iz-94 raudade tellimine/soetamine

Siin oleks tore vahetada mõtteid jahirelvadest , nende headest ja ka halbadest külgedest .
Milline relv millise jahi jaoks jne.
Vasta
Kasutaja avatar
KeegiVeel
Postitusi: 120
Liitunud: T Okt 04, 2005 11:09 am

iz-94 raudade tellimine/soetamine

Postitus Postitas KeegiVeel »

Tere!

Olen kuulnud, et sellele relvale on päris keeruline teisi raudu soetada, aga endal oleks küll soov osta siledapaar juurde. Mida pean tegema ja kas pole mitte odavam osta hoopis kasutatud sile lisaks või mis uute raudade hind olla võiks?
Tänan
Austage ka teisi jahimehi!
Farmer
Postitusi: 93
Liitunud: E Apr 12, 2004 3:26 pm

Postitus Postitas Farmer »

Kas on keegi vahepeal targemaks saanud?
baddmann
Postitusi: 2830
Liitunud: E Nov 15, 2004 11:27 am

Postitus Postitas baddmann »

Mitte vahepeal, aga....

Juba venelased Iževski tehasest ise soovitavad, et me müüme ju omi relvi teile nii odavalt, mis te neist raudadest ostate, ostke ikka terve uus relv. Ja lihtsalt ei soovi eriti müüa siiapoole lisaraudu. Oleks veel, et terve suur komplekt: 1 püss + mitu paari lisaraudu korraga, aga olemasolevale relvale....mnjah. Suur ja lai on see riik meist idas ja seal kehtivad omad reeglid sellele, mis mõistlik ja mis mitte.

BM
sergo
Postitusi: 435
Liitunud: N Dets 15, 2005 1:21 am

Postitus Postitas sergo »

ma ei tea kas see asi nüüd temaatikat otseselt puudutab aga tuletaksin teile meelde, et "õndsa" vene aja lõpus oli meie nn. vabariigi ehitusmaht kas o,oo2% üleriigilisest eelarvest või veel väiksem. Las friigid kontrollivad kui viitsivad. Ise töötasin tol aal kommunaalmajandusega seotud majapidamises, mul oli üsna hea juudist varustaja kes "vedas" mind Lipetski metallurgiatehasese. Miks ma seda kirjutan on see, et meil on raske vene mastaapidega arvestada. See metallurgiatehas kus tehti tol aal nii defitsiitset materjali nagu tsinkplekk, malmradikad jne. ooli suurem kui Tartu linn ja siis oli seal ümber veel linn kes neid teenindas. Meid võeti hästi vastu, sellest võin ma ekstreemhuvilistele eraldi kirjutada kuid kui kuuldi, et ma tulin n.ö. nelja rulli tsinkpleki ja vagunitäie malmradikate järgi naerdi mind"pehmelt öeldes" välja ja seda ilma mattideta vaid pika laua taga Lermontovi ja Puskini sõnadele (palun vabandust, austan poeeti kuid ei oska s-le katust peale panna) lauldud lauludega "a cappella". Venema jaoks on äritehing "skolko sostavov i po kakoi grafike?". Mingi püssiraua saab sealt ka kindlasti, ise tuleb kohal käia ja tarviline komplekt tellida. Meil, ka mujal lääne pool arvatakse, mida päev edasi seda rohkem, et internet on kõikvõimas. Vene puhul kehtib see enamasti ainult papi liigutamise suhtes. Nende, mina nimetan isekeskis seda ajuehituseks on hoopis teine kui meil enamuses. Muide, et relvade teemasse jääda siis seal tehti ka tanke aga seda ma muidugi ei näinud.
Kasutaja avatar
Heino
Postitusi: 149
Liitunud: P Dets 24, 2006 4:30 pm

Postitus Postitas Heino »

Küsi Trapperist, sealt võid saada või tellida.
Vasta