Riihimäe Erämess

Üldfoorumis võib rääkida teemadel , mis teistes foorumites ei kajastu.
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Riihimäe Erämess

Postitus Postitas hendrik »

Selline huvitav asi siis jälle tulekul. Paljud eesti jahimeestest-kalameestest ka kavatseb minna/ või on eelmistel käinud?

http://www.riihimaenmessut.fi/showpage.asp?id=3932
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Mina käisin 2002. Oleks ainult soome keelt osanud ise, siis oleks ehk huvitavam olnud - nii et see karikas siis enda kraesse eksole. Meelde jäi veel see pisidetail, et toona Eesti päritolu pangakaarte, ka krediitkaarte seal ükski masin süüa ei tahtnud (pangaautomaadid küll siiski aktsepteerisid, aga kassades ei saanud neid kasutada). Nii et toona pidi kõiki asju in cash ostma.

BM
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Ma ise olen ka aint korra käinud. A mulje oli tegelikult täitsa hea. Kuna ma tol korral mingeid ostuplaane ei omanud, siis ei olnud ka maksmisega muresid ega midagi sellist. Silmaringi sai laiemaks küll, hea oli see, et praktiliselt kõike, mis näha sai ka näppida. Ja tooteid on ikka hulka rohkem kui meil Eestis näha. Kel on nt mingi püssi või kiikri vms ostuplaan, siis soovitaks soojalt. Kui tead, mis huvitab ja hinnapiirid ka teada, siis on see üks kasulik koht. Kuigi, messihinnad pidid väidetavalt Soome keskmistest kallimad olema, nii et sealt ostmisega tuleks pisut ettevaatlik olla. Samas on võimalik kontakte saada, et kasvõi hiljem ja teistel tingimustel äri ajada.

Sel aastal on ka plaan kindlasti minna.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

See ostmise asi algas tegelikult juba messi enda piletite soetamisel - sommide kohapeale ülespandud ajutine pangasüsteem lihtsalt ei toetanud ühtegi välismaist kaarti.

BM
Kasutaja avatar
gustav
Postitusi: 62
Liitunud: R Nov 04, 2005 7:45 pm

Postitus Postitas gustav »

Enadal oli kah väike plaan minna ag eks näis mis saab
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Postitus Postitas 22LR »

1994.a oli 1.külastus ja sellest peale pole ühtki vahele enam jätnud.Viimased korrad olen üritanud kohal olla reedeti,siis rahvast veidike vähem. Seegi kord tõsine plaan minna.ON mida vaadata ja kui soov,siis ka osta.Mis puutub hindu,siis annab tingida,vähemalt mulle pole seda siiani pahaks pandud -see käib nagu laadakommete juurde.Kohtumiseni Riihimäel!
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Riihimäe Eramess

Postitus Postitas jorr »

Ehk valgustab keegi ka piletihindu?
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Re: Riihimäe Eramess

Postitus Postitas hendrik »

jorr kirjutas:Ehk valgustab keegi ka piletihindu?


Seal esimese postituse lingil on kõik kenasti kirjas tegelikult:

Pääsylippujen hinnat:
Aikuiset 12 euroa (täiskasvanud)
Lapset 7-15 v. 8 euroa ( 7-15a lapsed)
Perhelippu 24 euroa (2 aikuisen mukana alle 16-vuotiaat ilmaiseksi) - perepilet ( 2 täiskasvanuga alla 16a on tasuta)
Ryhmälippu 8 euroa (vähintään 10 maksavaa, ennakkotilaus) - rühmapilet ( vähemalt 10 maksvat inimest, ettetellimisega)
Pysäköinti 4 euroa - parkimine

Tegin siis mõne märkuse juurde, et poleks soome keelest segadusi :wink: .
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

riihimäe erämess

Postitus Postitas jorr »

Tänud Hendrik! Poisil on plaanis minna aga inimene tahab Jumal juhib.Üldiselt pole lugu kallis aga relvaostuks tuleb pihutäis pabereid ka teha ja iga paber muidugi maksab midagi.
Tartus pidi klubi korraldama, et maksad neile ja rohkem kuhugi sõidu eest maksma ei pea.Sinna ja tagasi +messipilet oli vist 1000 krooksu.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Mul ka plaan sel aastal uuesti vaatama minna,natuke aega möödas ja ehk ka vähe teise pilguga vaatama.Fotoreportaaži ka ju vaja :lol:
To:BM
Kas seal krediitkaardiga ei saanud,seal polnd elektroonilist süsteemi,lihtsalt pani su kaardi mingile jurale,kopeertšekk ja raginaga üle ning põhimõtteliselt pressis kaardi reljeefsed andmed tšeki peale.Ma ise kül ei proovinud,aga simmid-sommid ostsid sedamoodi usinasti.

Kes käinud pole ,soovitan minna ,saab ikka paljusi asju,mida praegu netist kiibitsed oma käega katsu ja silmaga vaadata ning võrrelda.Keeleprobleemi pole mõtet karta,ei puhund mina ühtki keelt mõitlikul tasemel,aga oma uudishimu sain igat-pidi rahuldatud ja messielamuse missuguse.Ausalt öeldes toimub ju asi praktiliselt meil ukse ees,pole õigeid reisikulusi ega muid erilisi väljaminekuid.
Nii et juuni algul kõik messile,pärast vahetame muljeid.
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Mart kirjutas:....kopeertšekk ja raginaga üle ning põhimõtteliselt pressis kaardi reljeefsed andmed tšeki peale...


Ei, toona ei saanud üldse, sellise meetodi peale nad ei tulnud. Prooviti erinevaid deebet- ja krediitkaarte, eri süsteemide omasid - ei midagi. Kui oli väljastpoolt Soomet, siis ei kõlvanud.

Kordan veel üle, et see oli aastal 2002 - loodame, et ajad on edasi läinud ;)

BM
22LR
Postitusi: 358
Liitunud: R Mär 04, 2005 12:34 pm

Postitus Postitas 22LR »

BM.Ava arve Norda pangas ja kõik Otto automaadid Soomes aktsepteerivad seda pangakaarti.
Alati on rohkem kui 2 võimalust!
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Mul hakkavad kõrvad juba liikuma selle jutu peale, et mine tea ehk isegi. :D
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

22LR kirjutas:BM.Ava arve Norda pangas ja kõik Otto automaadid Soomes aktsepteerivad seda pangakaarti.


Noh jah. NII oluline see mess mu jaoks nüüd kah ei ole :D

BM
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Kuidas messile minekuga on,kuu ongi jäänud veel.
Ega keegi pole kursis,kas püssi lasta ka saab,kui mingi huvitav isend väljas.
Seal siis foorumlaste kokkusaamine messimelus :D
Vasta