Kummituba vol3 e. sergo keeruline mõttekäik

Siia paluks filosofeerivad väljaütlemised,mis ehk kaasaegsetele mõistmatud ja tulevikus arusaamist leiavad.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Sergo ole hea mees ja selgita iga oma postitusega ka minusugusele "lollile" oma mõttekäik lahti. Siiani lugedes sinu postitusi, vahel ka kahte järjestikust(enda postituse muutmise klahv on sul silme ees) ei ole mina mõhkugi mõistnud peale selle, et soov ainult oma postituste arvu suurendada ja esineda. Vabandan ette kui solvasin, aga niisugune mulje mulle jäänud on.
ikka lõbusalt
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Aivariga täitsa nõus, sest ausõna s***agi ei jaga Sergo tekstidest välja. Mõnes on miski point olnud kah aga... kuidagi kesiseks on jäänud see point võrreldes tähtede ja postituste arvuga.
Teemad kah - mismoodi on seotud mingid Merivälja varesed relvadega? Ja seda kah, et hoolimata võru kultuuri seotusest eestiga, ei ole võru keel meil suhtluskeel - äkki kirjutad eesti keeles, kui üldse midagi kirjutada on? Seda ümbernurga kamarajura on praktiliselt igas postituses, kui on midagi öelda, siis ütle ja kui ei ole, siis ole vait...
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

Oi oi kurja kus rahvas on ikka tige. Kõik on NIIIIII targad...kui jutt on teistest erinev, siis on kohe "loll", "imelik" peab suu kohe kinni panema ja "targad" rahule jätma. Imelik rahvas.

Tsitaadid veel
"jahimehed on sõbralik rahvas.." -- ehtne debiilsus
"saame kõik hästi läbi" -- pole kunagi juhtunud
jne

Teeks kuskile üks sõbraks saamise nurk kah, kus inimesed näitavad oam sõbralikku loomu ja head läbisaamist.
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

kas sa karupoeg tundsid ennast puudutatuna vä.... Nii palju kui mina olen asjale pihta saanud, siis miskipärast "teiste" mõtted on mulle arusaadavad või vähemalt aimatavad olnud. Pealegi kui karjas elad, siis pead ka käituma samade reeglite järgi. Too ju elementaarne ühiskonnaõpetus. Kordamine on tarkuse ema nagu ütles "onu" Lenin, et kui mina aga oma "lolli" peaga asjale pihta ei saa, siis palungi täpsemat selgitus. Mis ma teha saan, kui papa-mamma ja taevataat na vähe mulle andsid. Kedagi teist ma aga "lolliks" ei ole tituleerinud, kuigi vahel väga tahaks :oops: ........
ikka lõbusalt
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Mnjah, alguses nagu mingi mõte oli ja sinna see kaduski...ma pole ka neid heietusi kustutanud enam, ikka lootuses, et mingi iva äkki ilmub kuskilt. Lisaks ka see põhjendus, et las uinamuinatatakse konkreetsete, juba teada-tuntud pealkirjadega uinamuinatamise teemade all ;)

BM
Kasutaja avatar
karupoeg
Postitusi: 283
Liitunud: N Dets 08, 2005 2:47 pm

Postitus Postitas karupoeg »

aivar00 kirjutas:kas sa karupoeg tundsid ennast puudutatuna vä.... Nii palju kui mina olen asjale pihta saanud, siis miskipärast "teiste" mõtted on mulle arusaadavad või vähemalt aimatavad olnud. Pealegi kui karjas elad, siis pead ka käituma samade reeglite järgi. Too ju elementaarne ühiskonnaõpetus. Kordamine on tarkuse ema nagu ütles "onu" Lenin, et kui mina aga oma "lolli" peaga asjale pihta ei saa, siis palungi täpsemat selgitus. Mis ma teha saan, kui papa-mamma ja taevataat na vähe mulle andsid. Kedagi teist ma aga "lolliks" ei ole tituleerinud, kuigi vahel väga tahaks :oops: ........


Ei mina tunne ennast puudutatuna. Mul kama mis siinne seltskond arvab. Aga lihtsalt võtta kellegi kallal, kelle point võib olla natuke segane [sergo], lihtsalt seepärast et SINA ei saa aru ja veel mõned ei saa... See ei õigusta minu eelmises postituses toodud tsitaatide sisu. Ühe tsitaadi autor oled sa ise [aivar00]. Sulle endale on võibolla vähe antud kuskilt, kui sügavama mõtte otsimine ei ole lihtne tegevus.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Presidendil on ka oma pressi jünger kelle ülesanne "vana" apsakaid siluda! Sa KARUPOEG võiksid Sergo palgale hakata ,et targad mõtted ka lollemateni tuua (minusugusteni) :D
Kivi kotti!
Viimati muutis Ahto Kattai, K Apr 26, 2006 6:26 am, muudetud 1 kord kokku.
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

Tervitust teile, võidukad väed!

