Kas vastab tõele et ...

2004. aasta teemad
Suletud
Erik poiss
Postitusi: 6
Liitunud: N Jaan 01, 2004 10:41 pm

Kas vastab tõele et ...

Postitus Postitas Erik poiss »

Olen kuulnud sellist asja et on olemas püssitoru kaliibrid ,et kontrollida püssitoru sise täpsust nimelt jahipüsside nii TOZi kui IZi suhtes.Et kui on valiku võimalus siis tuleks kõik püssid enne ostu ära kontrollida et pärast poleks jama!Kas kellelgi on selle kohta midagi kommenteerida,võibolla ma ei püstitanud seda küsimust kuigi õieti siis palun parandage.
Kaupo Kindsigo

Postitus Postitas Kaupo Kindsigo »

Mida sa seal kontrollid? TOZ-il 18,5 mm, IZ-il 18,5-18,6, Browningul 18,7-18,8, kõigil tootjatel sisuliselt erinevad mõõdud! Vaata parem mõlema raua kokkujooksu haavlitega ja erinevate tšokkidega... ja ära aja mingeid rauakolakaid rauda sisse!
Pikk
Postitusi: 375
Liitunud: K Mai 26, 2004 4:35 pm

Postitus Postitas Pikk »

Igale avale on võimalik leida kaliibrit vastava täpsusega, aga mida sa raua mõõtmisest saavutada tahad, hakkad ülitäpseid kuule valama või :?:
Ka halb kogemus on kogemus!!!!!
Kasutaja avatar
serx
Postitusi: 203
Liitunud: N Jaan 08, 2004 1:36 pm

Re: Kas vastab tõele et ...

Postitus Postitas serx »

Erik poiss kirjutas:Olen kuulnud sellist asja et on olemas püssitoru kaliibrid ,et kontrollida püssitoru sise täpsust nimelt jahipüsside nii TOZi kui IZi suhtes.Et kui on valiku võimalus siis tuleks kõik püssid enne ostu ära kontrollida et pärast poleks jama!Kas kellelgi on selle kohta midagi kommenteerida,võibolla ma ei püstitanud seda küsimust kuigi õieti siis palun parandage.



ma eeldan et sa tahad kontrollida ega raudadel pole mingisuguseid paise mida silmaga ei näe? seda tehakse ehk ikka spetsiaalse sise-peegliga.....
Suletud