eBAY valik

Kui satud netis surfates huvitavatele lehekülgedele ,siis siia võiks neid teemade kaupa kirja panna.
Vasta
Kasutaja avatar
sniper
Postitusi: 150
Liitunud: K Nov 12, 2003 2:11 pm

eBAY valik

Postitus Postitas sniper »

Tuhnisin veits niisama ringi ja leidsin hämmastavate hindadega asju
http://search.ebay.com/red-dot-sights_W ... QQsbrsrtZl

Küsimus järgmine kas keegi on sealt või mõnest alternatiivseset netikaubamajast asju tellinud. KAS SAAB KAUBA KÄTTE KA VÕI ON PETTUS
Kasutaja avatar
Eik
Postitusi: 1237
Liitunud: L Jaan 25, 2003 12:18 am

Postitus Postitas Eik »

eBay on sisuliselt eraisikutelt ostmine, käib seal ju oktsion, ise küll ostnud ei ole aga pettuse peaks välistama PayPal makse süsteem, seal selle kohta inf ka.
eu
Postitusi: 9
Liitunud: K Veebr 08, 2006 10:43 am

Postitus Postitas eu »

Olen tellinud mõningaid väiksemaid asju. Põhimõtteliselt on võimalik väga soodsalt saada, kui joppab. Pettusega on lood sellised, et seal on müüja reiting oluline asi, mida jälgida. Toimib siis nii, et iga positiivselt/neghatiivselt toimunud äritehingust jääb jälg maha. Eks loed tagasisidet ja otsustad, kas tasub usaldada. Peamiselt tasuks jälgida saksa ebayd, Usast tellimisega kohe maksud juurde ja ega transa ka odav ole.
saialõikaja
Postitusi: 406
Liitunud: E Okt 04, 2004 10:03 am

Postitus Postitas saialõikaja »

Saksa eBayst mul paar tuttavat päris palju tellinud igasugust arsenali ja minu teada pole petta saanud! Transport väga kalliks ei lähe Saksast tellides, kuigi see sõltub toote kaalust ja suurusest!
Näituseks peamine impordiartikkel (oma tutvusringkonnas) ongi just automakid ja auto-audio! Ühe keskmise maki transpordikulu pidi olema kuskil 200-300 eeku! (suht ühte suurus ja massi klassi näiteks binoklite ja optikatega siis)
tuleb jaht või jaa?
Vasta