Jahihuviliste kokkutulek 2006

Teet
Postitusi: 67
Liitunud: P Veebr 20, 2005 9:20 pm

Postitus Postitas Teet »

Mnjah. Saarlased ka lõpuks tagasi kodus ja muljed head! Koht oli ilus ja korraldus ka normaalne! Ei ütle ühtegi halba sõna. Kui ainult seda et miks bänd varakult lõpetas, rahvas oleks vist varaste hommikutundideni tantsu vihtund.
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Rebusk kirjutas: vaba aega kippus jääma isegi liiga palju.
sellegipoolest ülirahul :D


Korraldus oli hea, niipalju kui sellega sai kokku puututud, ei ole midagi halba öelda, aga Rebuski tähelepanek õige, tegevust ehk siis vaatamist võiks ikkagi rohkem olla. See ei sega, et võistutulistamine ja viktoriin jne. need ju traditsiooniliselt kokkutuleku värk, aga päev võiks veel sisutihedam olla.
Ei tea kas mina käisin teises WC-s , igatahes see koht, kus mina ennast kergendamas käisin, kannatas küll kriitikat, ebameeldivat haisu polnd ja saepuru visati ka vist vahepeal juurde ja oh imet paberirullid olid ka olemas. Aa ega ma seal nii tihti ka käinud ja pähapäeval üldse mitte.
Laager oli mõnus ja korraldus hea.
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

Postitus Postitas Patterdale »

Vastuseks Jorrile mul ei ole takse,taksid olid arvatavasti hr Lillemäe omad
mul oli kahjuks ainult üks koer kaasas, läks selle koera toomisega vähe kiireks ja otsustasin edasi lükata,mis seda kahekuust kutsikat kolmeks päevaks kuhudi rahva sekka vedada ta veel süstimata ka,aga ärge muretsege kaubed on tehtud, augustis on eesti teine patterdale koer
kohal, seekord emane.
Dog and man are truely partners in the hunt.
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahihuviliste kokkutulek

Postitus Postitas jorr »

Jah, korraldus oli tasemel,isegi lõpus enne auhindade kätteandmist kui tekkis oht,et rahval oodates igav hakkab,pani korraldaja rahva tinnat tantsima ja lõbus oli.
noorus on ilus aeg
Jahimehe-tütar
Postitusi: 1
Liitunud: T Juul 25, 2006 2:08 pm

Postitus Postitas Jahimehe-tütar »

Tore lugeda mida keegi kokkutulekust arvab, veel enam, et järgmine kokkutulek toimub Harjumaal ja korraldajateks oleme meie... :)
Endal täitus 10 aastat kokkutulekutel käimisest ja siiani pole ühegi kohta midagi halba öelda... igal aastal uus ja huvitav, kuigi jah, sel aastal tundus, et rahvast on vähem aga võib-olla sellepärast, et ruumi oli palju ja inimesed olid väga laiali...
Ma olen alati selle ürituse kohta öelnud " suve parim üritus, korra käid ära siis järgmised aastad enam vahele ei jää..."
Kasutaja avatar
KeegiVeel
Postitusi: 120
Liitunud: T Okt 04, 2005 11:09 am

Postitus Postitas KeegiVeel »

Aga ikkagi oleks huvitatud ürituse kokkuvõttest... kas keegi teab, kust lõpuprotokolli või paremusjärjestust leida võiks?
Austage ka teisi jahimehi!
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

Tean ainult seda, et esimene Viljandi, teine Tartu ja kolmas Ida-Viru
hundikutt
Postitusi: 1
Liitunud: E Juul 24, 2006 11:59 am

Postitus Postitas hundikutt »

oli normaalne pidu aonult wc kultuur jatis soovida
Kasutaja avatar
KeegiVeel
Postitusi: 120
Liitunud: T Okt 04, 2005 11:09 am

Postitus Postitas KeegiVeel »

muide tulemused EJS'i kodulehel (http://www.ejs.ee) üleval.
Austage ka teisi jahimehi!
Vasta