Kummituba vol3 e. sergo keeruline mõttekäik

Siia paluks filosofeerivad väljaütlemised,mis ehk kaasaegsetele mõistmatud ja tulevikus arusaamist leiavad.
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

härrased, vististi meie kõigi vaimse tervise huvides oleks asjale ilus lõpp teha. Asi kipub tõesti käest ära ja seekord mitte Sergo deliiriumi või mõnuainete tarbimise süül. Ma tuletaksin meelde, et temaatika oli Sergo ja karupoja... , vaatame, kuhu me jõudsime.

Sergol oli eraldi teema varestest, Hendrik tassis selle kummituppa kaasa. Kakuke uhas ka siin uhkelt varestest edasi, Sulle Sinu siinse viimase arvamusavalduse täpsustuseks niipalju, et ma kutsusin soovijaid vaatlema mitte vastu taevast tina andma, sellest ka see medali jutt. ****, kui reeglid ikka nii karmid on, miks Sa vareste juttu vareste alla ei tõstnud? Tegid tõsisest asjast naerunumbri. Aga selle leksika ma aegamööda Sulle üles riputan, tsiteeringutega ei viitsi ennast vaevama hakata, loed ise kui aega tekib või huvi on milles ma küll sügavalt kahtlen.

Kult:ei ole pahatahtlik. Olen ma kuskil kirjutanud või öelnud, et nõuan! Pole niisugust kommet. Selleks ma ju küsingi, et targemad appi tuleksid. Sinu jutust ka niimoodi aru saada võib, et vaba arutelu ainult siis lubatud on kui ise küsin, ise vastan, ükskõik kui pädev vastus on. Siis teistel hea oma tarkust näidata rumala lahenduse väljapakkumise korral. Arusaadav peaks olema ju see, et küsitakse ikka siis kui vastus puudub või ähmane on ja teiste arvamust teada tahetakse. Järjekordselt analüüsiksin oma temaatika püstitust varestest: minu omast arust õige rõhuasetusega küsimus nüsiti ära teemaks kus piltlikult öeldes Sergo elab koos varestega nagu mingi eesti Mowgli ja kraaksub koos nendega. Tänud.
Aga see retsept, et tõstatad teema ja pakud lahenduse ka välja väga hea. Palju Sinu poolt siia sääraseid toimetatud? Ehk juhataksid?

Gunnar, Sergo puhul on terased vennad jahimehed ammu välja luuranud nii tema ravimatu delirium tremensise kui pideva mõnuainete pruukimise, nüüd ma lugesin, et teid ka patuteele ahvatlemas olen. Ehk ütleksid, kus ja kuna ma selle teema raames seda kirjutasin, et teile viina pakun! Aga mõte on Sul õige, viin ikka tarkade meeste jook.
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Täpsustuseks lisaks, et kui foorumi võimalused oleks lubanud, oleks tõstnud ka vareste jutu vareste teema alla, aga kahjuks selline tehniline võimalus puudub. Ära hakka punnima mingi vana materjali ülesse riputamisega. Vanasti arvati ka seda, et maakera on lapik, asub kolmel elevandil ja kilpkonnal. Mind huvitavad ikkagi ennekõike objektiivsed mitte subjektiivsed asjad sellel teemal ja sellest ma ka reeglina lähtun. Vareste teema on siin üleval vist seetõttu, et ise küsisid, et mis Sinu jutus segaseks jäi, see oli üks neist asjadest.
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

kakuke kirjutas:Täpsustuseks lisaks, et kui foorumi võimalused oleks lubanud, oleks tõstnud ka vareste jutu vareste teema alla, aga kahjuks selline tehniline võimalus puudub. Ära hakka punnima mingi vana materjali ülesse riputamisega. Vanasti arvati ka seda, et maakera on lapik, asub kolmel elevandil ja kilpkonnal. Mind huvitavad ikkagi ennekõike objektiivsed mitte subjektiivsed asjad sellel teemal ja sellest ma ka reeglina lähtun. Vareste teema on siin üleval vist seetõttu, et ise küsisid, et mis Sinu jutus segaseks jäi, see oli üks neist asjadest.


ma veelkord palun Sind minu postitus läbi lugeda kohast "hendrik" . Vabanda, seekord Sinu jutt juba ebamääraseks kujunemas.
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

Kuulge, härrased adminnid-moderaatorid - tõmmake see teema ja mõni "lugulaulu" teema veel sinna filosoofia puiestee alla ära ja on elu kohe ilusam... Kes tahab, see filosofeerib seal edasi ja asi kombes. Kes ei taha, ei filosofeeri ja ja kommenteeri kah, polegi mingit kama ja sõnelust. Kes loe ja suhtleb asjapärast, ei pea mingit suva loba siin niisama lugema.

