Foksterjer vs saksa jahiterjer

2005. aasta teemad
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Mõned värskemad pildid veel minu tulevasest abimehest, 5 ja poole kuune


Pilt
Pilt
Viimati muutis Eik, T Aug 15, 2006 6:50 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
saa
Postitusi: 134
Liitunud: T Juun 15, 2004 2:48 pm

Postitus Postitas saa »

Küll on ilus ja naksi olemisega .
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Hea näide inimesest kes ei oska lugeda koera käitumist, räägin endast. :D
Läksime "trucer'iga" kobrast hiilima ja võtsin koera ka kaasa, sõber läks jõe kallast mööda ülesse ja mina koeraga allapoole, korraga hakkas mu kutsikas urisema ja vaatas ettepoole, omal turjakarvad püsti ja ei taha enam edasi minna. Mina punnitan silmi, et mida ta seal näeb, ei näe mina midagi. Koer astu paar sammu edasi ja ikka uriseb, vaatab minu poole ja jälle ettepoole, mina ei midagi :D .
Ja siis käis umbes 3 meetrit koerast ja umbes 4 meetrit minust üks kõva plarts ja oligi kobras läinud, istus ta jõe kaldas olevas, vett täis augus ja ei liigutanudki. Koer kargas küll kohe sumaki auku aga hilja, see auk oli jõega ühenduses ja läinud ta oligi. Kirusin küll ennast, algajat koeraomanikku, silma-ja kõrvahaiguses aga parata polnud enam midagi.
Sellel õhtul me õnneks ilma saagita ei jäänud, tänu "truker'ile", ja koer sai ka paugu ja saagi kokku viia, ning kobrast katkuda.
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

esimene näitus siis edukalt möödas ja uued sihid horisondil!!!:D :D
Pilt
Viimati muutis Eik, T Aug 15, 2006 6:51 pm, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
sooviku
Postitusi: 2291
Liitunud: R Nov 19, 2004 7:22 pm

Postitus Postitas sooviku »

Foxi kiidetud küll,kiidaks nüüd jahiterjerit ka.Minu kutsik sai ka näitusel(Türi-Allikul)kõva teise koha.Ära pani talle oma õde.Sellest ei tasu muidugi rääkida,et sakslase kutsikaid ainult kaks ringis oligi. :D
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

No nii... jahikatsele minek laupäeval, käisin täna peni Jõgeval testima, võtab rebast mis kole :D , hoidke siis pöialt (y)
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

PiltJahikatse edukalt sooritatud, 72 punni, ka 3karu oli kohal oma foksiga ja sai 74 punni :D
Siin ka üks pilt kus penid üksteist õnnitlevad, peale sooritust. :D
Meie foksidel läks küll libedalt aga osad taksiomanikud olid küll hädas, ei saa neid urgu ja kui said siis ei arvanud nad jälle rebasest midagi.
Siia ka soovitus, et kui valid jahikoera siis vaata kas on jahikatsed tehtud ja veel parem, uuri kohtunikult mis moodi koer need katsed läbis, 3karu tegi just nii ja koer on tal tõesti asjalik, ning heade jahiinstinktidega.



Pilt
Viimati muutis Eik, T Aug 15, 2006 6:52 pm, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Fox
Postitusi: 24
Liitunud: N Veebr 19, 2004 10:34 pm

Jahikatsed Jõgevamaal

Postitus Postitas Fox »

Osalesin ka oma sakslasega neil katsetel. Läksin nn. lambist ,
koer alles aastane ja jahil nagu suurt pole käinudki.
Katsed tehti kahes voorus, minu koer jäi teise vooru.
Esimese vooru tulemustega ma pole üldse kursis, kuna polnud kohal.
Teisest voorust sai jahikatse tehtud vaid kolmel koeral. Ühe venelase foks, üks punane taks ja minu sakslane.
Punkte sai ta 74 ja eriti rõhutati sõnakuulekust. Võin vaid öelda, et jaht ja jahikirg on neil koertel kaasasündinud.
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Hakka või ise endale koera soetama :D Reklaam on igatahes vägev.
Vot, see selleks, võta see tüüp siis koprajahti kaasa ka.
Ja kui keegi teinegi, terjerite omanikest juhtub tulema, siis need kutsud on seal igati oodatud.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Feen :D , soovitan soojalt koera, elu läheb hoopis teistpidi käima, palju aktiivsem (mitte et ta seda enne polnud) ja lõbusam.
Kui koeraga seal midagi teha on siis võiks võtta küll.
Kasutaja avatar
Istuv Sõnn
Postitusi: 61
Liitunud: E Veebr 21, 2005 7:04 pm

Re: Foksterjer vs saksa jahiterjer

Postitus Postitas Istuv Sõnn »

zakslane kirjutas:Oskab keegi öelda et kumb on jahikoerana etem ja kumba iseloom on inimsõbralikum.
Tuttaval oli sakslane ja see oli püsti ****, oma naist ja teisi jahiseltsilisi ei sallinud silma otsaski, närvid olid täiesti läbi.


jahiterjer on kangema ja sõjakama iseloomuga.
Suletud