Jahihuviliste kokkutulek 2006

vana sokk
Postitusi: 144
Liitunud: E Nov 22, 2004 3:32 pm

Postitus Postitas vana sokk »

No maastik sama mis Meegomäel ja mitu hektarit.
võimalikult suurem ports
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahihuviliste kokkutulek

Postitus Postitas jorr »

A pead sa siis kindlasti esimeseks tulema,tähtsam vast ikka osavõtt.Takistusribal kindlasti ka muid tegemisi peale hea vastupidavuse ja nagu spordis ikka omajagu ka õnne vaja.Peaasi, et rahval põnev vaadata oleks kuidas sa seal rajal müttad ja higi valad.
noorus on ilus aeg
kakuke
Postitusi: 5754
Liitunud: E Sept 01, 2003 3:32 pm

Postitus Postitas kakuke »

Mart kirjutas:Mul oli väike plaan lasta Jääger-Online logoga mütsid teha, et kes soovib see võtab endale, aga asi jäi minu enda taha. Ei leidnud sobivat mütsi ja hiljem kihutas kuupäev sajaga vastu ja nii see tegemata jäigi. Sorry.

Müts (nokats), mhmm, minu jaoks on see asi mida üksnes tiirus kannan. Samas kannavad vist pea kõik T-särki. Kas selle peale pole mõelnud? Hakkaks nüüd vaikselt seda rida ajama ja ongi järgmiseks kokkutulekuks olemas. :)
Kahtluse korral jäta sõrm sirgeks !!!
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Postitus Postitas Anti »

t-särk oleks küll päris lahe... 8) Aga mis seal peal on?mis värvi? jne..
Mina paneks Jääger online logo seljapeale,aga ette :roll:
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahihuviliste kokkutulek

Postitus Postitas jorr »

No särk oleks asjak küll aga mis hind tuleb?Tartu klubi muide müüb kokkutulekulogoga särke vist juba paar aastat, tea kas on veel järelgi?Et siis paneme kõik foorumilugejad ühte moodi riidesse vä?Ise pakuks välja, et vajutame iga mees-naine musta märgi otsa ette,nagu Indijas mõnedel naistel, tuleb hästi odav ja lihtne välja.Ei saa nagu aru, milleks peab mingi kamp inimesi olema mingi kindla tunnusega?Et ühte usku nagu aga seda ei saa ka ütelda, et siis nagu rikkam või targem rahvas, et oskab juba lugeda ja kirjutada vä?
Vanasti kui rahvas palju pastlaga käis,tuli moeks kriugsuga kingad,mida kõvem kriuks, seda kallim king.See selleks ,et oleks ikka kuulda ka et rikkam juba ja kingaga, mitte pastlaga käin.
Mõni ütleb, et üksteist ära tunda, aga mulle näiteks ei meeldigi, kui mind mittetuttav ära tunneb aga sõbrad tunnevad nagunii ja aitab küll.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Anti
Postitusi: 501
Liitunud: E Dets 05, 2005 2:13 pm

Postitus Postitas Anti »

jorr..ära nüüd head ideed kohe hukka mõista :!:
Kes tahab,see ostab,kuigi mina ise küll ostaks selle särgi 8)
Aga kui sulle ei meeldi,ega sind ei sunnita seda endale muretsema ju :idea:
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Jorr, vähe sellest, me tikime nimelised särgid-mütsid ja kui selga ei tõmba või pähe ei pane, siis trahvime 1 trahviühikuga :D . Vaata Jorr, teisest küljest ju hea, kui kusagil trehvad Jääger-online mütsiga meest ja sul vaja parajasti 15 min aega surnuks lüüa, siis astud aga ligi ja juttu jätkub kauemaks. :D
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahihuviliste kokkutulek

Postitus Postitas jorr »

No jah, kui kohustuseks siis olen mina esimene kes selga ja pähe paneb.Aga aitab jutust, pidu algab, hakkame minema ja kui hästi läheb ehk trehvame ka.Mind lihtne tunda,mul kõõrtsilmad ja kõver nina.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