PS: See, kes teema " Filosoofia puiestee" välja mõtles, võib mu käest nelipaki küsida. Ilus teema ja kulub ära, eriti praeguse foorumipilastuse juures :roll:
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

hendrik kirjutas:Kuulge, härrased adminnid-moderaatorid - tõmmake see teema ja mõni "lugulaulu" teema veel sinna filosoofia puiestee alla ära ja on elu kohe ilusam... Kes tahab, see filosofeerib seal edasi ja asi kombes. Kes ei taha, ei filosofeeri ja ja kommenteeri kah, polegi mingit kama ja sõnelust. Kes loe ja suhtleb asjapärast, ei pea mingit suva loba siin niisama lugema.

PS: See, kes teema " Filosoofia puiestee" välja mõtles, võib mu käest nelipaki küsida. Ilus teema ja kulub ära, eriti praeguse foorumipilastuse juures :roll:


mina ausalt teemat "Filosoofia puiestee" välja ei mõelnud aga Sinu ettepanekut pooldan kahe olemasoleva käega. Hull oleks ainult see, kui ka sellest teemast kummitoa analoog kujuneks. Mul oleks seal rääkida küll, kas ka Sul?
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

OT: Hendrik, me Mardiga ootame nüüd Sind nelipakiga :D

BM
Kasutaja avatar
hendrik
Postitusi: 890
Liitunud: R Veebr 04, 2005 10:33 am

Postitus Postitas hendrik »

baddmann kirjutas:OT: Hendrik, me Mardiga ootame nüüd Sind nelipakiga :D

BM


Saadan ära kuhugi või saate nt kokkutulekul kätte? Saan aru, et kahepeale tegite :arrow: kummagile 2 (b) ??? Nagu lubasin, see nelipakk on olemas. Isegi kui juhtun ta vahepeal ära jooma, ausõna, ostan uue asemele.... :D
Andke siis privasse teada, mismoodi ja millal ja kuidas õlutit soovite.

Ei, Sergo, ma ei näe hetkel, et ma niipea enam siin alafoorumis sõna võtaks. Seda ma tean, et sul oleks siin palju rääkida. Kulla mees, sulle see tehtigi ju... ?
aivar00
Postitusi: 3263
Liitunud: K Juun 16, 2004 2:09 pm

Postitus Postitas aivar00 »

Kas mina kui teema "algataja" kah lonksu saan :lol: :lol: :lol:
ikka lõbusalt
shorty
Postitusi: 72
Liitunud: N Apr 06, 2006 5:21 pm

Postitus Postitas shorty »

kahju, et varem teema peale ei sattnud ja asi juba vist vaibunud, aga nagu nii Sergo ja tema "vastased"(või vähemalt üks "vastane") siin väitsid, on foorumis ilmselgelt tolerantsiga probleeme. Liiga tihti tuleb ennast puust ja punaselt väljendada, et kõik aru saaksid või õigemini: tahaksid aru saada. Kui jätad mingigi võimaluse, et su juttu võidakse kahemõtteliselt võtta, siis tavaliselt seda tehaksegi. Ja kahjuks tundub, et haagitakse end selle mõttepoole külge, mis jahinduse, relvade ja muu sarnasega ei haaku absoluutselt. Tõesti võiks enne mõelda, kui "Saada" nupule vajutada(ma üsna tihti loobun, sest leian, et pole mõtet teiste aega raisata ja mõttetu risu oma kommentaaridega tekitada). Enamikes teemades tundub jutt nii laiali valguvat, et info mille omandaks paarisaja sõnaga, on mitmele-mitmele lehele laiali paisatud. Aga eks need foorumid olegi pisut ka jutuhimu rahuldamiseks, mitte ainult tarkuse külvamiseks.

Samas mu jutt sama paratamatult mõttetu, kui see, et mõned teemad venivad pikaks (kindlasti on ka neid, mis on olemuselt pikad ja mida ei venitata oma sogaga) ja see, et mõnede "naljameeste" "kommentaarid" võivad õrnahingelisemale mõnituse või rünnakuna tunduda.

