kuuliga mis ka osaliselt konteineris, siis tegu väga hea kuuliga. Ise olen neid kasutanud oma 28 kal. püssis ja üle Blondo sellest kuulist kuuli pole kohanud.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Suletud