Sergo tahab teile pisikese nipsu nina pääle lasta, teie nii korralikud, kained, edasipürgijad. Lugege kõigepealt teema pealkiri läbi, siis rääkige asjast. Ja kui mul on komme n.ö. läbi lillede mõnikord rääkida siis triviaaleeldus oleks samal tasandil respondeeruvat vastust saada.

Lugupidamisega
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

aivar00 kirjutas:Sergo ole hea mees ja selgita iga oma postitusega ka minusugusele "lollile" oma mõttekäik lahti. Siiani lugedes sinu postitusi, vahel ka kahte järjestikust(enda postituse muutmise klahv on sul silme ees) ei ole mina mõhkugi mõistnud peale selle, et soov ainult oma postituste arvu suurendada ja esineda. Vabandan ette kui solvasin, aga niisugune mulje mulle jäänud on.


Vaata, sellega on nii, et kes aru saada tahab, see ka saab. Aga selle totra jutuga, et ma mingit statistilist postituste numbrit taga ajan ja viidetega klahvidele mida kasutada... mõtle teinekord ka ise. Solvasid küll, jah.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Huvitav, rääkisin päev paar tagasi Gunnarile, et näe foorum on kahtlaselt rahulik, et küll varsti midagi tuleb ja käes see ongi. Kakleks ikka kaklemised selleks loodud teemade all ära ja jätaks foorumi muud teemad sellest sogast puhtaks. Ise küll ei viitsi võtta lahti järjekordset teemat, kus jälle arutatakse a`la Karupoeg Sa oled nii loll ja Sergo muffigi ei saa aru millest räägid.
Mina ka ei saa aru Sergo jutust ja soovitaks talle paremini oma jutu sisu läbi mõelda või lase mõnel kodusel see läbi enne lugeda ja küsi, et kas tema saab aru mida öelda tahad.
Karupoeg, aga tundub väga hõisus vend olevat, et oh mina teeks ja oleks, tuhkagi, enne tee ja siis räägi.
Edu!
Ps. mina liigutasin selle nägelemise siia.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
jahihull
Postitusi: 31
Liitunud: T Veebr 28, 2006 10:34 pm

Postitus Postitas jahihull »

Vaadake hiirel on sihuke rull kust saab teksti edasi kerida.Kasutage seda ja ongi asi koras.
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

kakuke kirjutas:Huvitav, rääkisin päev paar tagasi Gunnarile, et näe foorum on kahtlaselt rahulik, et küll varsti midagi tuleb ja käes see ongi. Kakleks ikka kaklemised selleks loodud teemade all ära ja jätaks foorumi muud teemad sellest sogast puhtaks. Ise küll ei viitsi võtta lahti järjekordset teemat, kus jälle arutatakse a`la Karupoeg Sa oled nii loll ja Sergo muffigi ei saa aru millest räägid.
Mina ka ei saa aru Sergo jutust ja soovitaks talle paremini oma jutu sisu läbi mõelda või lase mõnel kodusel see läbi enne lugeda ja küsi, et kas tema saab aru mida öelda tahad.
Karupoeg, aga tundub väga hõisus vend olevat, et oh mina teeks ja oleks, tuhkagi, enne tee ja siis räägi.
Edu!
Ps. mina liigutasin selle nägelemise siia.


heakene küll, mehed, eks ma käi siis oma jutud uuesti üle ja kirjutan ümber, teen niiöelda puust ja punaseks need mis seda väärivad, on ka tõesti asju, mida oleks kuskile mujale kirjutama pidanud. Kuid seda hullamist on siin ka teistel ette tulnud ja keegi pole vastu hambaid saanud, võrrelge või oma kollektiivset vemmalvärssi jahinaljade nime all. Pärl omasuguste seas, eks ole? Aga muidugi, mis on lubatud Jupiterile ei sobi härjale. Kummastav kuid eestlastele igiomane suhtumine. Te ütlete, et ei saa aru kuid ei ütle, millest? Kui ma tõesti rumalusi kirjutan, kellelegi varba peale astunud olen siis öelge otse. Ega mina pole siia valitud nagu rahvaasemikud Riigikogusse, volikogudesse, kes oma tooli kinni peavad hoidma. Kui ei sobi, öelge, ilmselt sattusin siis valede meestega rääkima ja endale sobimatusse seltskonda. Vabastan meelsasti koha erudeeritumatele ja "ühtlasse halli massi sulandumisvõimelisematele".