Postitus Postitas honkomees »

näh, istun tööl ja kuulan hommikust saati kõrvalt Hurmiorust kostvat kokkutulekuliste paugutamist. Varsti peaksid ka mulle külla tulema muuseumi kaema ...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahihuviliste kokkutulek

Postitus Postitas jorr »

Kõik sai järgi vaadatud, nii Honkomees kui muusijunn ja talurahva oma ka ja päris hästi sisustas reedeõhtu ära.Aga rahvast nagu vähemaks jääb järjest,Pärnus oli peale nelja tonni aga siin peale kahe.Tea kas laiskus või rahvas kooner ja ei taha piletiraha maksta.Süüa ja juua sai ja kellel võimali ka oma naisega tantsida,müüdi ka igasugu jahipudinaid aint kallivõitu lugu põhiliselt.Ka Jahi-Jakt oli oma odavate vidinatega väljas,isegi sai uus optika tellitud.Ka ilm oli jahimehe vääriline, andis nii vihma kui päikest.Ja ka mõned foorumlased sai järgi vaadatud ning isegi ilma eritunnuseta tunti ära.
noorus on ilus aeg
rajaleidja
Postitusi: 2633
Liitunud: R Okt 03, 2003 9:50 pm

Postitus Postitas rajaleidja »

Rahvast võibolla vähevõitu selletõttu, et see nädalavahetus oli igal pool kõikvõimalikke järvepidusid, küla kokkutulekuid, kalapüügivõistlusi, viljandis folk jne. Eks enamus perenaisi lähe enne nendele üritustele, kui lähevad mehaga jahimeeste üritusele.
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Postitus Postitas Kristi »

arvata on, et rahvast just igasuguste muude ürituste rohkuse tõttu vähe oli, kuigi minu meelest küll täiesti piisavalt :P Ise jäin väga väga rahule :)
Kasutaja avatar
Feen
Postitusi: 3079
Liitunud: T Veebr 03, 2004 4:58 pm

Postitus Postitas Feen »

Oli tore jah :) ma olin natukene v2sinud kyll, kuid sellegi poolest j2in v2ga asjaga rahule. Tartu sai ka 2. koha sel korral, kokkuv6ttes, paras meile.
Üks lask - liha. Kaks lasku - võib-olla. Kolm lasku...
gunnar
Postitusi: 882
Liitunud: P Aug 22, 2004 4:18 pm

Postitus Postitas gunnar »

Rahul olen sellega et sai igast toreda ja lõbusa rahvaga suheld, nii forumist kui
uusi tuttavaid ;) Millega rehul ei ole, on see et mõlemal õhtul napilt peale kella 0200 läks igasugune muusika ja avalik peoelu kinni ??? Miks ometi, see pole ju mingi pioneerilaager ja kui kardetakse et see kedagi väga häirib siis peaks organiseerimas nii et EI häiriks. Peale seda kella 0230 käis ju pidu sektsioonides veel üle laagri edasi, samas oleks tore mingis suuremas summas lõbutseda ju :) Samas, see on ainult minu arvamus.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Miks rahvast aastatega vähemaks jääb ehk sellest, et silmale ei pakuta midagi. Topisemeistrid aastast aastasse sama igavalt, müügimehed sama laisad, koerte teema üürike, külalisesinejaid vähe jne., ei peaks seda lihtsalt pelgalt õllepeoks, kõik mis toimub enamjaolt osalejatele midagi pakub, pealtvaatajatele üsna kasin, suuresti sellest tingituna alles laupäeva pealelõunal sai kohale tuldud. Poole tunniga teed tiiru peale, ajad kohatud tuttavatega juttu, aga mis edasi. Grillida ja õlut juua jahijuttude saatel saab ka rahulikult koduses ringis. Beretta demolaskur oleks võin'd näiteks olla, terve Eesti oleks kokku tulnud :D ja poleks vaja osalejate vähesuse üle kurta. Oleks jätnud muud tegemised kus see ja teine ja kohale tormanud.
Minu jaoks oligi märksõnaks ''igav''.
Vasta