Jahihuviliste kokkutulek 2006

jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

Jahihuviliste kokkutulek 2006

Postitus Postitas jorr »

Kokkutulek varsti käes, kas ikka minejaid on?Endal viis minejat ja piletid ning käepaelad klubis kinni,pidi 100 krooksu näo pealt kolmeks päevaks olema.Kohapeal kallimad.
noorus on ilus aeg
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Postitus Postitas Kristi »

Kas on teada ka kui palju see pilet seal kohapeal kallim on?
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

Mina jõuan arvatavasti laupäeva õhtuks.
Kasutaja avatar
Patterdale
Postitusi: 195
Liitunud: L Nov 06, 2004 12:32 pm

Postitus Postitas Patterdale »

Patterdale ja co on reede hommikust kohal,kui hästi läheb siis kahe musta koeraga
Dog and man are truely partners in the hunt.
mustlesk
Postitusi: 635
Liitunud: N Dets 02, 2004 1:48 pm

Postitus Postitas mustlesk »

mina ka perega minemas
Kasutaja avatar
Troll
Postitusi: 158
Liitunud: E Mai 05, 2003 3:41 pm

Postitus Postitas Troll »

Leppige siis mingi tunnus kokku, et foorumlased üksteist ära tunneksid! :)
Kasutaja avatar
KeegiVeel
Postitusi: 120
Liitunud: T Okt 04, 2005 11:09 am

Postitus Postitas KeegiVeel »

Kas keegi oskaks öelda, et mis ülesanded seal takistusrajal on? Meil igaljuhul terve sektsioon teeb vaikselt trenni ja asja võetakse ikka täie tõsidusega.
Austage ka teisi jahimehi!
Kasutaja avatar
honkomees
Postitusi: 2969
Liitunud: P Mär 14, 2004 4:13 pm

reklaam

Postitus Postitas honkomees »

Kutsun foorumlasi külastama mu töökohta, Eesti Maanteemuuseumi, mis asub kokkutuletulekulaagrist ca 1 km kaugusel. Ise olen kogu nädalavahetuse tööpostil...
Jaht on kunst, mis nõuab ohvreid!
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jAHIHUVILISTE KOKKUTULEK

Postitus Postitas jorr »

SIIN EI NÄE MUUDKUI REKLAAMI,KAS TAVALISI JAHIMISELLE
KA IKKA TUEB JA OSA VÕTAB?rEBUSK,EGA KOHAPEAL VIST KALLIM LUGU POLEGI AGA REKLAAM SELLINE, ET RHKEM MAKASAB.
noorus on ilus aeg
jorr
Postitusi: 3240
Liitunud: T Mär 01, 2005 9:52 pm

jahihuviliste kokkutulek

Postitus Postitas jorr »

Ja vaja seda tundmist nii väga, et kõik kokku saaks?Ise pakuks välja,et mina nagunii eritunnusega aga teised võiks väiksejuku nähtavale jätta ja kohe näha, et see ju foorumlane,Feenipoiss ju mitu foorumlaste kokkutulekut teinud aga osavõtt nati viletsavõitu,kas nüüd siis saame kõik kokku ja mis kärakat keegi paneb vä?Mina kui vanema poole esindaja panen metsakohinat aga ega pasunapoiss ka paha pole.Aga jah, praegu jahimees seda kibedikku ei tohigi pruukida ei enne jahti ega peale jahti ammugi mitte, kuigi kained roolijukud panevad mütse pea iga päev,kõik eeskirjade järgi ja seaduslikult load saanud vennad.Jahimeeste peres aint mõni üksik eksija.Aga kokkutulek kindlasti toimub ja õigel ajal õiges kohas kas foorumlasi nüüd kõiki tuleb eks see olene juba muudest asjadest aga feenipoiss on kindlasti kohal ja kuidas teist foorumilugejat ära tunda,eks see ole juba teine teema.
noorus on ilus aeg
Kasutaja avatar
Mart
Lehe päälik
Postitusi: 2339
Liitunud: L Dets 07, 2002 8:59 pm

Postitus Postitas Mart »

Mul oli väike plaan lasta Jääger-Online logoga mütsid teha, et kes soovib see võtab endale, aga asi jäi minu enda taha. Ei leidnud sobivat mütsi ja hiljem kihutas kuupäev sajaga vastu ja nii see tegemata jäigi. Sorry.
Kristi
Postitusi: 256
Liitunud: E Dets 29, 2003 11:51 am

Postitus Postitas Kristi »

no see mütsi-teema on tundub, et juba iga-aastane :D ju järgmiseks aastaks ikka miski ära teeme ;)
rait156
Postitusi: 22
Liitunud: P Juun 12, 2005 9:36 pm

abipalve

Postitus Postitas rait156 »

Kas kellegil tallinnast või selle ümbrusest minejal pole juhuslikult autos paari vaba kohta, enda masin otsustas töötamise lõpetada :oops: ja bussiga sinnapoole suht keeruline vist saada :? . või võiks vähemalt asjad auto peale võtta.
Jahimees pole niisama mees!
Kasutaja avatar
Jahimees
Postitusi: 416
Liitunud: N Okt 16, 2003 12:49 pm

Postitus Postitas Jahimees »

KeegiVeel kirjutas:Kas keegi oskaks öelda, et mis ülesanded seal takistusrajal on? Meil igaljuhul terve sektsioon teeb vaikselt trenni ja asja võetakse ikka täie tõsidusega.


Rada on raske (ikka Lõuna- Eesti maastik, mägine) ja kiireim võidab, nii, et head treenimist (y) :lol: .
Kas tuleb jaht???
Kasutaja avatar
KeegiVeel
Postitusi: 120
Liitunud: T Okt 04, 2005 11:09 am

Postitus Postitas KeegiVeel »

Raske kindlasti, aga kui pikk ja mis ülesanded sääl on. Endal lõuna-eesti mäed juba lahingukooli aegadest tuttavad...
Austage ka teisi jahimehi!
Vasta