Lugupidamisega
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

sergo kirjutas:Te ütlete, et ei saa aru kuid ei ütle, millest?

Tegelikult jääb jutu mõte arusaamatuks, et mida millega öelda tahad. Jääb mulje, et on probleem eneseväljendamisega, mitte sellega, et teisiti millestki arvad. See siis puhtalt minu arvamus ja pole välja öeldud paha pärast. Ma ise ka õpin selgemat eneseväljendamist ja teinekord mõni aeg hiljem tekib endalgi tunne, et no mida krdit ma sellega nüüd öelda tahtsin. :D
Ps. Ära oma postitusi nüüd küll ümber kirjutama hakka, siis ei pruugi see teiste edaspidise jutuga haakuda ja kellele seda koogelmoogelit ikka tarvis peaks olema.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

ei ole vaja karta, ei hakka kõike ümber kirjutama kui üldse...

tegelikult Te nuhtlete mind ju ainult kahe teema pärast aga ise endale seda selgeks mõelnud pole mitte.

Esimene teema: nutulaul- ega see ka siis päris jabur pole, iga inimese valulävi ja ootused-lootused erinevad on, mis selles siis paha kui tekib mõte oma emotsioone teistega jagada? Ausalt öeldes pidasin jahimehi asisemateks aga tuleb välja, et ikka peaaegu keskmine Delfi tase.

Teine teema: millegipärast küsimustele, mis vajavad raskemat, analüüsi vajavat vastust seda reeglina ei tule mitte. Teema vajub kiiresti ära igamehe heaolusse ja mõttelaiskusesse. Soovite näidet? Ainult üks paljudest:

oli temaatika ajakirjast "Eesti Jahimees". Ainuke mees kes midagi konkreetset ja programmilist välja pakkus oli Feen, mina toru tegin "statistikat" ja sain aru, et uriseda eriti pole millegi kallal, kuhu jäid kõik ülejäänud rahulolematud? Konstateerisid lõpus fakti, et said ka oma eksiteel olnud ja neile ettenähtud portsu(ajakirjast siis) kätte. Ja imede ime, olevat isegi paremaks muutunud?

Aga temaatikast, mis kasutusreeglitest kinnipidamist soovitavad, samas ka muudest reeglitest: näiteks sõna "huinamuinatamine" tuleneb venekeelsest roppusest.... jõudu asjalistele. See oli märkus, kas tõesti jälle arusaamatu? Kuidas on, patust puhtad poisid?
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

hendrik kirjutas:Aivariga täitsa nõus, sest ausõna s***agi ei jaga Sergo tekstidest välja. Mõnes on miski point olnud kah aga... kuidagi kesiseks on jäänud see point võrreldes tähtede ja postituste arvuga.
Teemad kah - mismoodi on seotud mingid Merivälja varesed relvadega? Ja seda kah, et hoolimata võru kultuuri seotusest eestiga, ei ole võru keel meil suhtluskeel - äkki kirjutad eesti keeles, kui üldse midagi kirjutada on? Seda ümbernurga kamarajura on praktiliselt igas postituses, kui on midagi öelda, siis ütle ja kui ei ole, siis ole vait...


kui Sa ütleksid, mis Sulle pärale ei jõudnud? Oh, raske on Sinu tee Püha Tõe juurde! Aga nüüd ilma naljata. Ära ole tähenärija, ma seletan Sulle ära. Merivälja või Kapakohila, seadused on täitmiseks. Mulle tundub lihtsalt, et meie seadustes on mõningad augud ja selllepärast ärgitasingi asiseid mehi mõtlema. Kui Sa arvad varestest võitu saama ilma relvadeta siis soovitaksin Sul lugeda Konrad Lorenzi "jutukesi".

Eesti keel ei ole ainult nn. kirjakeel, kui Sa nii arvad, siis solvad ligi kahte kolmandikku eestlastest, olen kindel, et kasutad oma kõnekeeles ka ise oma kodukandi murdelaene. Edasi mõtle ise. Et Sul kergem südamel oleks siis ütlen, et see oli minu vanaema ja minu lapsepõlvekeel, kindlasti on seal ka vead, aeg teeb oma korrektuurid. Aga, ega kõik siis ka Tallinnast ole, et me "maksame", tuleta meelde klassikuid. Küll mõni mees ka aru sai.
Vasta