Mul foorumi haldajale üks palve või soovitus ka: iga foorumlase andmetes võiks vanuse ära tuua, saaks vanust ja juttu võrrelda(kuigi läheks juba liiga privaatseks vist siis). ma ainult 20, nii et "loll jutt" oleks minu poolt veel nooruse nõtrusest õigustatud :wink: , aga teine kord mõtlen, et mõni ikka parjalt vanadusest väeti juba ka :lol:
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

sergo ja karupoja ..........

Postitus Postitas jorr »

Hendrik ära koonerda, mehed ikka mõlemad asja juures ja kaks +Aivar. :D
noorus on ilus aeg
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

hendrik kirjutas:Kuulge, härrased adminnid-moderaatorid - tõmmake see teema ja mõni "lugulaulu" teema veel sinna filosoofia puiestee alla ära ja on elu kohe ilusam... Kes tahab, see filosofeerib seal edasi ja asi kombes. Kes ei taha, ei filosofeeri ja ja kommenteeri kah, polegi mingit kama ja sõnelust. Kes loe ja suhtleb asjapärast, ei pea mingit suva loba siin niisama lugema.

PS: See, kes teema " Filosoofia puiestee" välja mõtles, võib mu käest nelipaki küsida. Ilus teema ja kulub ära, eriti praeguse foorumipilastuse juures :roll:


mõiste, ütlus "foorumipilastus": mõttelaadist: viis plusss
"
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

shorty kirjutas:kahju, et varem teema peale ei sattnud ja asi juba vist vaibunud, aga nagu nii Sergo ja tema "vastased"(või vähemalt üks "vastane") siin väitsid, on foorumis ilmselgelt tolerantsiga probleeme. Liiga tihti tuleb ennast puust ja punaselt väljendada, et kõik aru saaksid või õigemini: tahaksid aru saada. Kui jätad mingigi võimaluse, et su juttu võidakse kahemõtteliselt võtta, siis tavaliselt seda tehaksegi. Ja kahjuks tundub, et haagitakse end selle mõttepoole külge, mis jahinduse, relvade ja muu sarnasega ei haaku absoluutselt. Tõesti võiks enne mõelda, kui "Saada" nupule vajutada(ma üsna tihti loobun, sest leian, et pole mõtet teiste aega raisata ja mõttetu risu oma kommentaaridega tekitada). Enamikes teemades tundub jutt nii laiali valguvat, et info mille omandaks paarisaja sõnaga, on mitmele-mitmele lehele laiali paisatud. Aga eks need foorumid olegi pisut ka jutuhimu rahuldamiseks, mitte ainult tarkuse külvamiseks.

Samas mu jutt sama paratamatult mõttetu, kui see, et mõned teemad venivad pikaks (kindlasti on ka neid, mis on olemuselt pikad ja mida ei venitata oma sogaga) ja see, et mõnede "naljameeste" "kommentaarid" võivad õrnahingelisemale mõnituse või rünnakuna tunduda.

Mul foorumi haldajale üks palve või soovitus ka: iga foorumlase andmetes võiks vanuse ära tuua, saaks vanust ja juttu võrrelda(kuigi läheks juba liiga privaatseks vist siis). ma ainult 20, nii et "loll jutt" oleks minu poolt veel nooruse nõtrusest õigustatud :wink: , aga teine kord mõtlen, et mõni ikka parjalt vanadusest väeti juba ka :lol:


kahekümne aastasena paned Sa teksti ja mõtted perfektselt paika ja kirja.
Eriti meeldib mulle sõnakasutus "tolerants". Hea on "näha ja kuulda" et ka noored mõtlevad. Tõsiselt !

Minul homme tiksub viiekümne esimene tärmin.
Kasutaja avatar
Olgerd
Postitusi: 787
Liitunud: P Apr 09, 2006 5:16 pm

Postitus Postitas Olgerd »

shorty kirjutas: Liiga tihti tuleb ennast puust ja punaselt väljendada, et kõik aru saaksid või õigemini: tahaksid aru saada. Kui jätad mingigi võimaluse, et su juttu võidakse kahemõtteliselt võtta, siis tavaliselt seda tehaksegi.
Nõus absoluutselt.
Ahto Kattai
Postitusi: 2418
Liitunud: R Mär 12, 2004 8:41 pm

Postitus Postitas Ahto Kattai »

Õnnitlused siis SERGOLE :!: (b) (b) (b)
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Palju õnne ka minu poolt. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Vasta